18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko w sieci

Ha...........ng • 2013-04-01, 17:34

Ogólnie nie mam nic do Jana Pawła 2, ale po prostu ten obrazek mnie rozj***ł i postanowiłem go tu wkleić

Abgda

2013-04-01, 17:39
Jestem niewierzący, ale zaczyna mnie powoli wk***iać ta nagonka na kościół katolicki.

juniorohw

2013-04-01, 17:40
A ja jestem wierzący i autor nich ssie bąka !

Ha...........ng

2013-04-01, 17:45
O naprawdę stało się nudnę, no k***a nie wierzę

dr_dex

2013-04-01, 17:45
Abgda napisał/a:

Jestem niewierzący, ale zaczyna mnie powoli wk***iać ta nagonka na kościół katolicki.



ja pie**ole - troche dystansu. Jak tylko pojawi sie jakis obrazek dot KK to od razu zjawia sie grupa oburzonych/zdenerwowanych/wk***ionych mowiacych o nagonce. Jebnijcie sie w leb ...

Ha...........ng

2013-04-01, 17:49
Jak k***a ktos jeździ po islamie to jest dobrze i to nie robi się nudne, ale k***a jak na kościół katolicki ktoś najedzie to zaraz wielkie oburzenie, no k***a ludzie :homer:

takija

2013-04-01, 17:53
Fakt, dystans w takich przypadkach jest wskazany ;) Ale czy jeśli na Was drodzy "zdystansowani" codziennie ktoś będzie pluł publicznie, to też z uśmiechem na twarzy powiecie, że macie dom tego dystans i jest luz? ;)

Wszystko jest smaczne ale gdy serwowane jest z umiarem...(słowa "wszystko" nie brać dosłownie...)

ms87

2013-04-01, 17:56
Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zj***ne poczucie humoru ale widzę że na poziome niektórych gówno w kiblu stanowiło by pewnie niezapomniane wrażenia.

Abgda

2013-04-01, 18:23
dr_dex napisał/a:



ja pie**ole - troche dystansu. Jak tylko pojawi sie jakis obrazek dot KK to od razu zjawia sie grupa oburzonych/zdenerwowanych/wk***ionych mowiacych o nagonce. Jebnijcie sie w leb ...



Nie zrozumiałeś. Mam na myśli to, że najeżdżanie na KK, to teraz jakaś pie**olona moda, w dodatku opiniotwórcza. 8-)

jacekmatys

2013-04-01, 19:16
JAN PAWEŁ II :
1) odegrał kluczową rolę w obaleniu komunizmu
2) poczynił heroiczne wysiłki na rzecz ochrony dziedzictwa Soboru Watykańskiego
3) wyciągał rękę w kierunku innych religii
i kolejne:
6 sierpnia 1993. Ogłoszenie encykliki „Veritatis splendor” (Blask prawdy), uważanej za najważniejsze dokonanie intelektualne filozofii moralnej XX wieku

Proszę was...dajcie mu umrzeć w spokoju.

dr_dex

2013-04-01, 19:19
Abgda napisał/a:



Nie zrozumiałeś. Mam na myśli to, że najeżdżanie na KK, to teraz jakaś pie**olona moda, w dodatku opiniotwórcza. 8-)



Dowc**y o KK w temacie pedofilii i pedalstwa traktuje w kategorii "na własna prośbę". I nie chodzi tutaj o to, ze te patologie sa w KK (byly, sa i beda tak samo jak w innych grupach spolecznych i/lub organizacjach) tylko o to, ze KK idzie w zaparte ze ich nie ma a jak sa to incydentalnie, a w ogole ... to tak na prawde nie chodzi o pedofilie tylko nagonke na Kosciol (i kolko sie zamyka)

tr...........ke

2013-04-01, 20:06
jacekmatys napisał/a:

JAN PAWEŁ II :
1) odegrał kluczową rolę w obaleniu komunizmu
....

CO k***A?! Ogólnie to szanuje JP II ale takie pie**olenie to mnie wk***ia.

~Blackhunter

2013-04-01, 20:06
k***a ludzie skończcie ten bezsensowy dialog. Jeden szanuje drugi nie szanuje. Każdy ma swój rozum i jeśli kogoś to śmieszy to jego sprawa. Oburzonym proponuję zmienić stronę albo omijać szerokim łukiem takie tematy. Na portalu pojawia się wiele kontrowersyjnych które mogą obrazić kogoś wrażliwego. Pamiętajcie o jednym zakładając tutaj konto zgadzacie się z politykom Sadistica która jest taka ,a nie inna.