18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły

~Velture • 2022-11-17, 11:06
Chodnik zapluły ludzi przepędziły... :krejzi:

Cytat:

Dnia 16.11.2022 około godziny 7:40 w Chorzowie przy zjeździe z aleja Bojowników o Wolność i Demokrację na DTŚ (Przystanek autobusowy Chorzów Racławicka) wspólnik napotkał taką oto sytuację. Jeśli ktoś będzie posiadać jakiekolwiek informacje pomocne w ustaleniu opiekunów tych dzieci piszcie od razu na rd@chorzow.ka.policja.gov.pl. Sprawa na policję została już zgłoszona. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą dzieciaki nie będą więcej narażane a osoby sprawujące nad nimi opiekę odpowiedzą.



Wychowawczynie/opiekunki/nauczycielki to mam nadzieję, że nigdy do zawodu nie wrócą.


kocur

2022-11-17, 17:37


Halman napisał/a:

ja nie mam serca tylko pompę



i zamiast mózgu gówno.

szefooo

2022-11-17, 18:15
Faktycznie problem przejść na chodnik aż 13m.


Barierki których nie ma też w ch*j trudne do przeskoczenia.


Najlepszym możliwym wyjściem z sytuacji kiedy znajdujesz się na zjeździe na trasę średnicową jest łażenie właśnie po trasie średnicowej.
Trasa Średnicowa (DW902) - droga ta posiada parametry autostrady tzn. jest dwuprzestrzenna, każda z jezdni posiada trzy pasy ruchu w jednym kierunku natomiast węzły są bezkolizyjne. W związku z powyższym prędkości rozwijane na niej, bardzo często przekraczają dopuszczalne 100km/h. jest to najlepszy możliwy wybór jeśli planujesz spacer z kilkunastoma dzieciakami. NAJLEPSZY!

ClemenMurray

2022-11-17, 18:19
Halman napisał/a:

jego brak nogi to mnie zwisa, napisałem wyraźnie kiedy weltur gryzie; kiedy się podważy jego tok myślenia bo jego racja musi być zawsze na górze.. kapujesz czy coś za trudnego dla ciebie napisałem?



Ty k***a betonie XD napisałem komentarz o żałosnych żartach tamtych trzech typów w stronę tego Velture, w temat wj***łeś się Ty niepytany, więc w odpowiedzi wytłumaczyłem Ci jak prymitywnie wygląda tego typu zachowanie z ich strony, ale włączając w to też Ciebie skoro się wj***łeś, bo takich przycinek w jego stronę poszło też od groma od Ciebie patrząc wstecz, a najwięcej świeżo po tamtej sytuacji gdzie w komentarzach cisnąłeś z jego kalectwa równie żałośnie tak jak tamci powyżej. A na koniec mi jeszcze piszesz, że Tobie to zwisa ten jego brak nogi i pie**olisz mi po raz drugi o jego zachowaniu jak by mnie to obchodziło o co Wy się tam kłócicie :v

Halman

2022-11-17, 18:54
ClemenMurray,

a zastanowiłeś sie przed napisaniem dlaczego tak jest i z czego to wynika? nie podpowiem ci...

a że mu ucięli nogę to ma być nietykalny temat tabu?
chyba wie na jakiej jest stronie i czego się tutaj spodziewać?

Kamiknf

2022-11-17, 20:13
Bambrych napisał/a:

Jebnij się tą swoją protezą.
Miału dzieciaki przefrunąć nad tym zjazdem? Jakby przechodzily na wprost najkrótsza droga to ten od kamerki by w nie wjechał.



k***a powiedz mi że ty swoje dziecko prowadzilbys taka drogą? Wejdź sobie k***a na Google i zobacz ile tam jest dróg do chodnika, jakichkolwiek.... a nie z dzieciarnią przez drogowa trasę średnicowa. Ani ja, ani ty... nikt tam nie powinien się znaleźć. Jeśli zj***ł im się autobus powinni czekać na służby i koniec kropka. Moim zdaniem opiekunki do wyj***nia na zbity ryj. Chyba ze uważasz inaczej, to idź na spacer ta drogą. Tylko powiedz kiedy a sam chętnie zobaczę jak przelatujesz przez maskę, przez k***a moją maskę

:evil:

Skrzek007

2022-11-17, 20:44
Za ten nr z szarańczą te raszple powinny mieć zarzut usiłowania zabójstwa i spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym. Do przyjazdu policji nikt nie wysiada z autobusu, w ostateczności tyle co za barierkę, uprzednio powiązawszy wszystko sznurem lub kablem, i zaraz potem twarzą do ziemi.

to...........10

2022-11-17, 22:26
szefooo napisał/a:

prędkości rozwijane na niej, bardzo często przekraczają dopuszczalne 100km/h. jest to najlepszy możliwy wybór jeśli planujesz spacer z kilkunastoma dzieciakami. NAJLEPSZY!



Zdecydowanie jest to najlepsze miejsce na spacer z gówniakami, ale pod warunkiem, że ma się on zakończyć na hardzie :amused:

Cipczan

2022-11-17, 22:47
Nauczyciel to nie zawód, to rozpoznanie. Dwie tępe dzidy, a szkoda gadać.

re...........66

2022-11-17, 22:55
typ nagrywajacy widac ze 50 nie jechal a wez upilnuj taka bande malych smieci, jak dla mnie to nauczycielki wogole nie powinny za nich odpowiadac maja bachory isc za nimi a jak jakis sie odlaczy i trafi na pedofila albo zdechnie w jaki kolwiek inny sposob to byl za slaby zeby przezyc w obecnej cywilizacji i wina malego smiecia i zj***nych genow guwniaka i dobrze sie stalo dla wszystkich

Szary_Jeleń

2022-11-17, 22:58

dziki161

2022-11-18, 00:32
HenrykS. napisał/a:

Co k***a, problem jakiś masz? Teraz pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo na jezdni i ch*j. Masz się podporządkować, bo jak nie to przyjdzie dżender i...



Nieźle gorol będzie pie**olił co jest dobre a co nie...
Opiekunki zapewniły mimo ekstremalnie stresującej dla dzieci i dla nich samych sytuacji względne bezpieczeństwo, pie**olenie o przepisach drogowych możesz sobie równie dobrze w dupę wsadzić jak pytonga którego wkładasz co wieczór, bo czy się komuś to podoba czy nie według przepisów o których się rozpisujesz, kierowca pojazdu musi zachować ostrożność, i w wypadku gdy inny uczestnik ruchu złamie przepisy a ty należytej ostrożności nie zachowasz jesteś winny wypadkowi, bo miałeś możliwości i świadomość zachować się w sposób właściwy, i to generalnie w piękny sposób opisuje sytuacje w kerej hanys za każdym razem jak widzi ciula z sosnowca i warszawy nie jebnie mu w ryj, bo ma świadomość i jest odpowiedzialny za osoby postronne biorące udział w potencjalnym zdarzeniu.
ps. Halman często miewa zj***ne poglądy, jednakże tutaj w 100% się z nim zgadadzam

dżonyłojlker

2022-11-18, 10:18
dziki161 napisał/a:

Nieźle gorol będzie pie**olił co jest dobre a co nie...
Opiekunki zapewniły mimo ekstremalnie stresującej dla dzieci i dla nich samych sytuacji względne bezpieczeństwo, pie**olenie o przepisach drogowych możesz sobie równie dobrze w dupę wsadzić jak pytonga którego wkładasz co wieczór, bo czy się komuś to podoba czy nie według przepisów o których się rozpisujesz, kierowca pojazdu musi zachować ostrożność, i w wypadku gdy inny uczestnik ruchu złamie przepisy a ty należytej ostrożności nie zachowasz jesteś winny wypadkowi, bo miałeś możliwości i świadomość zachować się w sposób właściwy, i to generalnie w piękny sposób opisuje sytuacje w kerej hanys za każdym razem jak widzi ciula z sosnowca i warszawy nie jebnie mu w ryj, bo ma świadomość i jest odpowiedzialny za osoby postronne biorące udział w potencjalnym zdarzeniu.
ps. Halman często miewa zj***ne poglądy, jednakże tutaj w 100% się z nim zgadadzam



Ty naprawdę chciałeś zacytować mój wpis? Bo jeśli tak, to jesteś jeszcze bardziej upośledzony od tych gejów co tu piszą o sprawach sądowych, bezpieczeństwie i zwalnianiu tych kobit z roboty :facepalm3:

dziki161

2022-11-24, 02:15
HenrykS. napisał/a:

Ty naprawdę chciałeś zacytować mój wpis? Bo jeśli tak, to jesteś jeszcze bardziej upośledzony od tych gejów co tu piszą o sprawach sądowych, bezpieczeństwie i zwalnianiu tych kobit z roboty



Tak

dżonyłojlker

2022-11-25, 18:03
dziki161 napisał/a:

Tak



Czyli cała pojemność ślunskiego rozumku zajęta przez Ruch Autonomii Krupnioka, a na myślenie nie zostało nic miejsca. Bidulku, podciepie jedyn :glasku: