18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek ze śląska dzwoni na infolinię neostrady.

Green ninja • 2012-12-24, 22:43
Witam szanownych sadoli.
Dziadek ze śląska ( kierunkowy 32 ) opisuje ze swojego punktu widzenia działanie TP SA i pracowników, oraz swoje sugestie ... ;-)
Konsultant na chamstwo odpowiada chamstwem.
Rozmowa do 1:30, później konsultant był wyciszony i klient tylko mówił.
Ze względów prawnych pipajki powstawiane w odpowiednie miejsca.
ENJOY :mrgreen:


Ps. nie było, materiał "własny"

connel

2012-12-25, 14:28
I dobrze im powiedział. Mi kiedyś miła Pani przy okazji pomocy przy połączeniu internetowym chciała wmówić, że "widocznie nie do końca wciskałem przycisk" (problem polegał na tym, że po zresetowaniu modemu musiałem się gdzieś tam logować, wcześniej tak nie było- reset i wszystko śmigało tak jak wcześniej). Pomogła, bo powiedziała co musiałem zrobić, no ale żeby mi wmawiać, że nie do końca wcisnąłem przycisk? No k***a, prośba...

ik...........ea

2012-12-25, 14:32
Jak on jest Ślązakiem, to ja jestem k***a Al Capone. Zwykły przyjezdny mieszkaniec woj. Śląskiego.Tak na przyszłość, każdy kto będzie chciał zwykłą, chamską mowę nazwać godką, niech wpiyrw wejrzy do Ślabikorza Śluńskiego, abo inkszego wokabulorza ze ślunskom godkom i się upewni czy jego wiedza w temacie jest wystarczająca.

Dradax

2012-12-25, 14:37
ikea napisał/a:

Jak on jest Ślązakiem, to ja jestem k***a Al Capone. Zwykły przyjezdny mieszkaniec woj. Śląskiego.Tak na przyszłość, każdy kto będzie chciał zwykłą, chamską mowę nazwać godką, niech wpiyrw wejrzy do Ślabikorza Śluńskiego, abo inkszego wokabulorza ze ślunskom godkom i się upewni czy jego wiedza w temacie jest wystarczająca.



PS: A ch*j Ci w dupe hanysie kopidole j***ny pozdrawiam ;)

Skowu

2012-12-25, 14:38
Ale z TP chociaż ludzie macie jakieś promocje, np. glupi pendrive 4gb, ale jest! a u nas w Netii ? daaaali.. internet 6mb za 60zł miesięcznie, gdzie brat cioteczny ma 6mb za 71zł, ale pendrive dostał za przedłużenie umowy!!! CIULE!

Czajol3

2012-12-25, 14:41
gdzie tu gwara śląska?
To jakiś pieprzony niedorozwój z warszawki, przedstawia swoją nieudolną imitacje Hanysa, gorol, je*any

sp0on

2012-12-25, 14:52
Bo to jest "ślonzok" z sosnowca :)

Lasarr

2012-12-25, 14:53
wlasny? a co Ty ten burak czy burak?

Klient taki sam ch*j jak obsluga, dlatego tak wlasnie wyglada wszystko w tym kraju, mam paru dobrych znajomych slazakow, ktorzy sa spoko ale i tak w wiekszosci populacja tych szowinistow to sa chamy i buraki o ktorych nawet w grojcu ciezko.

ik...........ea

2012-12-25, 15:11
Dradax napisał/a:



PS: A ch*j Ci w dupe hanysie kopidole j***ny pozdrawiam ;)



Inteligencji i kultury na tym portalu się nie uraczy... Dlaczego tak bardzo się łudziłem?

bioweapon

2012-12-25, 15:12
Przekleństwa chociaż dobrze wymawia.

Dradax

2012-12-25, 15:25
ikea napisał/a:



Inteligencji i kultury na tym portalu się nie uraczy... Dlaczego tak bardzo się łudziłem?



Kultury mu sie k***a zachciało może Ci jeszcze obiad ugotuje? popapraniec

svitovsky

2012-12-25, 15:36
Nie wiem jak jest w TP, ale w UPC, szlag czlowieka może trafić nim się tam dodzwoni, ostatnio miałem przeprowadzkę więc trochę musiałem podzwonić odnośnie przeniesienia, potem coś nie działało i za każdym razem próbując się połączyć traciłem z 2 dychy, albo i więcej z konta, bo co chwile mówiło mi, że konsultant zajęty- czekaj 5-10 minut, a dzwoniłem o różnych porach dnia, zatem rozumiem zdenerwowanie tego faceta, ale kultury nie zazdroszczę...

wielkiwezyr

2012-12-25, 16:37
Temu wieśniakowi z sosnowca powinni telefon w ch.j odłączyć ! bo po ch.u takiemu Burakowi internet ? żeby wungiel zamawiać ?

filipsworks

2012-12-25, 17:07
Ma rację gościu. Takie k***a naciąganie i tyle. Tak samo jak Netia... Prąd nawet po kablu telefonicznym nie szedł, a oni pie**olili, że coś nie tak z konfiguracją, a żeby się z technikami dogadać to trzeba było bite (z zegarkiem w ręku) 10 godzin wisieć na telefonie (oczywiście komórkowym, bo domowy nie działał). Teraz już akwizytorzy Shitii wiedzą, żeby ode mnie i od sąsiadów uciekać z daleka.

Sajgonski

2012-12-25, 17:08
Nagrywoj mnie ciulu ,jak mnie słuchosz ; dyplom za świnia kupił ; przeklęte gorole sk***iałe :D

issenpl

2012-12-25, 18:46
@do wszystkich wystawiajacych piwa
Jaki czas ci tam k***a leci? Jak dzwonisz na infolinie, a wychodzi że on własnie tam dzwonił, czyli system tp działa prawidłowo jak nawet bohater filmu mógł się w niej połapać. I nawet ślązak, wpadł by na taki pomysł, ze jak ktoś mi sprzedaje dzwonienie i ja do nich dzwonie po pomoc w sprawie dzwonienia, to ich polityka firmy dojrzała do tego aby te rozmowy były DARMOWE!!!