18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

buoba

2012-09-15, 23:16
Tyle pieprzą w telewizji o tolerancji, a sami tymi materiałami promują dyskryminację muzułumanów... nie żebym bronił ciapatych, ale to się robi już żenujące. Ludzie zaczynają się śmiać, że Arabowie wkurzają się na różne akcje kpienia z ich religii. U nas jak ktoś zniszczył Biblię to gorliwi Katolicy też się wygrażali, że załatwią takiego delikwenta. Media zawsze pokazują skrajnych wyznawców, bo większość ludzi takie sprawy ma w dupie. Jakiś czas temu (z 2 miesiące) jakiś żydek w USA spalił Biblię (i specjalnie wkręcił w to machinę medialną, bo tak zamiast być celebrytą nadal by prowadził jakiś gówniany sklepik w małym miasteczku), niektórzy chcieli go żywcem spalić. Nie zauważacie, że to ma spotęgować agresję i przemoc między wyznawcami różnych religii, a dalej - do otwartego konfliktu USA z państwami islamskimi?

maderfakermen

2012-09-15, 23:28
tzw. religia wywołuje wojny, ofiary i nieład. a przecież boga nie ma.

:trollencjusz:

Vinewood

2012-09-16, 00:09
Cytat:

U nas jak ktoś zniszczył Biblię to gorliwi Katolicy też się wygrażali, że załatwią takiego delikwenta.


No popatrz, bronisz arabów a to oni zabijają i palą amerykańskie szkoły, a Polacy jedyne co zrobili to pokrzyczeli w internecie. Widzisz różnice pajacu?

Sz...........an

2012-09-16, 00:48
Maderfakermen napisał/a:

tzw. religia wywołuje wojny, ofiary i nieład. a przecież boga nie ma.

:trollencjusz:



Skoro już tak wszystko wiesz i jesteś na 100% pewny że Boga nie ma, to może zapodasz numerki na najbliższe losowanie lotto?


P.S. Aha i napisz na priv te numery.

Edit: ZRESZTĄ po co ci mówię żebyś pisał na priv jak ty k***a wszystko wiesz.

witex811

2012-09-16, 01:08
@up
Nie skojarzyłeś miny Troolface na końcu?

Radysh

2012-09-16, 01:12
Nr`y Dużego Lotka na najbliższe losowanie: 37 44 41 21 45 49 Nie dziękuj.

PS Oczywiście, że bogowie są! Na ten przykład w materiale ciut wyżej masz kilku bogów perkusji.

buoba

2012-09-16, 01:28
Vinewood napisał/a:


No popatrz, bronisz arabów a to oni zabijają i palą amerykańskie szkoły, a Polacy jedyne co zrobili to pokrzyczeli w internecie. Widzisz różnice pajacu?



Po pierwsze, nie popieram arabów. Po drugie, taki rozpierol to prowokacja. Nie sądzę, że Amerykanie daliby sobie zniszczyć choć jedną ambasadę, takich placówek pilnują uzbrojone służby. Po trzecie, spinasz się i obrażasz jak niewyżyty dzieciak. Kozak w necie, p*zda w świecie.

@Szeryfian - widzisz, współcześnie niektórzy sądzą, że już same bycie ateistą zwiększa dwukrotnie IQ. Zapewne jutro Maderfakermen zostanie obudzony przez matkę o 8:00, pójdzie jak co niedzielę do Kościoła i na tym skończy się jego ateizm :lol:

maderfakermen

2012-09-16, 01:29
masz te numery i nie płacz: 1 2 3 4 5 6

"Zapewne jutro Maderfakermen zostanie obudzony przez matkę o 8:00, pójdzie jak co niedzielę do Kościoła i na tym skończy się jego ateizm"

pogadać/pisać sobie zawsze możesz...

btw. gdzie ten wasz bóg, skoro ludzie zdychają z braku środków na leczenie o jedzeniu nie wspomnę. a kler napycha kieszenie. no cóż taka wasza wiara "chrześcijanie" ... żydy do gazu, jude raus, itp. a co niedzielę ręce do żyda przybitego do krzyża składacie. no cóż taka wasza wiara "chrześcijanie" ... I pisanie z dużej litery "Kościoła" to już ostatecznie totalny przejaw fanatyzmu.

buoba

2012-09-16, 01:55
Maderfakermen napisał/a:


btw. gdzie ten wasz bóg, skoro ludzie zdychają z braku środków na leczenie o jedzeniu nie wspomnę. a kler napycha kieszenie. no cóż taka wasza wiara "chrześcijanie" ... żydy do gazu, jude raus, itp. a co niedzielę ręce do zyda przybitego do krzyża składacie. no cóż taka wasza wiara "chrześcijanie" ... I pisanie z dużej litery "Kościoła" to już ostatecznie totalny przejaw fanatyzmu.



Argumentów to chyba nauczyłeś się na zjeździe Ruchu Palikota :lol:

Wiesz, jakbyś nie wiedział, Bóg to nie jest dobry wujek, który będzie spełniał wszystkie twoje zachcianki, chyba coś ci się życie z rajem popie**oliło :facepalm:

Aby być wierzącym, nie trzeba chodzić do Kościoła. Ba, powiedziałbym, że większość będących co niedzielę w Kościele ma bardziej wyj***ne na życie według etyki Katolickiej, niż przeciętny niepraktykujący. Kwestia kasy to też hipokryzja - ludzie łudzą się, że kasą odkupią sobie grzechy (brzmi to jak jakieś średniowieczne zwyczaje). Ja jakoś nie chodzę do Kościoła, ale czuję się Katolikiem i staram się żyć w zgodzie z zasadami Katolicyzmu.

Większość prawdziwych ateistów szanuje wierzących i nie narzuca im swoich poglądów. Ty jesteś po prostu 'sezonowym' ateistą, bo ateizm wydaje ci się taki oświecony i postępowy. Jakby ktoś powiedział, że buddyzm jest zajebisty to byłbyś pierwszy w kolejce po książkę o Buddzie :roll:

maderfakermen

2012-09-16, 02:15
@buoba

tak, tak. wierz sobie w wyimaginowanego boga jakiego tylko chcesz. ja mam wyj***ne na teistów i ateistów i inne sekciarskie ch*jostwa. jak mam w dupie wszelakie religie tzn. że muszę być ateistą? chyba tylko w twoim katolickim mniemaniu. nic mi się nie popie**oliło. kler mógłby dbać o tych starych schorowanych ludzi skoro przez całe życie im kładli na tace, a mają wyj***ne jak o.tadeusz. po ch*j wierzyć w coś czego nie ma i tracić czas. chyba lepiej popracować nad samym sobą. ja przygodę z religią skończyłem z początkiem VII kl. szkoły podstawowej(tak to był ośmioklasowy system nauczania). Jak mnie klecha wyrzucił z klasy i wykrzyczał, żebym nie wracał - tu frajer w sukience miał racje, bo nigdy nie wróciłem. do kościoła to ja chodzę tylko na pogrzeby. ale też już nie mam zamiaru bo jak słyszę mądrości płynące z ambony i kwoty jakie biedni ludzie im muszą za to becelować to się nóż otwiera.

"buddyzm jest zajebisty to pierwszy byś pobiegł kupić książkę o Buddzie "
"Ty jesteś po prostu 'sezonowym' ateistą, bo ateizm wydaje ci się taki oświecony i postępowy."

weź mi nie wmawiaj tych swoich kabałków frajerskich, bo robisz to któryś raz z rzędu. tym samym paradoksalnie sobie zaprzeczasz. :facepalm:

i wytłumacz mi czemu piszesz "Kościół", "Katolik" z dużej litery? k***a twa, kopalnia, górnik też piszesz z dużej?

witex811

2012-09-16, 02:18
@maderfakermen
Nie ma to jak wszystkich do jednego wora z powodu kilku moherów pod sejmem Jeżeli jesteś prawdziwym ateistą to zamknij japę i pielęgnuj swoje zdanie w samotności, nie wpychając go nikomu w dupsko Uwierz mi, że jeżeli ktoś jest chrześcijaninem to i tak go nie przekonasz.

Btw. Mówicie, że gdyby nie religia to nie byłoby wojen. pie**olenie. Walka i wojna leżą w ludzkiej naturze. Gdybyśmy stracili jeden powód do wojny, znaleźlibyśmy dwa następne. Już wyobrażam sobie, 3 Wojnę Światową pomiędzy frakcjami ateistycznymi jak w jednym z odcinków South Park.

maderfakermen

2012-09-16, 02:21
@kultury. kultury... z tą japą.

"Jeżeli jesteś prawdziwym ateistą" - nie jestem.

"i pielęgnuj swoje zdanie w samotności" - o czym ty bredzisz. ahaha

Machol

2012-09-16, 03:55
Maderfakermen, wzruszyła mnie Twoja historia. Ot, byłeś nieświadomym gówniarzem, a jedno wyj***nie za drzwi przez klechę naprawiło Ci światopogląd? Wyglądasz mi na obrażone dziecko, które poprzez wytykanie innym wiary chce wykrzyczeć "to WY jesteście do dupy, nie ja" i leczyć jakieś urazy z dzieciństwa :D

Uw...........am

2012-09-16, 04:21
@TadekOdDroba
arabusy juz maja twoje namiary ;)