18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień weterana.

Pan_Generał • 2013-05-29, 14:39
Dzisiaj obchodzimy Dzień Weterana. Myślę że to jest odpowiedni dzień, aby podziękować naszym wojakom za służbę dla naszej Ojczyzny

Początki polskiego zaangażowania w misje poza granicami kraju sięgają roku 1953. Od tego czasu dziesiątki tysięcy naszych żołnierzy wzięły udział w operacjach wojskowych od Bałkanów przez Haiti, aż po Irak i Afganistan. Dzisiaj obchodzimy ich święto. Centralne obchody odbywają się na rynku we Wrocławiu pod hasłem "SZACUNEK I WSPARCIE".

Cytat:

Ustawa o weteranach działań poza granicami państwa, która weszła w życie 1 kwietnia 2012 roku, ustanowiła ogólnopolskie święto weteranów - Dzień Weterana Działań Poza Granicami Państwa. To święto wszystkich żołnierzy i funkcjonariuszy służb mundurowych oraz osób cywilnych, którzy z polecenia Rzeczypospolitej, wypełniali swoje obowiązki służbowe poza jej granicami.




chujciwcycki

2013-05-30, 15:06
Weterani poj***ni żeby walczyć za głupich amerykańców i być dymanym nie dość że przez nich to jeszcze przez własny kraj.
Trzeba być debilem żeby pojechać na wojnę do ciapatych.

pawel8814

2013-05-30, 19:47
Nie dam piwa za tego podejrzanego rasowo ciapka.Szacunek dla weteranów I wszystkich żołnierzy WP.

Nashi

2013-05-31, 13:11
Stryjek napisał/a:

A co do zespołu akurat. Niema to jak śpiewanie sympatyka komunistów.


Tuwim napisał "Do prostego człowieka" w 1929, czyli na wiele, wiele lat przed podejrzanym romansem z powojennym komunistycznym reżimem. Twój argument jest inwalidą.

Pan_Generał

2013-05-31, 15:47
Nashi napisał/a:


Tuwim napisał "Do prostego człowieka" w 1929, czyli na wiele, wiele lat przed podejrzanym romansem z powojennym komunistycznym reżimem. Twój argument jest inwalidą.



Aha, to wtedy nie było komunistów? :roll: A kto nas chciał najechać 1920? Ufoludki?