18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień walki z homofobią

GreatDeath • 2013-05-17, 11:27
Ten film mówi sam za siebie, dać pedałom rękę a wejdą nam do dupy.


Bladź

2013-05-18, 00:02
Gościu ma łeb na karku i samą prawdę mówi. Mnie też wk***ia ta cała gadka o tolerancji którą chcą nam na siłę wcisnąć bo swój rozum mam i wiem że pedalstwo trzeba zniszczyć.

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-18, 00:06
Cerotis napisał/a:



Argumenty sa oczywiste. Teraz prawie kazdy ma dostep do internetu/informacji przez co ludzie zaczynaja myslec samodzielnie. Dla mnie ateizm i katolicyzm to glupota dla naiwniakow, ale to juz tak na marginesie ;]



Każdy powinien myśleć samodzielnie!
Wierzy w Boga to jego sprawa i odwrotnie!
To samo jest z "odmienną orientacją"!
Po co wychodzić na ulicę i manifestować swoją odmienność którą większość ma w dupie? (ups złe słowo)
To się tyczy wszystkiego!
Pedalstwo istnieje od zawsze, tylko problem w tym że dopiero teraz zaczynają pod płaszczykiem "tolerancji" coś ugrać! k***a mać matki natury nie oszukasz skoro ze związku dwojga mężczyzn/kobiet nie zrodzi się nowe życie znaczy że jest to NIE NORMALNE i żadna komisja europejska tego nie zmieni!

Weedguy

2013-05-18, 01:07
bardzo zbliżonej do lsd :amused:

Tea_Time

2013-05-18, 02:25
Chyba napisze coś, czego jeszcze nikt na tym forum nie napisał, a więc:

Po co ludzie wychodzą na ulice i walczą z homofobią?

Odp. Bo są DYSKRYMINOWANI

Życzę wszystkim hejterom, żeby urodziło im się dziecko orientacji homoseksualnej i aby w szkole było prześladowane, a po nocach wypłakiwało się w poduszkę, bo boi się powiedzieć o swojej orientacji nawet własnemu ojcu.

Dziękuję, dobranoc ;)

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-18, 02:32
Tea_Time napisał/a:

Chyba napisze coś, czego jeszcze nikt na tym forum nie napisał, a więc:

Po co ludzie wychodzą na ulice i walczą z homofobią?

Odp. Bo są DYSKRYMINOWANI

Życzę wszystkim hejterom, żeby urodziło im się dziecko orientacji homoseksualnej i aby w szkole było prześladowane, a po nocach wypłakiwało się w poduszkę, bo boi się powiedzieć o swojej orientacji nawet własnemu ojcu.

Dziękuję, dobranoc ;)



pie**olnięty jesteś?
Jeżeil komuś się takie dziecko rodzi to należy je LECZYĆ!
Homoseksualizm to choroba psychiczna!
(Wiesz że fiutek pasuje do c*pki co?)

No ale masz 19 lat... jesteś owocem obecnego ustroju i unia to coś czego zawsze chciałeś...
k***a mać... Nosz k***a mać!

Tea_Time

2013-05-18, 02:43
Cytat:

pie**olnięty jesteś?



Nie.

Może i mam 19 lat ale przynajmniej potrafię się wypowiedzieć w dojrzały sposób, a nie srać w każdym zdaniu wulgaryzmami na prawo i lewo.

milosciprzyjazn

2013-05-18, 07:58
Xion napisał/a:

Dobrze chłop mówi, kiedyś totalnie mi to zwisało czy ktoś jest homo, teraz mam ochotę im zęby wypie**olić.



Ja również! Ale takim umysłowo ociężałym ciemnotom, jak Ty.

Czego wy się ku*wa boicie? Macie jakiś rozsądny powód? Wydaje wam się, że jak już homony będą miały te swoje prawa do zawierania normalnych związków, to wszyscy nagle staną się gejami i lesbijkami? Że to niby jest jakaś moda? A może tak naprawdę boicie się, że to obudzi w was jakieś ukryte upodobania i zboczenia, z którymi zmagacie się od dzieciństwa? :D Ja, dla przykładu, jestem stu procentowym hetero i jakoś nie czuję, aby we mnie to cokolwiek miało odmienić i dopóki ci ludzie nie są zbyt nachalni wobec mnie, dopóty nie mam nic przeciwko, aby żyli w swojej orientacji i czuli się z tym swobodnie.


Dziękuję

Cytat:

Tolerowałem pedalstwo do czasu, aż nie zaczeli się z tym tak obnościć i robić zaj***ne parady itp.


Tu się właśnie objawia prostolinijność (prymitywność) Twojego "myślenia". Wrzucasz zwykłych dewiantów/happeningowców do jednego worka ze zwykłymi homoseksualistami. Nawet JKM (idol większości domorosłych internautów i tutejszych użytkowników) potrafi spojrzeć na to z szerszej perspektywy, a nie rzucać hasłami mówiącymi, że przez grupę paradujących kretynów należy tępić wszystkich gejów i lesbijki. On nie przekracza tej cienkiej granicy bycia konserwatywnym, a nie ociemniałym umysłowo. Ty i Tobie podobni, już dawno ją przekroczyliście. Moim zdaniem to was się powinno tępić...

donplicco

2013-05-18, 08:01
@Tea_Time. Myślę,że Twój przedmówca ma częściowo rację w tym,że jestes już mocno zindoktrynowany. Swoją drogą problem nie lezy w nietolerancji. Znam nawet kilku "normalnych" gejów i nawet ich lubię. Rzecz w tym,że z nimi nie rozmawiamy o tym co wyprawiają w łóżkach, nie próbują nas wcale przekonywać do swojej racji, a my nie przekonujemy ich do swojej. Na tym polega odwieczne prawo do wolności nad dysponowaniem zarówno własnym życiem jak i rzyciem. To się nazywa kulturalne podejście. Co robi ta cała europaradka? Oni tylko podsycają ogień w piecu nienawiści. Takie działania mają skutecznie podzielić społeczeństwo na dwa obozy. Tych, którzy pójdą za ich propagandą jak Hitlerjugend niegdyś i tych, którzy jeszcze mają własny rozum będą dusić, aż ostatkiem sił opowiedzą się za nimi.

artur_sz13

2013-05-18, 09:38
Wasili666 napisał/a:


Ciekawostka - w 2018r w Limerick " Irlandia " Mają się odbyć igrzyska olimpijskie dla homoseksualistów... Ja pie**ole :homer:



No i prawidłowo trzeba stwarzać możliwości by każdy się mógł realizować.

Jedni w życiu mieli farta i są zdrowi i do tego mają talent- idą na olimpiadę

Drudzy w życiu mieli mniej szczęścia i walczą z przeciwnościami losu i słabościami i do tego mają równie duży talent- idą na paraolimpiadę.

Trzeci nie kwalifikują się do żadnej z powyższych grup tzn to czy są zdrowi czy chorzy nie wynikało z sytuacji niezaleznej od nich więc mają olimpiadę dla gejów...

Gdzie wy tu widzicie problem? Mają startować z normalnymi paraolimpijczykami czy olimpijczykami? :emo:

donplicco napisał/a:

@Tea_Time. Myślę,że Twój przedmówca ma częściowo rację w tym,że jestes już mocno zindoktrynowany. Swoją drogą problem nie lezy w nietolerancji. Znam nawet kilku "normalnych" gejów i nawet ich lubię. Rzecz w tym,że z nimi nie rozmawiamy o tym co wyprawiają w łóżkach, nie próbują nas wcale przekonywać do swojej racji, a my nie przekonujemy ich do swojej. Na tym polega odwieczne prawo do wolności nad dysponowaniem zarówno własnym życiem jak i rzyciem. To się nazywa kulturalne podejście. Co robi ta cała europaradka? Oni tylko podsycają ogień w piecu nienawiści. Takie działania mają skutecznie podzielić społeczeństwo na dwa obozy. Tych, którzy pójdą za ich propagandą jak Hitlerjugend niegdyś i tych, którzy jeszcze mają własny rozum będą dusić, aż ostatkiem sił opowiedzą się za nimi.



Zasadniczo się zgadzam ale zmieniłbym treść ostatniego zdania bo nie chcę żyć w spedalonym świecie w którym to ja będę mniejszością. I liczę na to że ktoś kiedyś powie dość i zrobi w Europie porządek. Tak jak wspominałem w innym temacie liczę na wojnę domową w Europie w ciągu najbliższych 20 lat pomiędzy Europejczykami a arabami a na wojnie jak na wojnie przy okazji rozprawią się z innymi destrukcyjnymi grupami...

A jak do tego nie dojdzie to na emeryturze ( o ile dożyję i o ile będzie coś takiego jak emerytura) nie pozostaje nic innego jak turban na łeb (bo do tego czasu to i Polskę araby zaleją i żelazne majtki z kłódką co by się nikt do mnie nie dobierał bo coś czuję że za 40 lat o ile ludzkość się nie unicestwi sama to właśnie tak będzie- muzulmańska Europa pełna homoseksualistów. Choć z drugiej strony to niekoniecznie musi tak być bo jak wprowadzą na zachodzie prawo szariatu to pedaraści będą mieć ostro przerąbane:D

I jeszcze jedno proszę nie promujcie sformułowania HOMOFOB. Zobaczcie na genezę słowa Homo-fobia. Przecież my się nie boimy pedarastów. To jest ich określenie a nie nasze

korinogaro

2013-05-18, 10:58
A) Każdemu kto używa słowa homofob bez znajomości jego znaczenia należy się parę butów na mordę, nie za to że nie zna znaczenia słów, ale za to, ze wykorzystuje to słowo do terroryzowania innych. Homofobia to paniczny lęk przed homoseksualistami. Fobie- to zespół bardzo nerwowych reakcji na jakieś zjawisko często wiążące się z ograniczeniem zdolności pojmowania tego że reakcja jest przesadzana. Do zachowań charakterystycznych dla fobii należy drżenie, zimne poty, drgawki, wymioty, ucieczka za wszelką cenę od źródła fobii, niekontrolowane oddanie kału i moczu itp. itd. Osoba cierpiąca na fobię nie może nawet myśleć o źródle fobii ponieważ powoduje to u niej część lub wszystkie wyżej wymienione skutki.
B) Twórca słowa homofobia zdefiniował ją jako paniczny lęk geja lub lesbijki przed przyznaniem się przed sobą że jest się homoseksualnym. Tak więc oryginalne znaczenie "homofobia" jest endogeniczne! Określające homoseksualistów a nie egzogeniczne, określające resztę!
C) Nie ma określenia, prawidłowego, dla osób które uważają, że homoseksualizm to choroba bo proponowany niekiedy "sceptycyzm" znowu mija się ze znaczeniem. Można być sceptycznym wobec czyichś słów i intencji (czyli nie wierzyć w coś z powodu zbyt małej, w naszej opinii, ilości faktów potwierdzających coś), ale nie względem kogoś.

Koniuszko

2013-05-18, 13:28
Czyli promocja homoseksualizmu! W katolskim kraju, jakim jest Polska bym się tego nie spodziewał. Z jednej strony becikowe, co daje masę szmalu na pępkową wódę, z drugiej strony promocja pedalstwa w szkołach. Hipokryzja na poziomie pro.

kejo

2013-05-18, 13:32
a ch*j tam... wujek Adolf by ich k***a wszystkich wyleczył :)

NightDrago

2013-05-18, 13:45
Geje mi nie przeszkadzają, niech sobie robią w domu co chcą, ale pedałom to bym wpie**olił; każdemu po kolei najlepiej.
A te marsze i pie**olenie o szopenie mnie wk***ia maksymalnie :/

Tamara89

2013-05-18, 14:18
haha jakim trzeba być młotem żeby w tym kraju twierdzić że Hitler zrobił cokolwiek dobrego jeszcze jakby tego było mało Ci sami ludzie nazywają się patriotami...

Po drugie przestańcie się podniecać tym kolesiem z filmiku bo sam jest homo tylko ma z tym problem

Czekam na falę hejtu bo niczego się po was innego nie spodziewam
od jakiegoś czasu widzę że na sadistiku zagościły łyse pały z NOP'u i zamiast portalu rozrywkowego mamy faszystowską indoktrynacje i obrażanie się wzajemnie.
Otóż moi drodzy muszę was zmartwić ... na wasz ból dupy hejtowanie w necie nie pomoże ;-) proponuje zatem abyście zajęli się własnymi problemami psychicznymi udając się do specjalistów. Czytając wasze komentarze zapewniam was że macie ich więcej niż przeciętny homoś .

stankiewicz.b

2013-05-18, 19:11
Za Chmiela zawsze piwo!
Polecam jego filmy z desantu, kto nie widział jeszcze (było kiedyś na sadolu).