18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień walki z homofobią

GreatDeath • 2013-05-17, 11:27
Ten film mówi sam za siebie, dać pedałom rękę a wejdą nam do dupy.


Ant1984

2013-05-17, 21:51
Zgadzam się z nim w 100%

EudezetReprezent

2013-05-17, 21:53
ja tez jestem tolerancyjny i odrazu do nich nie strzelam ;)

Wasili666

2013-05-17, 21:56
Dzisiaj w radiu Spin South West " Irlandia " Usłyszałem , że pani minister jest wręcz oburzona tym, ze w Irlandii 3/4 homoseksualistów ukrywa się z tym kim jest i jest to spowodowane tym, że co piąty gej jest w jakiś sposób poniżany, słownie czy też k***a ręcznie, a co mnie najbardziej w tej wypowiedzi wk***iło
" Jest mi strasznie przykro że ludzie w tym kraju są wciąż tak prymitywni " Noż k***a mać ! To właśnie nazwanie prymitywem kogoś kto nie toleruje pewdalstwa jest prymitywne bo nikt nie pownien nikomu narzucać co ma lubić a co nie, a nawet jeżeli ta p*zda miała racje to wole być j***nym prymitywem.
Tolerowałem pedalstwo do czasu, aż nie zaczeli się z tym tak obnościć i robić zaj***ne parady itp.

Ciekawostka - w 2018r w Limerick " Irlandia " Mają się odbyć igrzyska olimpijskie dla homoseksualistów... Ja pie**ole :homer:

dmnklg

2013-05-17, 22:07
Matosh napisał/a:

Jutro (tj. 18.05) pedały maszerują w Krakowie. Główną atrakcją wg ich organizatora mają być.. lody. Ale na szczęście jest kontra, która powinna skutecznie zagłuszyć polityczną, dewiancką poprawność :) .



GDzie ta kontra? szukam informacji, chętnie bym poszedł! ;-)

Soniac

2013-05-17, 22:12
a kiedy jest dzień walki z homoseksualizmem?????????????????????
wujek google nie wie,może nie ma takowego.. ;C to była by dobree, zwolenników myślę,że by zebrał

MasterMefisto

2013-05-17, 22:17
SZAJBAAA napisał/a:




Od jakiegoś czasu panuje głupia moda na bycie ateistą i na hejtowanie kościoła.



Gościu, odróżnij ateizm od hejtowania na kościół !

Ja jestem ateistą, i ogólnie wk***ia mnie fakt, że ktoś się śmieje z kk. Inna sprawa jak ktoś polewa i nienawidzi ciapatych :hitler:

Co do filmiku :) dobrze ubrany w słowa, w pełni się zgadzam.

wroblesmod

2013-05-17, 22:42
bardzo dobrze gada... geje mogą sobie być tymi gejami... ale na ch*j się z tym tak wszyscy odwołują zaburzają pewne normy... geje to geje ... ALE PEDAŁOM ŁOM NA MORDE

IjonTichy

2013-05-17, 23:03
ma ktoś linka do kanału tego gościa???

lubiepoziomki

2013-05-17, 23:03
on nagrywa jeszcze serie o desancie?

eablack

2013-05-17, 23:08
Może ktoś podrzucić link na kanał na yt do tego gościa? Chciałbym subnąć go, bo ciekawie mówi.

Ce...........is

2013-05-17, 23:18
SZAJBAAA napisał/a:



Od jakiegoś czasu panuje głupia moda na bycie ateistą i na hejtowanie kościoła.



Argumenty sa oczywiste. Teraz prawie kazdy ma dostep do internetu/informacji przez co ludzie zaczynaja myslec samodzielnie. Dla mnie ateizm i katolicyzm to glupota dla naiwniakow, ale to juz tak na marginesie ;]

PLpunk

2013-05-17, 23:54
Nie różowa, nie czerwona ... tylko Polska narodowa !!!
A no i ten ... j***ć homosiów, ciapatych i całe pozostałe kurestwo.

qtacz

2013-05-17, 23:56
Zaczną sie geje ujawniać w szkołach to dresy juz ich przestawią w szatni :tecza:

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-18, 00:00
Dzions napisał/a:



Gościu, odróżnij ateizm od hejtowania na kościół !

Ja jestem ateistą, i ogólnie wk***ia mnie fakt, że ktoś się śmieje z kk. Inna sprawa jak ktoś polewa i nienawidzi ciapatych :hitler:

Co do filmiku :) dobrze ubrany w słowa, w pełni się zgadzam.



Widzisz tam spójnik "i" ?