18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczyna i Perkusja

masturbator • 2013-03-31, 23:18
Dziewczyna świetnie gra na perce,a to tylko przedsmak jej umiejętności. :) Na YT znajdziecie ją pod nickiem: meytalll


co...........da

2013-04-01, 19:00
Cytat:

Gówno mnie obchodzi, czy taki skrót funkcjonuje w społeczności jakichś niedorozwojów. Brzmi to kretyńsko i nie rozumiem tej mody na skracanie wszystkiego i usiłowanie, aby brzmiało to "zajebiście i luzacko".


http://youtu.be/8FHAk2nOWxg Może ten filmik pomoże ci to zrozumieć? Skracanie słów świadczy o większej inteligencji społeczeństwa (szybsza wymiana treści).

demz

2013-04-01, 19:14
Już nie pierwszy raz ktoś tu ją wkleja, więc Ameryki nie odkryłeś niestety. Sam gram na perkusji i ten wałek jest dziecinnie prosty, każdy to zagra.

Gogul

2013-04-01, 19:14
k***a napisze ktoś jedno słowo a później banda debili sie przypie**ala, że ktoś sobie skrót utworzył. Już nie pie**olta nie na temat bo łeb puchnie od ważych poj***nych komentarzy. Wszyscy k***a filolodzy wielcy. Napisz "h*j" to zaraz 50 osób będzie poprawiać i pisać ze w słowniku to C-H a nie H bo k***a tak i srak. pie**olicie smenty. japa kapciuchy, zjamijcie się laską grającą na perce.

xarkons

2013-04-01, 19:18
Nie widze nic nadzwyczajnego w porownaniu z innymi perkusistami nie wypada najlepiej. Ale w koncu to baba to sie wszyscy podniecaja.

Pizkes napisał/a:



Gówno mnie obchodzi, czy taki skrót funkcjonuje w społeczności jakichś niedorozwojów. Brzmi to kretyńsko i nie rozumiem tej mody na skracanie wszystkiego i usiłowanie, aby brzmiało to "zajebiście i luzacko".

Chodzi tutaj też chociażby o szacunek to instrumentu. To nie jest, k***a, "perka", tylko perkusja... co brzmi lepiej?


A ch*j mnie to obchodzi co cie boli moge sobie pisac co mi sie podoba i jak mi sie podoba tylko po to zeby twoj mikroskopijny mozg mogl sie nasycic widokiem zle skontstruowanego zdania lub slowa.

en...........an

2013-04-01, 19:24
Gogul napisał/a:

k***a napisze ktoś jedno słowo a później banda debili sie przypie**ala, że ktoś sobie skrót utworzył. Już nie pie**olta nie na temat bo łeb puchnie od ważych poj***nych komentarzy. Wszyscy k***a filolodzy wielcy. Napisz "h*j" to zaraz 50 osób będzie poprawiać i pisać ze w słowniku to C-H a nie H bo k***a tak i srak. pie**olicie smenty. japa kapciuchy, zjamijcie się laską grającą na perce.



Możesz się zając. Ja obecnie obracam twoja laskę bo przyszła do mnie w odwiedziny. :mrgreen:

masturbator

2013-04-01, 19:27
KamiloRD napisał/a:

Kłotnia metalo zjebów......



Dziękuję,to miły komplement :)

Dico666

2013-04-01, 19:30
Robi to co lubi i nie oddala się od garów - piwko.

kubapele

2013-04-01, 19:39
Się piwo za tą dz**kę należy. Nieźle napiredala

Gogul

2013-04-01, 19:42
enjoypoznan, do mojej jesteś w uszach za cienki, zlałbyś się na sam widok, po drugie jak k***a może być w dwóch miejscach jednocześnie? nie myl lali z gumy z czyimiś dziewczynami bo to już jest chore.

en...........an

2013-04-01, 19:48
gogul Pierdzielisz synu. Zajmij się laską grająca na perce a ja twoja się zajmę. Nic się nie martw. I odrobinę szacunku. Na sam jej widok się nie zlałem. Ale zaraz doustnie jej zaaplikuje skoro nalegasz ziom. :cumshot:

jolmen13

2013-04-01, 19:48
Fajna laska, ale niech nikt nie gada, że gra dobrze na perkusji, bo to akurat wierutne kłamstwo ; )

mexik

2013-04-01, 20:44
crash' popękane - do obcięcia, z tym, że z tego jednego to już tylko splash'a zrobi

niedzi

2013-04-01, 21:24
ciekawe efekty daje jednoczesne odtworzenie filmiku tej perkusistki z wersją utworu "without drums"

osamaq126p

2013-04-01, 22:05
Gdzie sa cycki?!?!?!