18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieje Ziemi

harakiri01 • 2012-11-06, 11:43
Historia powstania Ziemi po czasy obecne.


contowsky

2012-11-06, 19:15
troche zamotane ale bardzo fajny pomysł, piwko

Greg80

2012-11-06, 19:19
Paweł i to jest wystarczający dowód na istnienie bożka? Przy takiej wielkości wszechświata i takiej ilości gwiazd z własnym układem, prędzej czy później na którejś powstało by życie. Gotów jestem się założyć że w naszej galaktyce można zaleś życie i to na nie jednej planecie.
Wiedziałem że temat zboczy na tą drogę :D

kaelem

2012-11-06, 19:21
oo szykuje się na sadi nalot kosmonautów z tymi filmami

Masakrowiec

2012-11-06, 19:25
zlepek wielu dokumentow ;) zreszta bardzo przyjemny dla oka

maniiiek

2012-11-06, 19:33
Sama teoria strun umożliwia istnienie Boga stwórcy. Nie zakłada, ale UMOŻLIWIA jego istnienie. Więc Ci, którzy twierdzą, że Boga nie ma i oni to wiedzą a kto wierzy ten oszołom to po prostu niedouczone debile. W wielkim skrócie: człowiek, istota 3 wymiarowa poruszająca się w 4 (czas) liniowo sam ma możliwość kreacji w niższych wymiarach (1 i 2). Więc byt funkcjonujący także w wymiarach wyższych (mamy ich co najmniej 10) również byłby zdolny do kreacji w wymiarach niższych. A z tego wynika, że Bóg MOŻE (chociaż wcale nie musi) istnieć. Taka mała uwaga, pewnie większość zrozumie to co napisałem, ale zawsze trafi się jakiś przygłupi gimbus: nie rozumiesz co napisałem? Masz zamiar mnie za to "zjechać"? Więc lepiej zawrzyj ryj.

mad'afaka

2012-11-06, 19:48
@Up

Teoria strun w największym skrócie zakłada ,że materia składa się z 2wymiarowych strun (dopiero potem są kwarki elektrony , neutrony itd). Więc gdzie Ty k***a chcesz ten byt umieścić?

ściwanek

2012-11-06, 19:52
Nie widziałem waszego "Boga" Gdzie on jest do k***y nędzy? Gdzie jest jak go naprawdę potrzebuje. Przyda mi się 50.000.000zł z totka, Jak jesteś, to mi wylosuj moje liczby, wtedy pójde do kościoła, przeżegnam się uklękne i powiem: Dzięki ci boże, ale ty nie zrobiles tego ołówka, i nie siedziałeś w mojej głowie, więc S P I E R D A L A J. Po czym rzuce na tace kleszce 1gr. i Powiem. Więcej wiary;)

KremiS

2012-11-06, 19:56
bardzo fajny filmik, a komentarze takie jakich się spodziewałem

"nie k***a bo to bożek stworzył wszystko, mydlisz ludziom oczy, kłamca"

k***a no, jak chcesz żeby ateizm szanowano i traktowano jako coś normalnego to uszanuj też wierzących
(za wyjątkiem fanatyków religijnych). Ja osobiście wierze w ewolucję, wierzę w to całe powstanie świata z "wielkiego bum" i wierze też w to, że ktoś tam miał nad tym piecze i pilnował żeby nic się nie spartoliło.
Ewolucja i świat jest zbyt piękny żeby był przypadkiem ;)

je...........ę

2012-11-06, 20:29
Ja to trochę inaczej pamiętam.

pullandbeary

2012-11-06, 20:37
Może ktoś podać co to za muzyka

Z góry dzięki :)

JohnnyRocketfingers

2012-11-06, 20:44
xts napisał/a:

nie k***a bo to bożek stworzył wszystko, mydlisz ludziom oczy, kłamca



TEORIA powstania świata to tylko TEORIA nie ma dowodow na to, że nastąpił wybuch jak i na to, że Bog istnieje bądź nie istnieje chociaż w historii jest zapis, że żył taki człowiek jak Jezus Chrystus i założył (wtedy uznawana za) sektę, również nie ma dowodu na to, że ewolucja istnieje, ewolucja jest to TEORIA uznana za najbardziej prawdopodobna przez naukowcow, lecz nie ma zadnych jednoznacznych dowodow na to, że istnieje. Wiara w to, że Bóg stworzył Ziemię jest sprawą intymną, więc jeśli nie ma dowodów na to, że był to wybuch i ewolucja istnieje (którą rowniez mozna tlumaczyc na swoj sposob jesli jestes wierzacym) to zamknij morde i nie wciskaj na siłę swoich teorii twierdząc, że jesteś pępkiem świata i ciebie należy słuchać. W sumie mam w dupie twoje zdanie jak i ty pewnie moje, ale po co udawać, że jest się najmądrzejszym na świecie.

"Wiem, że nic nie wiem" Sokrates

Gr...........TJ

2012-11-06, 21:08
Jakie to ostatnio popularne się zrobiło aby wierzyć na słowo ludziom ośmieszającym Boga, bez żadnego uprzedniego przyjrzenia się ich wypociną. Czyżby ludzie woleli sami siebie okłamywać, że prędzej czy później nie przyjdzie im zapłacić za swoje kłamstwa obłudę kradzieże a to tylko trzy z popularne przestępstwa wobec człowieka, bo te wobec Boga zapewne nie są w stanie Im przez umysł przejść.

Miłość do Boga i Bliźniego swego na tym to wszystko się opiera, walczą z tym ci ludzie którym się nie podoba idea sprawiedliwiej pracy na samych siebie zamiast wyzyskiwać innych, nie wspominając o bardziej perwersyjnych powódkach.

Ps. Nie jestem Katolikiem nie należę do żadnej Religi. Wierze w Boga tak jak jest to zapisane w Biblij, tak jak nam wiarę przekazał Isus Chrystus

maniiiek

2012-11-06, 21:23
mad'afaka, rzeczowy argument takie lubię, ale ta "teoria strun" z jaką się zetknąłem mówiła o 10 wymiarach typu długość, wysokość, głębokość, czas itd. więc albo nazwy teorii pokiełbasiłem albo...
A gdzie umieścić? Czyż z perspektywy bytu 2 wymiarowego (teoretycznie) byty trójwymiarowe da się gdzieś umieścić?
Tutaj jest problem naszego ograniczonego postrzegania świata.
GrzesiekFTJ napisał/a:

Boga, bez żadnego uprzedniego przyjrzenia się ich wypociną


Ale za takie teksty to minimum na 50 lat do piekła zasługujesz. Człeku, końcówka -OM na prawdę czasem ma racje bytu.
GrzesiekFTJ napisał/a:

Czyżby ludzie woleli sami siebie okłamywać, że prędzej czy później nie przyjdzie im zapłacić za swoje kłamstwa obłudę kradzieże a to tylko trzy z popularne przestępstwa wobec człowieka, bo te wobec Boga zapewne nie są w stanie Im przez umysł przejść.


Nie bądźmy hipokrytami ok? Chcemy szacunku od ateistów? Nie straszmy ich piekłem. Dla nich to równie irytujące co te teksty "boga nie ma ty debilu" dla wierzących.

maxs90

2012-11-06, 21:26
polecam filmik który tutaj ostatnio gościł i mówił o "filiżankowym ateizmie" :) ja tak to widzę

KKdemona

2012-11-06, 21:30
pullandbeary ta muzyka to dup-step :D