18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły

~Velture • 2022-11-17, 11:06
Chodnik zapluły ludzi przepędziły... :krejzi:

Cytat:

Dnia 16.11.2022 około godziny 7:40 w Chorzowie przy zjeździe z aleja Bojowników o Wolność i Demokrację na DTŚ (Przystanek autobusowy Chorzów Racławicka) wspólnik napotkał taką oto sytuację. Jeśli ktoś będzie posiadać jakiekolwiek informacje pomocne w ustaleniu opiekunów tych dzieci piszcie od razu na rd@chorzow.ka.policja.gov.pl. Sprawa na policję została już zgłoszona. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą dzieciaki nie będą więcej narażane a osoby sprawujące nad nimi opiekę odpowiedzą.



Wychowawczynie/opiekunki/nauczycielki to mam nadzieję, że nigdy do zawodu nie wrócą.


ClemenMurray

2022-11-17, 12:47
Halman napisał/a:

nic z tego nie będzie bo jestem hetero i też mam swoje zasady...



nic z tego, bo k***iu z piwnicy nie wychodzisz xd ciebie czeka zawał z ch*jem w łapie po maratonie brandzlowania się do ilości zdobytych piwek

Halman

2022-11-17, 13:01
ClemenMurray napisał/a:

ciebie czeka zawał z ch*jem w łapie



ja nie mam serca tylko pompę

achimos1985

2022-11-17, 13:12
Halman napisał/a:

ja nie mam serca tylko pompę



Pompę do ssania ch*ja, czyli usta

:mrgreen:

to...........10

2022-11-17, 13:38
Jakby kierowca nie wyhamował i wjechał w te gówniaki, to banda debili z pieluchowym zapaleniem mózgu by go zlinczowała!

KoniecZartow

2022-11-17, 13:47
~VeIture napisał/a:

W ciebie k***a bym wjechał specjalnie jak czytam takie debilizmy.



Zabij go protezą :hitler:

rayner1790

2022-11-17, 14:18
velture narzeka bo jest pieszym tylko w polowie

BambiPMT

2022-11-17, 15:33
VeIture napisał/a:

Gówno mnie interesuje skąd się tam wzięli. Nie spadli z powietrza. Nie miało prawa tam być dzieci, koniec.
Nie obchodzi mnie to czy tamto, siamto, sramto albo pytanie "no a którędy mieli iść". Mieli czekać w bezpiecznym miejscu na przyjazd służb które by zabezpieczyły drogę i umożliwiły przejście jesli była taka konieczność, że nie można było inaczej przejść z zepsutego autokaru na przystanek autobusowy.
Ja na nagraniu widzę nieupilnowane dzieci nad którymi w ogóle opiekunowie nie panują. Lata to w każdą stronę, wszystkie w innym kierunku i różnej prędkości. Nawet jakby szły gęsiego trzymając odblaskową linę na całej długości kolumny to i tak ich tam nie powinno nigdy być. Tam brakuje ułamka sekundy aby któreś poleciało w złą stronę biegiem pod koła pędzącego samochodu.



Jebnij się tą swoją protezą.
Miału dzieciaki przefrunąć nad tym zjazdem? Jakby przechodzily na wprost najkrótsza droga to ten od kamerki by w nie wjechał.

Juzwa

2022-11-17, 15:40
radek225 napisał/a:

Szkoda, że nie wjechał w spermozrzuty, ale tak, by nie zrobić krzywdy. Szambo by wtedy pięknie wybiło.



Powiedz co winne są te dzieci, że chciałeś by ich rozjechali? Może weź się rozpędź i zamknij oczy.

ClemenMurray

2022-11-17, 15:41
Ale z was bezbeki z tym dogadywaniem veltowi :v oby Was k***y niemiłe sparaliżowało

smc

2022-11-17, 15:43
Policjant wlepiłby 20 mandatów po 300zł bachorom i miałby limit wykonamy do końca miesiąca :lol:

I jeszcze herbatkę u komendanta :mrgreen:

Halman

2022-11-17, 15:52
ClemenMurray napisał/a:

oby Was k***y niemiłe sparaliżowało


to zrób mu loda, przecież on taki pokrzywdzony... zobacz że jak sie go wypunktuje to bucha jawnie agresją, klasyczne problemy emocjonalne

~Velture

2022-11-17, 16:02
Bambrych napisał/a:

Mieli czekać w bezpiecznym miejscu na przyjazd służb które by zabezpieczyły drogę i umożliwiły przejście jesli była taka konieczność, że nie można było inaczej przejść z zepsutego autokaru na przystanek autobusowy.



Zacytowałeś mnie ale nie przeczytałeś albo nie rozumiesz po polsku chyba... więc wrzucę jeszcze raz to samo co cytowałeś:
"Mieli czekać w bezpiecznym miejscu na przyjazd służb które by zabezpieczyły drogę i umożliwiły przejście jesli była taka konieczność, że nie można było inaczej przejść z zepsutego autokaru na przystanek autobusowy."

Banio3

2022-11-17, 16:34
Trzeba być niezłym smutasem żeby robić aferę z czegoś takiego...

ClemenMurray

2022-11-17, 16:51
Halman napisał/a:

to zrób mu loda, przecież on taki pokrzywdzony... zobacz że jak sie go wypunktuje to bucha jawnie agresją, klasyczne problemy emocjonalne



Jeżeli nie pasuje Ci czyjeś zachowanie i uciekasz się do wytykania komuś jego kalectwa, wyglądu, nazwiska lub innych spraw na które nie miał wpływu to jest to co najmniej na poziomie dzieciaków dissujących się tekstami o 'twojej starej'. Na Twoim miejscu to już bym kompletnie nie odzywał mordy, bo jesteś tutaj największym życiowym sp***oleńcem, aż ciary z zażenowania mnie przechodzą jak czytam czasami Twoje wysrywy.

Halman

2022-11-17, 17:26
ClemenMurray napisał/a:

Jeżeli nie pasuje Ci czyjeś zachowanie i uciekasz się do wytykania komuś jego kalectwa, wyglądu, nazwiska lub innych spraw na które nie miał wpływu to jest to co najmniej na poziomie dzieciaków dissujących się tekstami o 'twojej starej'.



jego brak nogi to mnie zwisa, napisałem wyraźnie kiedy weltur gryzie; kiedy się podważy jego tok myślenia bo jego racja musi być zawsze na górze.. kapujesz czy coś za trudnego dla ciebie napisałem?