18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko w sieci

Ha...........ng • 2013-04-01, 17:34

Ogólnie nie mam nic do Jana Pawła 2, ale po prostu ten obrazek mnie rozj***ł i postanowiłem go tu wkleić

lisu777

2013-04-01, 20:10
ani to k***a śmieszne,ani oryginalne po ch*j wrzucać takie gówna?

wodzwioski

2013-04-01, 20:46
Abgda napisał/a:

Jestem niewierzący, ale zaczyna mnie powoli wk***iać ta nagonka na kościół katolicki.



Kolejny ateista po chrzcie, komunii i bierzmowaniu?

lemon1988

2013-04-01, 20:51
Cytat:

Ogólnie nie mam nic do Jana Pawła 2, ale po prostu ten obrazek mnie rozj***ł i postanowiłem go tu wkleić



Ogólnie nie mam nic do twojej matki ale poprostu wiesc o tym ze jest dz**ką mnie rozj***ła i postanowiłem to tu napisać

MorbidGod

2013-04-01, 20:55
Polskie psy ateusze spinają dupy bo w internetach obrażają papieża, boże jak śmiesznie!!

KTU

2013-04-01, 21:01
Ktoś tam pisał żeby mieć dystans ale tu już jest totalna przeginka z jednego względu. Nie tylko dlatego że mnie to już nudzi i wkur**a i jakby tak 6-7 lat temu ktoś mi powiedział o tym co teraz będzie się działo wokół Jana Pawła II to bym nie uwierzył tylko dlatego że tego obrazku nie zrobił żaden gimbus żeby nałapać plusów, piw i zdobyć poklask trolli tylko to jest fragment z filmiku którym też np. reklamowała się fundacja kidprotect (niech lepiej pejsaty sk***iel odda kase którą zaj***ł) i generalnie jest to oficjalny spot który ma reklamować szczytną akcje a sprowadzono to do poziomu absurdu.

sauron33

2013-04-01, 21:03
Drogi autorze tego posta co konkretnie Cię rozśmieszyło w tym obrazku bo dla mnie to jest żałosne obraza kogoś kto miał bardzo duży wpływ wyzwolenie spod komuny ja sam wychowałem się na jego kazaniach . Ale co ty możesz o tym wiedzieć jesteś po prostu małolatem który nic nie wie o tamtych czasach. Więc taka moja propozycja wracaj na kwejka bo tam jest twoje miejsce.

Drodzy admini sadistica
Nie rozumiem dlaczego usuwacie materiały uderzające w żydów, homosiów i innych a jak już się pojawia materiał obrażający uczucia wielu katolików to tolerujecie je?

Loaloa

2013-04-01, 21:04
Jak was nudzi i wk***ia to przewijajcie do następnego tematu. Podpowiadam - nie ma obowiązku oglądania wrzut z Wojtyłą.

oozyxak0o

2013-04-01, 21:05
j***ne katole mysla,ze jak na pis zaglosuja to bedzie dobrze

Gogul

2013-04-01, 21:06
idiotyzm, nic śmiesznego. Jan Paweł II dogadał się ze wszystkimi i wszędzie był lubiany bo był dobrym człowiekiem a takie gówno jest ani śmieszne ani fajne. takie jest moje zdanie. Spinajcie się zaraz k***a, że jestem świętojebliwy. Nie jestem, ale do niektorych szacunek mam i tyle w temacie.

Dymekx

2013-04-01, 21:11
epll napisał/a:

CO k***A?! Ogólnie to szanuje JP II ale takie pie**olenie to mnie wk***ia.



Nie "CO k***A" tylko do lektury i poczytaj o tym jaki efekt dał głośne sprzeciwienie się komunizmowi w Polsce przez Jana Pawła II. Miałem solidną pracę na studiach o stanie wojennym i końcu komunizmu więc zastanów się zanim coś pie**olniesz :)

lemon1988

2013-04-01, 21:16
oozyxak0o napisał/a:

j***ne katole mysla,ze jak na pis zaglosuja to bedzie dobrze



za to dzieki wlasnie takiej inteligencji narodu jak ty w kraju dzieje sie co sie dzieje. glosuj dalej na PO bedzie zylo sie lepiej

Nie_wiem

2013-04-01, 21:18
Piwo za ból dupy w komentarzach.

~Blackhunter

2013-04-01, 21:23
W sumie to przyszło mi do głowy że najlepszym wyjściem było by zamknięcie tego tematu. Załóżcie sobie temat w klopie "katole vs ateiści" i tam srajcie na siebie aż Wam się znudzi.

defenestrator

2013-04-01, 21:40
up up up up
ze cos Cie wk***iaz zaczyna powoli nas niekoniecznie obchodzi wiec daruj sobie takie teksty