18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dubstep'owy napierdalator

WhatsUpMan • 2011-05-12, 01:35
Nie słucham dubstep'u, ale mimo to uważam, że koleś wymiata :-)



Dla zainteresowanych tytuł: Borgore - Guided Relaxation Dub

markkers

2011-05-12, 03:34
dubstep to największe gówno jakie mogło powstać i jest jedynie parodią Muzyki

.:...........:.

2011-05-12, 03:44
Cons niech tak zrobi, bez koszulki.

xgregor

2011-05-12, 03:45
Mówcie co chcecie... chłopak ma wyczucie rytmu jeszcze trochę poćwiczy i może być na prawdę dobry

Przegub

2011-05-12, 07:13
relax po ch*ju:D

donwasyle

2011-05-12, 07:51
ja pie**ole ludzie słuchają takiego gówna i potem mają odpały różne

Gienek2

2011-05-12, 07:55
zaraz przyjdzie sąsiad z dołu, wpie**oli mu za te hałasy

AL...........ON

2011-05-12, 08:04
Dubstep jest fajny. Natomiast donwasyle i markkers nie są.

l_witek

2011-05-12, 09:08
To jest taka lipa ze nawet nie chce mi się pisać ze to kolejny pedalski filmik o tańczeniu

Moose Elkson

2011-05-12, 09:19
Cytat:

Dubstep jest fajny. Natomiast donwasyle i markkers nie są.


Dubstep to mało ciekawy trupek, wykopany niedawno po kilku latach od śmierci spowodowanej zjadaniem swego ogona, co z kolei nastąpiło już po kilku wydanych albumach. Stanowi niby jakiś progres dla wiksiuchów, którzy nadal jednak jarają się głównie basami (pozując jednocześnie na melomanów i wyjadaczy szeroko pojętej muzyki elektronicznej, beka z nich) i goniącymi w piętkę wobblami. Może dla kogoś bowbowbow to wybitna odmiana od wobwobwob, ale niech siedzi z tym u siebie w piwnicy i się nie pokazuje. Te same typy często bronią disco-polo czy hardstajle, bo to szczera muzyka i do zabawy, nie to co te nudne Mozarty, beka podwójna. Przegrali życie i są skończeni na tej planecie.

Cytat:

dubstep to największe gówno jakie mogło powstać i jest jedynie parodią Muzyki


Power metal jest trochę gorszy, hehe. Lista dobrych powerków:













Koniec.


ariel86

2011-05-12, 10:10
ja jebie o a ja k***a powiem ze wszystko oprócz D'N'B i dubstepow jest do dupy i ci k***a pie**olicie co jest fajne a co nie nie lubisz to nie słuchasz proste a po h*j zaraz komentarze tego typu banda k***a gimnazjalistow zj***nych ryji którzy gówni wiedzą na temat dobrej muzyki może reggae też je do dupy co????!!!!!???

Gunnar

2011-05-12, 10:39
człowieku używaj znaków interpunkcyjnych. I na ch*j się pienisz. To prawda, że dubstep jest do dupy, musisz jakoś to przełknąć i nauczyć się z tym żyć.

garłacz

2011-05-12, 10:44
Trolle wypie**alać na onet. ch*j nas obchodzą wasze gusta muzyczne. A tak poza tym to gościu niezły jest. :)

Moose Elkson

2011-05-12, 10:49
garłacz napisał/a:

Trolle wypie**alać na onet. ch*j nas obchodzą wasze gusta muzyczne. A tak poza tym to gościu niezły jest. :)


ch*j mnie obchodzą twe preferencje nt. tego, o czym mogę pisać, a o czym nie.
Ej, cebulaczki, rzućcie jeszcze "o gustach się nie dyskutuje". Pliiiiiiiiiiiiis :emo: .

Cytat:

ja jebie o a ja k***a powiem ze wszystko oprócz D'N'B i dubstepow jest do dupy i ci k***a pie**olicie co jest fajne a co nie nie lubisz to nie słuchasz proste a po h*j zaraz komentarze tego typu banda k***a gimnazjalistow zj***nych ryji którzy gówni wiedzą na temat dobrej muzyki może reggae też je do dupy co????!!!!!???


Twoja powalająca inteligencja, ogłada i umiejętność wysłowienia się przekonały mnie. To ja jestem debilem.
Aha. Tak, rege jest dla rastacebulaczków, ale elementy dubu w niektórych gatunkach zawsze spoko.

Ontopicznie: słaby filmik, heh.