18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień flagi PL vs.USA

qyk • 2013-05-03, 07:03
Na jednej ze stron trafiłem na takie oto foto

Pierwsza myśl jaka się nasuwa: Jaki kraj takie obchody.
Ale wydaje mi się że każdy świętuje na swój sposób, ja wywiesiłem flage za oknem i bedzie :ok:

lofix1

2013-05-03, 08:10
a ja już flagę schowałem, bo mi stara maszt wyśmiała

ru_ziolo

2013-05-03, 08:17
@UP.
Jak masz za mały maszt i problemy z żoną to do seksuologa. Albo żona znajdzie kogoś z większym.


k***a jak patrzę na to co zrobił gajowy i ryży ch*j ze świętem flagi to mi się sam gaz w piekarniku odkręca.
Różowa flaga ? Kraj przejęły pedały?
Bo idioci to na pewno.

xxTurboxx

2013-05-03, 08:36
@up nie ma to jak się do kogoś przypie**olić z samego rana. Raczej Ty masz jakieś problemy ziomuś...rozluźnij łydki i napij się melisy albo zapal ziólka

ru_ziolo

2013-05-03, 08:41
Ja się do kogoś przypie**oliłem. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Steven

2013-05-03, 09:01
Pierwsza myśl jaka mi się dzisiaj przy sadolu nasunęła to że jesteś kretynem.

~Velture

2013-05-03, 09:06
Ja mam flagę cały rok wywieszoną na maszcie 5 metrowym ponieważ większość sąsiadów jakich mam to żydzi i wiem jak bardzo ich to wk***ia :D Zwracali mi 'delikatnie' pare razy uwagę jak 1 dzień za długo wisiała i mówili ,że to ich zdaniem zbyt nacjonalistyczne i zaściankowe więc teraz wisi cały rok aby się mośki wk***iały :D

bedekey

2013-05-03, 09:06
U nas trzeba aktualnie promować pozytywny tok myślenia. Za daleką wodą, może nie wszyscy ale spora część rodaków myśli pozytywnie. Są dumni z tego, że są Polakami, a my im dłużej tu siedzimy, tym bardziej jesteśmy przesiąknięci totalnym tumiwisizmem. Lekka paranoja.

Koniec Świata

2013-05-03, 10:36
Jakby debile nie wyłaziły na ulicę z każdą kretyńska ideą pod flagą narodową to ludzie bardziej by się z nią identyfikowali. Za PRL był taki szacunek do flagi, że nikt nie traktował jej jak szmaty do wycierania sobie mordy, a była wyciągana tylko na specjalne okazje. Jeśli coś jest nadużywane, powszednieje i traci na wartości. Proste.

dostępny_nick

2013-05-03, 10:49
Przeciez dokładnie tak samo jest z 11 listopada. Porównajcie dzień Niepodległości w innych krajach do naszego. Wiadomo, że większość z krajów nie miała tyle przelanej krwi za Ojczyznę co my, ale jednak moim zdaniem powinna przestąpić w nas jakaś przemiana, że oprócz zadumy nad naszą historią powinna się w nas pojawić radość z tego, że jesteśmy wolnym i niepodległym państwem.

kazzek94

2013-05-03, 10:54
3 maja w Chicago zamykane są niektóre ulice, np. Belmont. Tam Polacy świętują jak tylko mogą, piski opon, zapach gumy, tłumy bawiących i cieszących się Polaków. ONI wiedzą co to patriotyzm, kochają nasz kraj z którego wyjechali i zostali tam na stałe. A u nas taka padaka... :/

Bóg

2013-05-03, 10:56
Jesteście j***nymi biedakami to na co ma was stać. Kupicie flagę i na macie za co rodziny wykarmić. A tam to jest raj bo rządzą żydzi a nie jakieś ścierwa. j***ne podludzie.

UgAnDuS

2013-05-03, 10:58
nie moje słowa tylko jedno z użytkowników wykopu, ale zacytuję
"Autor tego czegos celowo wprowadzil takie zamieszanie.A gornym zdjeciu wcale nie jest Chicago i zaden dzien flagi.Jest to parada Pulawskiego w Nowym Jorku,ktora ma miejsce w pazdzierniu. "




dodii

2013-05-03, 11:00
Należałoby dodać, że flaga Polski nie jest symbolem narodowym, natomiast kolory biało-czerwone są. A sam marsz z tego obrazka ukazany na dole jest co najmniej śmieszny, żeby nie powiedzieć żałosny. A niech gejoza się schowa z tym różem.