18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień flagi PL vs.USA

qyk • 2013-05-03, 07:03
Na jednej ze stron trafiłem na takie oto foto

Pierwsza myśl jaka się nasuwa: Jaki kraj takie obchody.
Ale wydaje mi się że każdy świętuje na swój sposób, ja wywiesiłem flage za oknem i bedzie :ok:

Yasiu99

2013-05-03, 11:02
@mateusz1923

Następny? Giń! :P (za giń nie ma karnych?)

Bad_Motherfucker

2013-05-03, 11:02
Wielcy patrioci- rozumiem i popieram działania mające na celu promocję naszych symboli narodowych, ale takie gówno to już zaszłość hamerykańska - "moja flaga jest największa na ulicy, ja kocham Polskę najmocniej!" wg mnie lekka żenua...

andrewerty

2013-05-03, 11:04
flagi w chicago - rodacy, patrioci
flagi w Polsce - faszyści i ksenofobowie

!Timon

2013-05-03, 11:07
@Koniec Świata

Flaga ma być czymś powszednim. Nie pie**ol głupot. W USA na obozach młodzieżowych codziennie rano napie**ala się rytuał wciągania flagi na masz recytując odpowiednią formułkę.
Czego jak czego ale tego jak powinien wyglądać patriotyzm to mógłby uczyć amerykański menel z prowincji.
Przykre ale prawdziwe.

Koniec Świata

2013-05-03, 11:14
@!Timon

Nie egzaltuj się hamerykańskim jingoizmem i tandetnym patriotyzmem, tylko przeczytaj dokładnie i powoli co napisałem. Jak już zrozumiesz proste przesłanie (prostsze niż pie**olenie Korwina) to pogadamy.

Poza tym mieliśmy "powszechność" flagi na Euro i potem te flażki i biało-czerwone kapturki na lusterka walały się upie**olone po śmietnikach.

!Timon

2013-05-03, 11:23
@up

Ludzie muszą się nauczyć szacunku do flagi a to potrwa bo żeby szanować symbole państwowe najpierw ludzie muszą zacząć szanować państwo. Jak dla mnie każda manifestacja, procesja, delegacja nawet wycieczka szkolna mogłaby się poruszać pod biało-czerwoną flagą żeby ludzie wbili sobie mechanicznie do głowy, że wszyscy jesteśmy obywatelami państwa polskiego. Taki przekaz "podprogowy".

edit:
Ten tandetny patriotyzm doprowadził do tego, że 50 krajów zjednoczonych pod flagą z gwiazdkami i paskami dyktuje reszcie świata co ma robić. Jeszcze.

Koniec Świata

2013-05-03, 11:43
@!Timon

Ale ty pie**olisz głupoty, człowieku. Chcesz wbijać ludziom podstawowy patriotyzm do głowy ozdabiając każdy debilny przemarsz flagą narodową? Toż to, k***a, czysta profanacja i wycieranie sobie mordy patriotyzmem. Jak chcesz uczynić coś wyjatkowym, kiedy to będzie wszedzie i każdy bedzie pod tym pie**olił największe głupoty? :roll:

Logika wąsatego Bogdana ze wsi...

bravoteampolska

2013-05-03, 12:14
Velture napisał/a:

Ja mam flagę cały rok wywieszoną na maszcie 5 metrowym ponieważ większość sąsiadów jakich mam to żydzi i wiem jak bardzo ich to wk***ia :D Zwracali mi 'delikatnie' pare razy uwagę jak 1 dzień za długo wisiała i mówili ,że to ich zdaniem zbyt nacjonalistyczne i zaściankowe więc teraz wisi cały rok aby się mośki wk***iały :D



I bardzo dobrze robisz .
j***ć żydów , Polska to Polska a nie żydowska kolonia

Rottensparrow

2013-05-03, 12:33
bo USA zawsze omijają te szarańcze romantyzmu, komunizmu, faszyzmu i innego gówna

ch...........07

2013-05-03, 12:42
Velture napisał/a:

Ja mam flagę cały rok wywieszoną na maszcie 5 metrowym ponieważ większość sąsiadów jakich mam to żydzi i wiem jak bardzo ich to wk***ia :D Zwracali mi 'delikatnie' pare razy uwagę jak 1 dzień za długo wisiała i mówili ,że to ich zdaniem zbyt nacjonalistyczne i zaściankowe więc teraz wisi cały rok aby się mośki wk***iały :D

Prawdziwy patriota btw, dzięki za poprawę humoru z rana :mrgreen:

zonk

2013-05-03, 12:47
Nie pie**olcie tak o hameryce bo po pierwsze. Skoro tacy patrioci to po ch*j wyjechali. Mogli zostać i patriotycznie walczyć o normalność w tym kraju. Po drugie zobaczcie jak typowi hamerykanie mają podejście do ich barw narodowych. Czasami pokazują jak mają bokserki w kolorach flagi. To ma być szacunek ?

Zl...........ny

2013-05-03, 13:14


Analfabeta z orło-mrówkojadem ze szponami w gównie w różowych okularach i motłoch podążający za nim rzucający się na ulotki żeby dostać "gadżety" na darmoszkę... JEBAĆ LEWACTWO!

MasCraxX

2013-05-03, 13:24
Jak to jest , że w Polsce nie potrafimy się cieszyć z takich dni , a za oceanem Polonia robi wielką imprezę na to zdarzenie a u nas wychodzi pozostały bliźniak i mówi , że flaga została splamiona !

NO DO JASNEGO ch*jA .

methos23

2013-05-03, 13:31
Od razu mi się skojarzyła kultowa scena z kultowego filmu "Dzień Świra".