18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dyktatorzy w mangowej wersji

Ęmi • 2012-12-10, 14:56
Wydawnictwo Ikaros wydało mook (magazine/book) z wizerunkami światowych dyktatorów w postaci mangowych laseczek.

Można i tak. Pełny tytuł:

Nyotai ka!! Sekai no Dokusaisha Retsuden (In Female Form?! Biographies of World Dictators)


No i czas na fotki:

Fidel Castro



Pol Pot



Benito Mussolini



Józef Stalin



:hitler:


I największy tyran i dyktator świata (wg twórców) : Józek Piłsudski


piperek34

2012-12-11, 17:10
niestety Piłsudski to nie taki bohater narodowy jak się powszechnie uważa.

Dr.Kafar

2012-12-11, 17:28
Mi tam się wsio zgadza - Piłsudski, ma w tej wersji taką pozę, jakby niemcy i związek mieli go r*chać i tak też się stało. Bohater z niego niewielki, większy z niego agent niemiecki, adolf nie do każdego na pogrzeb chodził. Poczytajcie trochu, a zobaczycie, że za tego terrorystę socjalistę lepiej się wstydzić, niźli być dumnym.

Bartors

2012-12-11, 18:10
NO k***a, Dmowski? Facet który powiedział "Katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, zabarwieniem jej na pewien sposób, ale tkwi w jej istocie, w znacznym stopniu stanowi jej istotę. Usiłowanie oddzielenia u nas katolicyzmu od polskości, oderwania narodu od religii i Kościoła, jest niszczeniem samej istoty narodu." powinien się powiesić bo religii i polityki się k***a NIGDY nie miesza. No sory ale Piłsudski to bohater i ikona walki o Polskę, był dobrym politykiem ale to był przede wszystkim żołnierzem, rozumował po żołniersku, po żołniersku załatwiał sprawy i jeśli dobrze pamiętam to miał wyj***ne na gospodarkę a szkoda. Mimo ze był działaczem socjalistycznym to jeśli dobrze pamiętam miał na to tak naprawdę wyj***ne, jemu tylko chodziło o zachowanie polskości. Możemy mówić ze ograniczenie wolności może nie było najlepszym pomysłem ale co możemy wiedzieć my teraz a nie wtedy po 123 zwalczania polskich tradycji i języka. Sam jestem liberałem ale to nie oznacza ze będę wieszał na Piłsudskim psy jak JKM to robi.

slannesh

2012-12-11, 18:21
Zobaczcie że Piłsudski (powiedzmy że symbolizujący polskę) jest odwrócony/odwrócona tyłem do krzeseł z symbolami Nazistowskich Niemiec i ZSRR.
Czyli że Polska daje dupy/jest pieprzona przez niemcy i zsrr? Zaj***łbym kitajca który to narysował

Peter-Norivotset

2012-12-11, 18:29
Piłsudski był bandytą, tyle. Ale widzę, że tutaj już historycy się zebrali.
Ps: większość debili w Rosji też twierdzi, że Stalin był bohaterem narodowym.

Taboretto

2012-12-11, 18:53
Można było się spodziewać spiny gimbazy co ciekawe pod moim tematem z anime takiego hejtu nie było :D

Darkeduar

2012-12-11, 19:48
BongMan napisał/a:

Pedalskie chińskie bajeczki obok polskiego bohatera narodowego. Jakiś kitajec powinien srogo po ryju zebrać.



I co, że niby co w tym dziwnego ? W większości na prawdę dobrych zbiorów historycznych z całego świata (o ile napotykają historię Polski) Piłsudski jest opisywany jako dyktator, ponieważ de facto nie został on wybrany demokratycznie. To nie czyni z niego czarnego charakteru ani nawet nie przedstawia go w złym świetle. Piłsudski był bohaterem i zawsze będzie pamiętany przez Polaków, ale nie zmieni to fakty że był dyktatorem.

HitlerIsProudOfMe

2012-12-11, 20:59
Za tego Piłsudskiego to tych j***nych żółtych sk***ieli zagazuje.

ellsworth

2012-12-11, 21:06
Magik2501 napisał/a:

@up
Wszystkie chińskie bajeczki, które nie są Dragon ballem, są pedalskie


Dragon Ball oglądałeś, a np. przy Slayers wyłączałeś telewizor?

Achajos

2012-12-11, 21:13
No już BongMan nie sraj żarem aż tak. Piłsudzki, owszem, heros i przesk***iel, urodzony pogromca czerwonego sk***ysyństwa, ale tysiące przeciwników politycznych to wymordował ^^. No ale fakt, dajmy hejt na kitajców za to że umieścili zdjęcie laski obok jego portretu. Ja pie**ole.
(a jak chcesz o tym pogadać, to priv, bo postów nie ogarniam).

NafazowanyKoleś

2012-12-11, 21:31
BongMan napisał/a:

Pedalskie chińskie bajeczki obok polskiego bohatera narodowego. Jakiś kitajec powinien srogo po ryju zebrać.




Bo.. Boh.... BOHATERA?! BUAHAWHWAHAHAHAhahfsdjhsfdjbfgndgkpbmspdbmadbm lol.. :idzwch*j:

Piechur23

2012-12-11, 22:09
NafazowanyKoleś napisał/a:




Bo.. Boh.... BOHATERA?! BUAHAWHWAHAHAHAhahfsdjhsfdjbfgndgkpbmspdbmadbm lol.. :idzwch*j:


Czy ktoś ma prawo mieć inne zdanie niż ty!?

DanielMarley

2012-12-11, 22:14
Co wy wiecie o rządzeniu i walce o kraj ? tyle co ja k***a czyli gówno, pie**olić smuty to każdy potrafi cytować teksty z wiki ale żeby któryś teraz ruszył dupę i poświęcił się dla kraju jednocześnie zmieniając tym historie to nie ma. Piłsudski jaki był taki był ale w tamtych czasach miał łeb na karku i jaja jak arbuzy, a my sobie możemy teraz pie**olić kto jest tyranem a kto nie, a komuchy w rządzie r*chają nas w dupska z każdej strony, a ludzie tylko "okey face"
Japońce nie muszą znać naszej historii i kraju ale ludziom którzy tu mieszkają wypada więc kogo jak kogo ale Piłsudskiego nie wypada mieszać z błotem i wiem, że dla niektórych nie ma świętości i tematów tabu, ale srając na własną historię i ucząc tego nasze dzieci pleciemy pętle na własną szyją, a jak pie**olnie 50 będą staruchy gadać, że w naszych czasach to nie było takiego chuligaństwa, narkotyków czy innych kobiet z ku*asami.
ps. kto wie co by było gdyby nie przewrót majowy, może dla japońców to właśnie dyktator, ale dla mnie jako Polaka nie.

alterego

2012-12-29, 04:08

Wszystkie chińskie bajeczki, które nie są Dragon ballem, są pedalskie

tak, Twoje styki zostały napromieniowane migającą bajką....
Odliczanie rozpoczęte.....