18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień walki z homofobią

GreatDeath • 2013-05-17, 11:27
Ten film mówi sam za siebie, dać pedałom rękę a wejdą nam do dupy.


Jason-X

2013-05-17, 11:49
ja cały czas walczę z homofobią ... jak widzę homo z fobią bycia tolerowanym to od razu daję mu po ryju i do piachu ...

Xiem

2013-05-17, 11:52
Dobrze chłop mówi, kiedyś totalnie mi to zwisało czy ktoś jest homo, teraz mam ochotę im zęby wypie**olić.

hamusq

2013-05-17, 12:56
Ludziom lewdo starcza od 1 do 1, a dzieci glodne chodza do szkoly, ludzie umieraja w kolejkach do lekarza albo i nawet w karetce bo szpital nie chce przyjac, a ta banda idiotow zajmuje sie pedalstwem... Nosz k***a mac.

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-17, 20:48
@hamusq
Przecież można jeść mirabelki i szczaw co Ty pie**olisz?

Loaloa

2013-05-17, 20:59
Nachalna propaganda i indoktrynacja potrafi wk***ić, prawda? Co wobec tego powiecie na panoszenie się kleru i lekcje religii w szkołach?

beret93

2013-05-17, 21:01
Geje ??
Krótko i na temat. Koniec pie**ole*ia

Valdix

2013-05-17, 21:02
Jutro (tj. 18.05) pedały maszerują w Krakowie. Główną atrakcją wg ich organizatora mają być.. lody. Ale na szczęście jest kontra, która powinna skutecznie zagłuszyć polityczną, dewiancką poprawność :) .

rawpanic

2013-05-17, 21:03
ja to nie rozumiem co Wy macie do gejow...

im wiecej pedalow, tym wiecej cipek dla mnie :-D

LICH0

2013-05-17, 21:08
W dupach się poprzewracało.....

A Chmiel się fajnie denerwuje :krejzi:

Halunos

2013-05-17, 21:12
Czemu tacy ludzie jak ten pan z ekranika nie startują w wyborach, żeby zmienić coś w tej durnej pajęczynie głupoty i cwaniactwa?? A jeśli nawet, to czemu nikt ich nie promuje?
Ok, to było retoryczne pytanie ;p

Wiem, że jeśli w przyszłości dorobię się wnuków to za cholerę nie będę w stanie się z nimi dogadać dzięki naszemu kochanemu systemowi, a jeśli taki szczyl mi przyjdzie do chaty prosić o pieniążki na zakup nowego różowego mundurka do gejnazjum to kurrr.... nie ręczę za siebie.

seba_jot

2013-05-17, 21:21
@Loaloa Z religii można wypisać dziecko, żaden problem. Wolę żeby już nauczali religii (oczywiście w mądry sposób co niestety jest rzadkością) niż pedalstwa! :)

oldsoul166

2013-05-17, 21:25
Chmiela nikt nie promuje ? Może racja, ja oglądam jego filmy chyba od samego początku i może faktycznie czas zacząć tu je wrzucać.

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-17, 21:46
Loaloa napisał/a:

Nachalna propaganda i indoktrynacja potrafi wk***ić, prawda? Co wobec tego powiecie na panoszenie się kleru i lekcje religii w szkołach?



A co ma jedno z drugim wspólnego?
Religia katolicka jest z nami od 1000 lat i jest częścią naszej historii.
Od jakiegoś czasu panuje głupia moda na bycie ateistą i na hejtowanie kościoła.
Nie mam zamiaru wdawać się w polemikę czy kk jest ok czy nie ale k***a mać chyba nie ma nic gorszego niż pedalstwo!
Ja za małolata w podstawówce nie miałem pojęcia co to jest pedał/homo (zwał jak zwał) a dzisiaj małym dzieciom na siłę chcą to wpajać do łbów nie pytając rodziców o to czy sobie tego życzą!
Ja nie chciałbym aby moje dziecko w wieku sześciu, ośmiu czy nawet trzynastu lat musiało słuchać o pedałach, lesbach i innych odmieńcach!
Co będzie następne? "pedofile są wśród nas i cieszmy się", "zoofilia zbawieniem świata" ?! Nosz k***a WYpie**alAĆ mi z tą unią europejską!

Co jak co ale za komuny która była sk***iała takie rzeczy nie miały by miejsca!

Wszystko przez to że do rządów dostają się nie faceci z jajami a faceci z ch*jami w dupie po jaja!