18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dykta 1:2

Dio_1 • 2011-09-01, 22:49
opowieść o człowieku uzależnionym od denaturatu czyli ,,dykty" :ok***a:

cowboy

2011-09-03, 15:56
donwasyle napisał/a:

no i k***a takie ch*je nic nie robią tylko narUzekają
ja pie**ole może i 550 zł to marne grosze ale żeby taki ch*j jeszcze narzekał, że na chleb nie ma jak woli kupić szlugi i pie**olnąć 2 dykty



ale Ty chyba k***a czegos nie rozumiesz. on jest UZALEZNIONY, myslisz ze to tylko takie gadanie, ze ludzie sobie robia jajca, ze alkohol uzaleznia? otoz nie, moze Cie zaskocze, ale alkohol naprawde uzaleznia. zdziwiony?

nie moze i nie da rady sam od tak przestac pic, mowil ze ma "padaczke", chodzilo pewnie o delirke - organizm sie domaga bo jest UZALEZNIONY (slowo - klucz, pamietasz?). potrzebuje pomocy, odwyku i silnej woli, wtedy moze da rade.

Satan666Evil666

2011-09-03, 18:36
donwasyle napisał/a:

no i k***a takie ch*je nic nie robią tylko narzekają
ja pie**ole może i 550 zł to marne grosze ale żeby taki ch*j jeszcze narzekał, że na chleb nie ma jak woli kupić szlugi i pie**olnąć 2 dykty


Kolejny który nie rozumie że On jest UZALEŻNIONY...

Ja...........ro

2011-09-04, 12:24
Niektórzy nie rozumieją chyba, że jeśli ktoś jest uzależniony, to jego sprawa - ale jeśli swoim uzależnieniem krzywdzi innych ludzi to powinien swoje uzaleznienie ograniczyć bądź zwalczyć. Taki menel który jest wrzodem, albo niech idzie na terapie - wtedy kasa sie należy - albo na szafot. Jestem za dodatkami socjalnymi i zapomogami bo każdemu może sie powinąć noga. Ale jeśli kasa z zapomogi przez 10 lat do końca życia bumelanta ma iśc na denat a nie terapie to zalecam szafot a nie socjal.

Ps. Moderom zalecam przeczytanie regulaminu i albo stosowanie go KONSEKWENTNIE, albo wcale.

Pener

2011-09-04, 12:26
jaczuro napisał/a:

Ps. Moderom zalecam przeczytanie regulaminu i albo stosowanie go KONSEKWENTNIE, albo wcale.


ok :ok:
za twój komentarz "k***a, moderzy wy cwe*e, jak ja pisalem Dużymi Literami to dostawalem warna albo bana złamasy" otrzymujesz nagrodę


4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.

Jakoś w twoim profilu nie widać żebyś dostał bana albo ostrzeżenie za capslocka ;)

Ja...........ro

2011-09-04, 12:33
Dziękuję. Za użycie capsa w ostatnim poście poproszę drugiego warna, za post nie w temacie trzeciego a bana 24 dla przykładu.

Ps. Tylko konkretnie do wszystkich proszę podchodzić, bo irytuje niesamowicie jak za bzdure kasuje się komuś posta...
(bo to drugie konto)

Pener

2011-09-04, 12:39
jaczuro napisał/a:

Ps. Tylko konkretnie do wszystkich proszę podchodzić, bo irytuje niesamowicie jak za bzdure kasuje się komuś posta...


masz pretensje, że skasowałem ci posta w którym wyzywasz moderatorów...
gdybyś siedział cicho i nie marudził, to nie byłoby ostrzeżenia.

jaczuro napisał/a:

(bo to drugie konto)


i kto tu ma k***a poczytać regulamin?
2.5. Jedna osoba może posiadać w serwisie Sadistic.pl tylko jedno konto.

Ja...........ro

2011-09-04, 12:59
Nie znaczy to, że pierwsze jeszcze istnieje.... Ale dobra, bo zaraz będze, że offtop

Shill

2011-09-05, 17:55
Ide sie napić...

eb

2011-12-14, 22:48
wtyrzymały koleś dykta cieżka zecz