18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły

~Velture • 2022-11-17, 11:06
Chodnik zapluły ludzi przepędziły... :krejzi:

Cytat:

Dnia 16.11.2022 około godziny 7:40 w Chorzowie przy zjeździe z aleja Bojowników o Wolność i Demokrację na DTŚ (Przystanek autobusowy Chorzów Racławicka) wspólnik napotkał taką oto sytuację. Jeśli ktoś będzie posiadać jakiekolwiek informacje pomocne w ustaleniu opiekunów tych dzieci piszcie od razu na rd@chorzow.ka.policja.gov.pl. Sprawa na policję została już zgłoszona. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą dzieciaki nie będą więcej narażane a osoby sprawujące nad nimi opiekę odpowiedzą.



Wychowawczynie/opiekunki/nauczycielki to mam nadzieję, że nigdy do zawodu nie wrócą.


Halman

2022-11-17, 11:18
to nie był górnolotny pomysł co najwyżej górnośląski... :amused:

ClemenMurray

2022-11-17, 11:19
Ale bym tam k***y zgnoił na miejscu kierowcy

~Angel

2022-11-17, 11:20
Halman napisał/a:

fakt nie był to górnolotny pomysł (najwyżej górnośląski) ale już nie zapytasz skąd się tam ta ekipa wzięła, dlaczego sie tam znaleźli, nie wnikniesz w całość sytuacji bo jej nie znasz tylko najłatwiej z góry oskarżyć..



Cytat:

Nagranie trafiło na Komendę Miejską Policji w Chorzowie. Jak się okazało, mundurowi już wcześniej zajęli się tą sprawą.


Cytat:

- Wiemy, co to za grupa i kim są opiekunowie - informuje kom. Arkadiusz Bień. - Chwilę wcześniej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem autokaru wycieczkowego, którym poruszała się ta grupa. Ustalamy okoliczności zdarzenia. Musimy wyjaśnić m.in. dlaczego opiekunowie podjęli decyzję o opuszczeniu pojazdu i przemieszczeniu dzieci bez udziału służb - tłumaczy.



Cytat:

Postępowanie toczy się w związku z artykułem 160. kodeksu karnego, którego paragraf 1. mówi: "Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech".



https://www.slazag.pl/grupa-dzieci-z-opiekunami-biegnaca-dts-wstrzasajace-nagranie-z-chorzowa-i-ustalenia-policji?fbclid=IwAR01skinNWDe3yyCvAVTiJgQxHavn42FRCzLDXs8Gp7a9mdW7VwsSzu-O70

Exclip

2022-11-17, 11:24
Przez barierke przejsc, zamiast zapie**alac droga, to już za dużo cieżkiego myślenia dla nich, przecież nie wolno barierek przekraczać... czy coś.... debile...

radek225

2022-11-17, 11:29
Szkoda, że nie wjechał w spermozrzuty, ale tak, by nie zrobić krzywdy. Szambo by wtedy pięknie wybiło.

~Velture

2022-11-17, 11:35
Halman napisał/a:

ale już nie zapytasz skąd się tam ta ekipa wzięła, dlaczego sie tam znaleźli, nie wnikniesz w całość sytuacji bo jej nie znasz tylko najłatwiej z góry oskarżyć..



Gówno mnie interesuje skąd się tam wzięli. Nie spadli z powietrza. Nie miało prawa tam być dzieci, koniec.
Nie obchodzi mnie to czy tamto, siamto, sramto albo pytanie "no a którędy mieli iść". Mieli czekać w bezpiecznym miejscu na przyjazd służb które by zabezpieczyły drogę i umożliwiły przejście jesli była taka konieczność, że nie można było inaczej przejść z zepsutego autokaru na przystanek autobusowy.
Ja na nagraniu widzę nieupilnowane dzieci nad którymi w ogóle opiekunowie nie panują. Lata to w każdą stronę, wszystkie w innym kierunku i różnej prędkości. Nawet jakby szły gęsiego trzymając odblaskową linę na całej długości kolumny to i tak ich tam nie powinno nigdy być. Tam brakuje ułamka sekundy aby któreś poleciało w złą stronę biegiem pod koła pędzącego samochodu.

dżonyłojlker

2022-11-17, 11:41
VeIture napisał/a:

Gówno mnie interesuje skąd się tam wzięli. Nie spadli z powietrza. Nie miało prawa tam być dzieci, koniec.



Co k***a, problem jakiś masz? Teraz pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo na jezdni i ch*j. Masz się podporządkować, bo jak nie to przyjdzie dżender i... :mikolaj:

~Velture

2022-11-17, 11:44
HenrykS. napisał/a:

Co k***a, problem jakiś masz? Teraz pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo na jezdni i ch*j. Masz się podporządkować, bo jak nie to przyjdzie dżender i...



Ale to chyba tylko jak po zebrze przechodzą czy coś się znów pozmieniało? :krejzi:

Halman

2022-11-17, 11:50
VeIture napisał/a:

Gówno mnie interesuje skąd się tam wzięli. Nie spadli z powietrza. Nie miało prawa tam być dzieci, koniec.



i co? pewnie byś jeszcze w nie wjechał specjalnie "bo nie miały prawa tam być"? to chciałeś mnie i wszystkim powiedzieć że trzeba być twardym i mieć zasady?

dżonyłojlker

2022-11-17, 11:52
VeIture napisał/a:

Ale to chyba tylko jak po zebrze przechodzą czy coś się znów pozmieniało?



Jak się posłucha tego co mówią w "polskiej" tv, to wynika, że kierowca jest na drodze intruzem.

EDIT: Halman, pociśnij Velturowi, bo nie ma nogi. Veltur, dopiecz Halmanowi, bo on w piwnicy siedzi :rofl:

~Velture

2022-11-17, 11:57
Halman napisał/a:

i co? pewnie byś jeszcze w nie wjechał specjalnie "bo nie miały prawa tam być"? to chciałeś mnie i wszystkim powiedzieć że trzeba być twardym i mieć zasady?



W ciebie k***a bym wjechał specjalnie jak czytam takie debilizmy.

Halman

2022-11-17, 12:04
VeIture napisał/a:

W ciebie k***a bym wjechał specjalnie jak czytam takie debilizmy.



nic z tego nie będzie bo jestem hetero i też mam swoje zasady... :szydera:

Masturbator18

2022-11-17, 12:24
I pydrsz pydrysz w jebaki od tylca robione

~Beny

2022-11-17, 12:45
Halman napisał/a:

nic z tego nie będzie bo jestem hetero i też mam swoje zasady...



On pisał o jeździe samochodem, a Ty pomyślałeś o wjechaniu w dupę... :tecza: