18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko w sieci

Ha...........ng • 2013-04-01, 17:34

Ogólnie nie mam nic do Jana Pawła 2, ale po prostu ten obrazek mnie rozj***ł i postanowiłem go tu wkleić

LUKUNKU

2013-04-01, 21:44
to jest właśnie najlepsze: jest nagonka na KK bo modne, ktoś sie znajdzie z innym zdaniem i zaraz gimboateiści że "teraz modne jest obrona KK" weźcie ludzie sie zdecydujcie w końcu...

thewhitestar

2013-04-01, 22:00
HAhaha... No proszę, cóż za zidiocenie. Obrazek o podobnej tematyce stronę wcześniej z papieżem Argentyńczykiem ma blisko 200 piw. A tutaj wielka spina. Jesteście żałośni.

Abgda

2013-04-01, 22:05
wodzwioski napisał/a:



Kolejny ateista po chrzcie, komunii i bierzmowaniu?



Nie rozumiesz koleś. Szanuję moich rodziców i resztę rodziny. Wszyscy są wierzący. Poszedłem do bierzmowania, żeby im się nie robiło przykro. Jak byłem chrzczony, to moja świadomość była znikoma.

Po drugie niektórzy ludzie znajdują Boga w wieku 70 lat. Trzeba w coś w życiu wierzyć (pisząc wcześniej "niewierzący", miałem na myśli nie uznający chrześcijaństwa).

A ty przypie**oliłeś się o byle gówno. :idzwch*j:

sz...........an

2013-04-01, 22:07
O k***a ale jechanie po Papieżu który umarł zanim autor skończył gimbazjum stało się modne... za dużo k***a Urbana oglądacie pieprzone lewaki.

choreszko92

2013-04-01, 22:54
czasami trzeba pomysleć co się wstawia

milosciprzyjazn

2013-04-02, 00:20
Jestem niewierzący, ale zaczyna mnie powoli wk***iać ta nagonka katoli na arabów...

No ku*wa, to przecie sadistic. Umiecie sie smiać tylko z innych religii i tego, co was bezpośrednio nie dotyczy??! Czemu jak tylko ktoś wgra jakis obrazek zawierajacy papieza od razu jest taki ból dupy i narzekanie jaka to nagonka na katolikow, jezeli Wy sami ciągle najeżdzaćie na innych? No ja pie*dole

kulwon przez f

2013-04-02, 00:43
zrobcie zbiorczy na wojtyle, urbana i reszte bezbekow, bo sie patrzec na to nie da

midnightc

2013-04-02, 01:07
Abgda napisał/a:

Jestem niewierzący, ale zaczyna mnie powoli wk***iać ta nagonka na kościół katolicki.


Jestem niewierzący, to Ci nie wierzę.

jimbox

2013-04-02, 02:27
dr_dex napisał/a:



ja pie**ole - troche dystansu. Jak tylko pojawi sie jakis obrazek dot KK to od razu zjawia sie grupa oburzonych/zdenerwowanych/wk***ionych mowiacych o nagonce. Jebnijcie sie w leb ...


jeb sie kretynie...

Jackyll

2013-04-02, 10:23
Abgda napisał/a:

Jestem niewierzący, ale zaczyna mnie powoli wk***iać ta nagonka na kościół katolicki.



Coś mi się jednak wydaje, że jesteś ukryty katol podszywający się pod ateistę. Ehh przebiegłe katole nawet za ufo się przerbiorą, żeby osiągnąć cel :mrgreen:

marysiakochakartacze

2013-04-02, 10:39
Nie ma czegoś takiego jak kościół katolicki. Jest tylko sekta katolicka.

wolem

2013-04-02, 22:21
Każdy ma prawo do swojego zdania, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia skąd ostatnio taka wrogość do Kościoła Katolickiego. Czy jest w tym coś złego, że staram się postępować zgodnie z jego zasadami, czyli nie kradnę, nie oszukuję itp. itd. Telewizja chyba tak ludziom mózgi wyprała doszukując się ciągle tylko negatywnych rzeczy, np. że jakiś tam ksiądz to pedofil, no ale niestety to jest tylko człowiek, każdemu może odj***ć. I nie ważne, że 99.9% pozostałych księży jest normalnych.
Tak jeszcze dodam, że w razie gdyby jakiś ateista nie miał na chleb w kościele zawsze pomogą.

JohnnyRocketfingers

2013-04-03, 00:57
pedryle miały swój czas zaprzepaściły go i zaczęli wk***iać ludzi, wy atole też mieliście swój czas gdy ludzie zaczęli podążać za waszym trendem, czy próbowali was zrozumieć ale też to zaprzepaściliście i zaczęliście po prostu wk***iać..wyprzedzę was zanim odwrócicie kota ogonem i powiecie "o! katolik jak pała miłością". Jestem katolikiem ale nie jestem świętym, staram się być dobrym ale jak coś mnie wk***ia to po prostu jestem wk***iony, bo jestem takim samym człowiekiem jak wy ale chyba tego nie potraficie zrozumieć.

Kosmowski

2013-04-03, 12:13
Od tego liberalizmu to się ludziom w dupach poprzewracało. Rozumiem czarny humor, ok. Ale co za dużo to niezdrowo. Teraz każdy chce być ateistą i pie**olić kulturę, na której wyrosła cywilizacja białego człowieka. Patrząc na tą lawinę tych antypapieskich i antyklerykalnych obrazków w sieci. Co raz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Europa a, w szczególności Polska potrzebuje takich mężów stanu jak Franco, czy Salazar. Kilkanaście lat rządów silnej ręki i by debilizm się ukrócił.

marna

2013-04-03, 12:21
Abgda napisał/a:

Jestem niewierzący, ale zaczyna mnie powoli wk***iać ta nagonka na kościół katolicki.



no bo k***a ileż można :-/
spamujcie se ścianę na fejsie telewizji trwam jak macie taką potrzebę wylewania bólu dupy na temat religii w internecie.

LegendarnyZiom napisał/a:

Obrazek



i jeszcze ten obrazek w każdym tego typu temacie :trzesieee:

zamykam temat w p*zdu, zanim znów najebie się 10 stron oburzonych komentarzy.