18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drift Audi A8 po zamarzniętym Zalewie Zemborzyckim

kANks • 2014-02-01, 21:17
Audi A6 TDI quattro leci boczkiem aż miło :mrgreen:


DAS_KUT_ASS

2014-02-02, 09:05
ciekawe jak by wyk***il w grupke dzieci bawiaca sie na lodzie
zerowa widocznosc i zerowy IQ

Hasky128

2014-02-02, 10:17
Ja miałem fele 1.3 mpi z gazem i było zajebiście :D bak do pełna za 60 pare zł i 350km można było zrobić. Na wycieczki jak znalazł. Strat mocy nie było czuć przy takiej pojemnośći ;)

hardowski

2014-02-02, 11:39
Nie oglądać. Nie rozpie**oli się.

sify86

2014-02-02, 11:40
To nie drift.

asco

2014-02-02, 12:21
Golfiarze z remizy w swoim tdi sport bolidzie na gaz naskoczyly :)
Nie chcesz - nie zakladaj.
I gowno Cie obchodzi czy ktos ma gaz :)
Jak chcesz to zapraszam do mnie tym swoim 1.9 czy co tam chlopcze masz i zobaczysz jak chodza auta na gazie...

No... autko za 10k. Tanizna co ?Utrzymaj chlopie D2 i czasem w niej cos napraw to bedziesz dobry. Mysle, ze przymus wymiany amorkow, sprzegla i rozrzadu sklonilby 90% z tych szczekajacych na to auto do jego sprzedazy... w koncu w ich seicento to wszystko jest 20x tansze. To auto z historia i klasa. Kiedys jak mnie bedzie stac to sobie wlasnie takie kupie :)

sebix97

2014-02-02, 12:31
Jakby ten lód pie**olnął to byłby materiał na harda.
Jak dla mnie głupota i bezmyślność pchać się na lód, tymbardziej samochodem...
Kto im k***a dał prawojazdy?

Poza tym ślizganie się po lodzie to nie drift, drift to poślizg kontrolowany, zaś tu, tu k***a... tu to jak sie ślizgnął i w ch*j namachał kierownicą to ch*ja dało i dalej go niesło :)

Achelus

2014-02-02, 12:36
@Asco,
skoro zapraszasz, to podaj dokąd,
ja swoim bynajmniej nie 1.9 chętnie pokaże co auto bez junkersa potrafi zrobić.

bravoteampolska

2014-02-02, 12:43
Sajmonowski napisał/a:

Latanie Audi po lodzie to nie drift!



Drift – technika jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu

Wiec jest to drift , a ty nie pie**ol

NealCaffrey

2014-02-02, 12:45
Ten samochód to nie samochód, tamten samochód to też nie samochód, a twój samochód to też nie samochód.
Och*jeliście? ch*j wam do tego czym jezdzi Kowalski, a Kowalskiemu ch*j do tego, czym Wy jezdzicie. Kiedy te Wasze makówki w końcu to załapią? Każdy ma indywidualne potrzeby i na tym koniec.

slig01

2014-02-02, 12:48
Ten sam stan umysłu i klasa sprzętu co zawodnicy Formuły Tesco - piłujący swoją padlinę o 23 pod marketem. Ja pie**ole jakim trzeba być niedowartościowanym wieśniakiem o rozumku konia dorożkarskiego żeby takie rzeczy uprawiać.

@asco Ktoś kto kupuje taką padlinę naprawia ją częściami z giełdy samochodowej albo szrota, więc nie pie**ol o kosztach. Nie masz pojęcia ile kosztuje prawdziwy serwis normalnego samochodu (nie Pandy ani Seicento i nie 15 letniej padliny do wiejskich dyskotek) w prawdziwej stacji obsługi bo widać, że całe życie "serwisujesz" u Heńka w garażu albo "wymenimy to z kumplami". Do takiego gówna jak to bałbym się nawet wsiąść. Tak wiem, ASO jest dla frajerów co lubią przepłacać. Chłopaki ze wsi sami wszystko wymienią. A potem p*zda w drzewo na prostej drodze.

mare30ks

2014-02-02, 12:51
niech pan drifter sprobuje na asfalcie :)

Paraside

2014-02-02, 13:04
@slig01
Powiedzmy sobie szczerze, tylko pi*da nie potrafi dokonać kompleksowych napraw w swoim aucie. Ta padlina jest o klasę wyższym autem niż twoje nowe salonowe wozidło. Z takim podejściem do tematu...

Reasumując:
W dupie byłeś, gówno widziałeś.

maniek84

2014-02-02, 13:14
ale muza ch*jowa nie idzie ogladac trzeba wyciszyc !!!

asco

2014-02-02, 13:16
Konin. Ano jak sie samemu zarowki nie potrafi nawet wymienic to sie lata do ASO. Oni tam lubia takich jeleni. Nie slyszalem zeby jeszcze ktos rozrzad na szrocie kupowal - ale pewnie wiesz lepiej :D

wiesiors4

2014-02-02, 13:33
bloodwar napisał/a:

Takie Ałudi można mieć już za 10 kafelków


Ja jak się na czymś nie znam, to się nie odzywam...
Za 10 tysięcy kupisz:
anglika
powypadek
nie jeżdżący
szrot, gdzie trzeba wymienić połowę części

Za zadbaną A8 po lifcie 4.2 CONAJMNIEJ 15. Ale rozumiem. Fiat Panda bardziej premium, większy komfort, lepsze wrażenia z jazdy :amused:

Nie wiem czemu ludzie myślą, że nowy Hyundai i10 z salonu jest lepszy niż 10 letnia limuzyna...