18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drift Audi A8 po zamarzniętym Zalewie Zemborzyckim

kANks • 2014-02-01, 21:17
Audi A6 TDI quattro leci boczkiem aż miło :mrgreen:


duras_

2014-02-02, 13:49
Converter napisał/a:

@up zaczniesz tankować za swoje to zmienisz zdanie, albo też druga opcja jeździsz na gaz co dla mnie jest najbardziej zj***ną modyfikacją samochodów w dziejach, jak kogoś k***a nie stać na tankowanie benzyny i szuka oszczędności to niech kupi k***a rower



dla Ciebie sp***olencu lepszy jest fiat pandda disel 1.0 czy tramwaj po prostu? ch*j Ci do tego kto co tankuje? wwazne ze ma i go to cieszy, a Ty i tak jests zj***ny

RockyWood

2014-02-02, 14:07
Lanos anno domini 1999 z gazem.

Idźcie do mechanika (albo sami to zróbcie jak wiecie co gdzie i jak) i powiedzcie żeby zj***ł wam zaworek do dozowania - efekt? +100 do zapie**alania. Ze świateł startujesz z piskiem opon po tknięciu gazu, i zostawiasz w tyle najnowsze, najlepsze suv'y, bm'ki i audiki razem wzięte.

Jest tylko jeden szkopuł... gaz z butli leci jak woda z wodospadu :krezi: 30 litrów/ 100km + ok 8 l PB razem.

Adam94

2014-02-02, 14:10
szkoda pieniędzy na takie audi ze średniowiecza.. w końcu to lublin dziura jak sk***ysyn

Janóż

2014-02-02, 14:19


To proste. Chcę poszaleć, to wciskam gaz do dechy i zapie**alam jak potłuczony. Jadę w trasę, albo mi się nigdzie nie śpieszy, naciskam guziczek i płacę ze 20-30 zł za każde 100 km które przejadę. W zimie nie mam problemu z odpaleniem. Nikt na mnie nie patrzy jak jadę, bo nie zostawiam za sobą chmury smolistego dymu.
Nie słychać mnie z 500 metrów. Diesle są dobre dla ciężarówek.

Madroxx

2014-02-02, 14:30
Cytat:

JAk zobaczycie oszczędności rzędu 200-300 zł za przejechanie tej samej odległości co na pełnym zbiorniku benzyny to skumacie. Obecne instalacje nie obnizają mocy auta więc ze swoimi śmierdzielami się schowajcie



Jak się nie ma na paliwo to się kupuje takie auto, które możemy utrzymać.

Cytat:

W zimie nie mam problemu z odpaleniem.



Z tego co mi wiadomo to w zimę auto trzeba odpalić na benzynie, żeby podgrzać LPG.

Cytat:

Nikt na mnie nie patrzy jak jadę, bo nie zostawiam za sobą chmury smolistego dymu.
Nie słychać mnie z 500 metrów. Diesle są dobre dla ciężarówek.



Jak się jeździ wrakiem a nie autem to się nie ma co dziwić.... :jezdziec:

bartekhtc85

2014-02-02, 14:37
Już pominę fakt krytyki instalacji LPG, zazwyczaj płynie ona spod klawiszy osoby, która jeździ na co dzień na bilecie miesięcznym bo tak taniej. A ja jeżdżę na LPG bo też jest qrwa taniej ! Nie ma paliwa złego i dobrego, mówią gaz do kuchenek a ja mówię ropa do traktora ;)

Janóż

2014-02-02, 14:49
a jeszcze bardziej mnie śmieszą moi znajomi co tdi 1.9 passat b5 jadą do pracy 5 km i 5 minut na parkingu siedzą przy włączonym silniku i " chłodzą turbo"

gomez1308

2014-02-02, 14:49
wiesiors4 napisał/a:

Wszyscy, którzy zazdroszczą auta lub wolą passaty w tdi już mogą hejtować :hitler:



Ile pali gazu na 100?

MudPie

2014-02-02, 14:51
Trochę lipa, stać ich na takie auto i jego utrzymanie a nie stać na kamerę na której coś widać...

skorupson25

2014-02-02, 14:56
wiesiors4 napisał/a:

Tak się bawimy zimą w Lublinie :evil:



Wszyscy, którzy zazdroszczą auta lub wolą passaty w tdi już mogą hejtować :hitler:



Ładnie zamiata :-)
Haldex dostał trochę po dupie,uwaga na mocno grzejący się olej przy takich zabawach :-P

bingo100

2014-02-02, 15:00
Też dam komentarz, a co.

Samochody miałem w życiu następujące:

Omega '96 2.0 16v z gazem II gen - pół roku wytrzymała, potem silnik do remontu (być może trafiłem na ch*jowy egzemplarz itp, itd) Ale po tych doświadczeniach jazda na gazie mi przeszła. Znam też ludzi, którzy co chwile jeżdżą się spuszczać z kasy żeby coś wyregulować, poprawić - po ch*j mi to?

Omega '98 3.0 24v bez gazu - jeździ do tej pory, niestety z racji wieku dużo drobiazgów się sypie - ale ciągle jeździ bez zarzutu. Ktoś pisał o naprawach u "Stacha" albo z kolegami - ja się pytam dlaczego nie? Skoro mam 15 letni samochód, to wolę spróbować coś naprawić samemu, bo w najgorszym wypadku będę w plecy wartość samochodu, która nie przekracza wartości naprawy u mechanika:)

BMW 530D '05 - mój pierwszy diesel. Szybki jak ja pie**olę, pali w mieście 11-12l zamiast 16. Niestety moc dostarczana jest w bardzo krótkim zakresie obrotów i mimo wszystko fajniej mi się jeździ Omegą (zwłaszcza, że ma zamontowany stożek i fajnie brzmi:) )

Reasumując - gaz może być tani, jeśli lubisz ryzyko. Może się okazać o wiele droższy niż benzyna
Diesel - ma fajne pie**olnięcie przy dużych silnikach i pali względnie nie dużo. Naprawy mogą być drogie ale nie muszą
Benzyna - w moim odczuciu najlepszy wybór, bo możesz poszaleć i będzie się wysoko kręcił, ale możesz też jechać na 4 biegu 40kmh przy 1000 obrotów paląc śladowe ilości benzyny, nie przygasa i potrafi swobodnie przyspieszać podczas gdy teoretycznie mocniejszy diesel telepie się jak stara Nysa i niemal przygasa (wątpię, żeby ostatnie zdanie było jakimś szczególnie ważnym argumentem, ale widzę to po swoich samochodach i wk***ia mnie ta jebitna turbo dziura w beemce :) )

wiesiors4

2014-02-02, 15:39
skorupson25 napisał/a:

Ładnie zamiata :-)
Haldex dostał trochę po dupie,uwaga na mocno grzejący się olej przy takich zabawach :-P


Kolego tutaj jest Torsen - stały napęd na 4 łapy. Haldex jest np w A3.

Soullavie

2014-02-02, 16:38
czego tutaj zazdroscic? takie auto 8 tys kosztuje.. zajechane ale na slizganie sie po lodzie wystarczy..

AleMasakra

2014-02-02, 17:01
Myślałem że chociaż na sadistic nie zobaczę durnych komentarzy debili spierających się o wyższość lpg nad ON, używanych nad nowymi itp. Idźcie na wp pisać te swoje żałosne wypociny. Każdy samochód ma wady i zalety. To co jednemu odpowiada innemu przeszkadza. Dlatego więc mamy tak bogaty wybór aut nowych i używanych żeby każdy dobrał coś dla siebie. Więc wg. mnie możesz mieć sobie seicento w różowe ciapki i gówno mnie to obchodzi. Typowa polska- buracka mentalność- zobaczcie jaki jestem bogaty bo nie jeżdżę na lpg., mam pół roku młodsze auto niż sąsiad, serwisuje w ASO. Najlepiej jeszcze kwity na szybę przyklejcie bo czasem ktoś nie uwierzy...

PoMaluchu

2014-02-02, 18:08
Na Mazurach też się bawimy:)