18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Everizon

2012-09-16, 18:03
Maderfakermen napisał/a:



to w takim razie podaj choć jeden dowód na jego istnienie. wyjaśnij mi czym jest tzw. spowiedź święta i od którego wieku była stosowana i w jakim celu, bo przecież do rzekomego boga się to odnosi. dlaczego mały nieświadomy człowiek poddawany jest sakramentowi chrztu(czy to nie szatański zabieg ubezwłasnowolnienia już na samym starcie?). dlaczego KK katolicki miesza się do polityki. skoro się miesza to dlaczego nie płaci podatków. dlaczego pieniądze z podatków idą na tę instytucję. dlaczego kler pławi się w złocie i w większości wypina się na naprawdę potrzebujących ludzi. ale takie gadanie 'że bóg istnieje, bo ja mam rację' po prostu śmieszy. KK jest dla ciemnoty, która się boi, żeby tylko trafić do czyśćca, a stamtąd to już tylko prosta droga do raju.


Tak bardzo zgadzam się z Tobą że Cię zacytuję :) Sam zresztą piszę podobne przykłady i gorsze nie przebierając w słowach zresztą. Wiem też że to nic nie daje :) Do ograniczanego i ubezwłasnowolnionego od urodzenia (od chrztu) czerepu nie dotrzesz. To jak próbować przelać wiadro do kieliszka.
Jest takie mądre powiedzenie:
Nie ucz świni śpiewu. Nie uczy się świni śpiewu bo tylko stracisz swój czas a jeszcze świnię zdenerwujesz.
Mimo tego lubię pokazywać ciemnotę katolandu w postach wiedząc jednak z góry że to daremny trud.

buoba

2012-09-16, 19:19
@Maderfakermen widzisz, masz kolegę Everizona do pogadania - ma taki sam stan umysłu co ty. Teraz możecie się wzajemnie dzielić swoimi teoriami spiskowymi apropos Kościoła :smiechzula:

Everizon

2012-09-16, 19:25
...o! właśnie usłyszałem kwiczenie...

buoba

2012-09-16, 19:48
No ja też usłyszałem kwiczenie, a w dodatku świnię w masce!

maderfakermen

2012-09-16, 20:17
o mój stan umysłu się nie martw. cóż. ktoś komu od małego wpajano tylko jedną słuszną wiarę, nie wiele ma ogólnie o wierze do powiedzenia i ty właśnie jesteś tego przykładem. w momencie kiedy "religia" weszła do szkół*, zatruwa umysły młodych ludzi. nie masz własnego zdania, tylko powtarzasz w kółko to co ci klecha nagadał i to co wyniosłeś z własnego domu. i te szczeniackie odzywki w twoim stylu. weź się chłopie wypałuj w kącie to ci ulży :facepalm:

*zabieg kleru, aby za wszelką cenę utrzymać, przywłaszczyć sobie kolejnych ludzi. żeby nie to, że religia występuje na świadectwie to każdy by w nią ch*ja wbił i tyle. uczęszczałem na katechezy. tak, tak. jak była w przykościelnej kaplicy to sam tam chodziłem (ty jesteś szczawiem i nie ma szans abyś o tym wiedział, religia ci się kojarzy jedynie z przedmiotem szkolnym). po wejściu do szkoły klerowi się w dupie poprzewracało. tylko najbardziej "nawiedzeni" byli w ogóle przez tego pedała dostrzegani. wyszedłem i nie wróciłem. ale wierzyć możesz sobie w co i tylko chcesz. tylko nie wywyższaj się za każdym razem bo jak pie**olniesz to dno przebijesz...

taziu

2012-09-16, 20:40

buoba

2012-09-16, 21:05
@Maderfakermen, weź chociaż rzuć jakiś nowy argument, bo szczerze mówiąc zamiast być śmieszny, zaczynasz się robić nudny.

maderfakermen

2012-09-17, 02:06
buoba napisał/a:

@Maderfakermen, weź chociaż rzuć jakiś nowy argument, bo szczerze mówiąc zamiast być śmieszny, zaczynasz się robić nudny.



dorośnij do dyskusji. człowieku bez daru do czytania ze zrozumieniem.

witex811

2012-09-17, 09:55
@maderfakermen
Ja pie**ole, niebywały z Ciebie placek :amused:

buoba

2012-09-17, 11:36
Maderfakermen napisał/a:


dorośnij do dyskusji. człowieku bez daru do czytania ze zrozumieniem.



Mam niby do czego dorastać? Poziomu, jaki ty piastujesz w dyskusji? Chyba bym musiał mentalnością cofnąć się do czasów podstawówki...

Biedni gnębieni ateiści przemierzają świat nikomu nie wadząc, a na swojej drodze spotykają wściekły, jadowity kler, który napastuje dzieci, wyrzuca je z sal katechetycznych, a najgorsze przypadki niepodporządkowania karze ukrzyżowaniem. Kler żywi się wyłącznie pieniędzmi, uwielbiają wysokie nominały i obcą walutę, a prawdziwym przysmakiem są banknoty, które musnęły ręce nieskażonych niczym ateistów. Młodzi ateiści są gwałtem chrzczeni, a zamiast wody święconej do obrzędu używa się wobec nich kwasu siarkowego. Tak, tak ci biedni ucieśniani i gnębieni ateiści są naznaczeni chrzestem do końca życia, kwas wypala im liczne pentagramy na ciele, przez co nie mogą porzucić swojej wiary, bo są objęci dożywotnią klątwą.

Czy powyższy akapit coś ci przypomina? Tak wyglądają niemalże twoje argumenty, tylko są mojego autorstwa. Podobnie jak ty, napisałem je, nie podając gruntownej podstawy takich twierdzeń. Wymyśliłem je na poczekaniu, wplatając w to historie rodem z Trudnych Spraw, aby dodać im odrobinę pikanterii.

Twoje racje przypominają mi :kupa: - myślisz, że jeśli są ładnie 'opakowane' to sprzedasz je wszystkim. Niestety, prawda może naprawdę ciebie rozczarować.

maderfakermen

2012-09-18, 05:21
idź być nawiedzonym :badyl: głupkiem gdzie indziej
:trollencjusz:

buoba

2012-09-18, 12:43
Maderfakermen napisał/a:

idź być nawiedzonym :badyl: głupkiem gdzie indziej
:trollencjusz:



Będę na tyle uprzejmy, by tobie dać pierwszeństwo pójścia w p*zdu :-)