18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziennikarka wykazała się znajomością historii

razoreus • 2013-06-11, 01:12
Fragment programu "Tak czy nie" - Janusz Korwin-Mikke kontra Armand Ryfinski.

Tym razem główną bohaterką jest dziennikarka.


klop112

2013-06-11, 11:20
Ogólnie Korwin własnie mówi że by to duzo dało, że byśmy się mocno rozwijali itd ale nie wiem czemu dalej.

Rozumiem że te "pomoce" to wszystko są pożyczki i potem mamy długi przez to, hm?

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-11, 11:24
aqwsderfgtyhjuiklop112594 napisał/a:

Ogólnie Korwin własnie mówi że by to duzo dało, że byśmy się mocno rozwijali itd ale nie wiem czemu dalej.

Rozumiem że te "pomoce" to wszystko są pożyczki i potem mamy długi przez to, hm?



Za długo żeby tłumaczyć ale mniej więcej tak jak piszesz.
Dał Ci ktoś kiedyś coś za darmo (poza rodzicami) ?
Wybudował autostradę, kupił dom, samochód itp.?
Na prawdę trzeba być idiotą aby wierzyć że unia jest taka wspaniała i daje coś aby "Polakom żyło się lepiej".
Owszem mamy otwarte granice ale czy to jest aż taki plus?
Nie mamy kontroli nad tym co wjeżdża do kraju (osobiście wolałbym już skorumpowanych celników którzy za flachę coś przepuszczą). Normy które udupiają Polaków, sławne normy na produkcje cukru czy limity na połów na Bałtyku kiedy na tym samym akwenie niemcy swobodnie łowią a Polskie kutry stoją w portach. Przykładów jest masa! Jedyna grupa która zyskała na unii to politycy!

klop112

2013-06-11, 11:28
dzięki.

ogólnie ten lewak to ostry pajac. 0 argumentów a jak Korwin jakieś daje to tamten jakby nie słyszy i dalej pie**oli głupoty.. masakra

oGOALoneYaYo

2013-06-11, 12:04
Nie można być aż tak głupim. Raczej miała na myśli 'takich ludzi jak' Dmowski itd., a nie ich konkretnie.

Yq...........ll

2013-06-11, 12:23
Oglądałem to wczoraj na żywo i najdebilniejszy był Ryfiński, który cały czas cisnął Korwina od faszystów i nazistów dyktatorów, po czym dodawał że należy skończyć z tym językiem nienawiści.

vladislav

2013-06-11, 12:30
Obejrzałem cały materiał... jestem załamany. Lewaccy tolerancyjni debile rozpie**olą Polskę i Europę.
I mam tu na myśli nie tylko prezentowany materiał ale wszystko co się dzieje wokół nas.

Niech mnie ktoś wybudzi z tego syfu...

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-11, 12:33
vladislav napisał/a:

Obejrzałem cały materiał... jestem załamany. Lewaccy tolerancyjni debile rozpie**olą Polskę i Europę.
I mam tu na myśli nie tylko prezentowany materiał ale wszystko co się dzieje wokół nas.

Niech mnie ktoś wybudzi z tego syfu...



Może nie będzie tak źle. UE nie powinna już długo istnieć. W ZSRR też kiedyś myślano że będzie na wieki wieków.
W końcu to lewackie bydło dostanie to na co zasługuje. Czyli wpie**ol :D

pi73rmaster

2013-06-11, 12:55
Cytat:

zobaczycie co się stanie jak zaczniemy być płatnikiem netto :D


Z tego co mi wiadomo to już jesteśmy.

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-11, 13:02
pi73rmaster napisał/a:


Z tego co mi wiadomo to już jesteśmy.



Na razie to jest jeszcze nieoficjalnie płatnikiem netto.
Zobaczysz co będzie jak ta wiadomość obiegnie kraj :D
Osobiście nie mogę się doczekać :D

fdM

2013-06-11, 13:53
Ten Ryfiński dobry jest ;D Najpierw wmawia Korwinowi, że demokracja jest najlepszym ustrojem, a potem stwierdza, że kraje niedemokratyczne się znacznie szybciej rozwijają, dlatego kraje demokratyczne muszą się łączyć (w Unii) aby im dorównać..

sedum

2013-06-11, 13:57
fdM napisał/a:

Ten Ryfiński dobry jest ;D Najpierw wmawia Korwinowi, że demokracja jest najlepszym ustrojem, a potem stwierdza, że kraje niedemokratyczne się znacznie szybciej rozwijają, dlatego kraje demokratyczne muszą się łączyć (w Unii) aby im dorównać..



Dokładnie :D hahahah no sam sobie zaprzecza.... nie da sie bronić idiotycznej teorii

Lordzik92

2013-06-11, 15:04
Mnie to jeszcze zastanawia ile jeszcze ludzie musza dostac po dupie by obalic ten rzad. Im dluzej bedzie rosnac ich nienawisc do systemu tym bardziej brutalniejsza bedzie egzekucja zdrajcow...
Socjalizm najgorsza droga dla kraju....

Pu...........le

2013-06-11, 18:53
dlaczego twoja śp prababcia daje dupy kretynom?

Devilyn

2013-06-11, 19:21
ma ktoś całość gdzieś ? ciekaw jestem riposty JKM :D