18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziennikarka wykazała się znajomością historii

razoreus • 2013-06-11, 01:12
Fragment programu "Tak czy nie" - Janusz Korwin-Mikke kontra Armand Ryfinski.

Tym razem główną bohaterką jest dziennikarka.


rozyk

2013-06-11, 05:19
ruszylo mi serce , mam propzycje zniszczmy ja w internecie mozemy wszystko !

majkel_admwz

2013-06-11, 06:17
zdziwiłbym się, jeśli jeszcze potrafiłbym się zdziwić...

LICH0

2013-06-11, 07:05
No brak słów :homer: co za tępa dzida, widać, że dostała stołek za lody i poglądy....

Pa...........‚y

2013-06-11, 08:07
Libertinus, raczej za brak poglądów i pusty baniak. :)

Aragon1988

2013-06-11, 09:26
W swej arogancji i pseudointeligencji głupia, niedouczona pinda postanowiła zagiąć JKM rzucając mu "trudne pytanie" licząc być może, że wypłyną jakieś ciekawe trudności, brak zgodności co do opinii itp... A tu zonk. Ja rozumiem, że można mieć w dupie rozmówcę ale przy nazwisku Dmowski powinna się zapalać lampka - ten gość to chyba jednak nie żyje... Ciekaw jestem co było dalej zmieszał ją z błotem czy udał, że nie usłyszał debilnego pytania.

~Vuko

2013-06-11, 09:34
:ok***a:

Dobrze że Mieszka I nie chcą zwerbować.

sedum

2013-06-11, 09:34
Aragon1988 napisał/a:

W swej arogancji i pseudointeligencji głupia, niedouczona pinda postanowiła zagiąć JKM rzucając mu "trudne pytanie" licząc być może, że wypłyną jakieś ciekawe trudności, brak zgodności co do opinii itp... A tu zonk. Ja rozumiem, że można mieć w dupie rozmówcę ale przy nazwisku Dmowski powinna się zapalać lampka - ten gość to chyba jednak nie żyje... Ciekaw jestem co było dalej zmieszał ją z błotem czy udał, że nie usłyszał debilnego pytania.



tutaj masz pełny materiał:
/watch?v=J0-kNgKM0Wk

dopisz youtube. com przed.

Lordzik92

2013-06-11, 09:46
Oto poziom polskich mediow, ktore odzwierciedla 70% spoleczenstwa....

werther

2013-06-11, 09:49
Nieźle komuś musi dawać, że ją jeszcze trzymają, już wcześniej Pawłowicz ją wyśmiała.

krakowiak69

2013-06-11, 10:51
Czy ona nazwała Korwina JANUSZEM PALIKOTEM?!?!

Ja pie**ole, co za k***iszon... jak tacy ludzie znajdują miejsce pracy w telewizji?! Ciekawe na ilu szczeblach robiła gałe.

klop112

2013-06-11, 11:06
Mam pytanie do mądrej głowy. Oglądam pełny materiał i tam jest mowa, że chcą odejść od Unii Europejskiej. Jak to może wpłynąć na nas? Skutki? Wtedy tracimy przecież chyba jakąś pomoc i w pewnym sensie ochronę? Nie wiem, więc pytam, czekam na odpowiedź :)

Br...........ki

2013-06-11, 11:09
aqwsderfgtyhjuiklop112594 napisał/a:

Mam pytanie do mądrej głowy. Oglądam pełny materiał i tam jest mowa, że chcą odejść od Unii Europejskiej. Jak to może wpłynąć na nas? Skutki? Wtedy tracimy przecież chyba jakąś pomoc i w pewnym sensie ochronę? Nie wiem, więc pytam, czekam na odpowiedź :)



Prędzej pomoc finansową. jeśli nazwać to pomocą, bo nie wiem czy to co od nich dostajemy, a to co dajemy nie pokrywa się.

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-11, 11:15
Bronisław_Komorowski napisał/a:



Prędzej pomoc finansową. jeśli nazwać to pomocą, bo nie wiem czy to co od nich dostajemy, a to co dajemy nie pokrywa się.



Prosta odpowiedź:
Który niemiec da coś Polakowi za darmo (niech to się nazywa dotacja, finansowanie, dofinansowanie etc.)?
Tylko lemingi wierzą w to że unia Nam coś daje ot tak!
Wyjście z unii na pewno by nam nie zaszkodziło a być może pomogło.
Pozbylibyśmy się jakiejś części bzdurnych przepisów i norm do tego zmniejszyła by się ilość darmozjadów.
Oczywiście wiele osób mnie teraz skrytykuje ale
zobaczycie co się stanie jak zaczniemy być płatnikiem netto :D