18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dyktatorzy w mangowej wersji

Ęmi • 2012-12-10, 14:56
Wydawnictwo Ikaros wydało mook (magazine/book) z wizerunkami światowych dyktatorów w postaci mangowych laseczek.

Można i tak. Pełny tytuł:

Nyotai ka!! Sekai no Dokusaisha Retsuden (In Female Form?! Biographies of World Dictators)


No i czas na fotki:

Fidel Castro



Pol Pot



Benito Mussolini



Józef Stalin



:hitler:


I największy tyran i dyktator świata (wg twórców) : Józek Piłsudski


BongMan

2012-12-10, 15:12
Pedalskie chińskie bajeczki obok polskiego bohatera narodowego. Jakiś kitajec powinien srogo po ryju zebrać.

rockface123

2012-12-10, 15:18
sam jesteś pedalski, bo niby skąd wiesz że to pedalskie?? no chyba że małego kitajca w gaciach mają te anime cipeczki.

piłsudski to ten co jadł kamienie i jeździł na koniu który nak***iał laserem? :amused:

Magik2501

2012-12-10, 15:20
@up
Wszystkie chińskie bajeczki, które nie są Dragon ballem, są pedalskie

Ca...........er

2012-12-10, 15:26
Możemy się kłócić, bo przez DB uważałem anime za "pedalskie chińskie bajeczki", aż nie zobaczyłem czegoś porządnego (nie, nie hentai). W każdym razie jak uważasz DB za "wyżyny anime", to albo o anime nie masz pojęcia, albo nie wyszedłeś z gimnazjum :-P Co nie zmienia faktu, że wielu osobom się podoba i jakimś wybitnym kiczem nie jest, ale dobrą bają dla starszych dzieciaków.
Sam pomysł uważam za ciekawy, natomiast wykonanie zupełnie po łebkach i nie trafione - mangowe postaci nijak się mają do przedstawianych osób. A z Piłsudskim to faktycznie przegięli.

rybosom

2012-12-10, 15:27
Jeśli to chińskie to na bank pedalskie. W zamyśle każda z tych lasek ma na pewno dodatkowy sprzęt w gaciach...ale żeby piłsudskiego obok Hitlera??? Rozumiem, że go Ruscy i Ukraińcy nienawidzą, a po części Białorusini, ale kitajce??? Za taki wybryk autor tego porównania tyranów powinien skończyć jako eksponat na wystawie Van Hagena!

Szajmon

2012-12-10, 15:40
Tak czasami myślę że tematy na sadisticu są dla nie których naprawdę tak cholernie trudne że nie dziwi mnie że niektorzy dostają pokojowa nagrodę Nobla.

Jukers

2012-12-10, 15:40
A mnie się podoba. Piwo leci.

Do...........no

2012-12-10, 15:52
Mi to się nie podoba w sumie nie lubię takiej kreski i nigdy nie lubiłem. Co do Dragon Ball, to moja ulubiona manga, pewnie z sentymentu, ale że też inna kreska rysowania była, nie taka porcelanowa jak teraz często. A DB jest o wiele ciekawszy w wersji komiksowej, ten kto ma okazję poczytać, albo kupić 42 tomy to polecam, bo na pewno w porównaniu do wersji polskiej jest tam wszystko jasne i zrozumiałe, nie ma wyciętych scen i tym podobnych. Bo jako dzieciak oglądając w tv, to czasem były takie absurdy, że się człowiek głowił. A jeżeli oglądać w wersji anime (co jest mimo wszystko gorsza), to tylko z oryginalnym dźwiękiem i napisami, oraz bez wyciętych scen, wtedy poziom rośnie dużo wyżej niż to co nam zaserwowali w telewizji. Choć ja chyba jestem stary, bo mi ogólnie bardziej się podobają mangi, które przeważnie są pierwsze, a dopiero potem anime, a druga sprawa te starsze miały fajniejszą kreskę, bo teraz jak dla mnie one są wszystkie do siebie podobne. A sprawa Piłsudskiego uważam, że jest przegięta. Facet kto to robił chyba ma problem kim naprawdę był dyktator, Piłsudski święty nie był, ale do Hitlera mu daleko czy Stalina. Pozdrowienia :)

Panfel

2012-12-10, 15:58
Naprawdę jeszcze nikt "tego" tutaj nie wkleił ?

| |
| | czyń swoją powinność.
| |
\ /

MIhau_

2012-12-10, 16:09
W ch*j pedalskie, pozbawione sensu czy humoru.

Ciastek2

2012-12-10, 16:16
Ta niby dziewoja imitująca Hitlera nie ma wąsa :|

Qunda

2012-12-10, 16:24
@up masz.

tak mi się skojarzyło.
8-)

MorbidGod

2012-12-10, 16:55
Piłsutcki to cienki bolek, gdzie w zaszczytne miano takich dyktatorow. Wieszcz cebularzy i innych nazioli.

Cyper94

2012-12-10, 21:02

:nazimaja: