18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dresiarski taniec rytualny.

GND3321 • 2013-10-08, 14:42
Dresiarski taniec rytualny, trzeba przyznać, ze ma te kocie ruchy :-D i ta muzyka, te klimaty!

Koleś ma dopiero 50% wtajemniczenia, 3 paski tylko do kolan :mrgreen:

nowynick

2013-10-08, 14:54
do końca w nadziei czekałem na moment, w którym się sp***oli za barierkę.

zwirz13

2013-10-08, 15:11
prawie podeszwy mu się stopiły , a dzień po na pewno miał zakwasy

Ca...........er

2013-10-08, 15:18
A ja bym sobie taką podskakującą pacynkę - niemotę chętnie kupił, chyba, że tylko przy takiej muzyce tak śmiesznie frygidrynga.

wiesiors4

2013-10-08, 15:29

Ten taniec nazywa się hakken/hakkuh i jest bardzo popularny głównie w Holandii, gdzie gatunek muzyki hardcore (do której się ten taniec wykonuje) jest bardzo popularny. Oczywiście i tak nikt z was nie ma takiej wprawy, żeby to zatańczyć poprawnie, więc te hejty możecie sobie darować :P



Styl ten jest szczególnie popularny wśród subkultury hardcorowców, którzy są holenderskimi odpowiednikami naszych polskich dresów, z wyjątkiem tego, że większość z nich to prawdziwi naziści, a nie tylko nazwani tak w mediach, bo poszli na marsz z Flagą Polski :hitler:

Ten styl powstał i spopularyzował się w latach '90, podczas gdy u nas na topie było disco polo, holendrzy bawili się do happy hardcoru :mrgreen:

@down kawałek to oczywiście Gabber Piet - Hakke en Zage :amused:

shaman01.

2013-10-08, 15:52
w latach 90-tych to chyba ty sie disco jarales i tak Ci k***a zostalo do dzis. Jarasz sie smiesznie podskakujacymi holendrami-nazolami co chyba hard-corowej impry nie widzieli. kocham cię i nie narzekaj na polskie lata 90-te w muzyce

_P...........K_

2013-10-08, 16:05
Ogólnie nie słucham takiej muzyki, raczej d'n'b. Jednak "X" lat temu zrobiłem taki kawałek, żeby samemu sprawdzić czy potrafię, a do tego głównie za namową kumpla, który właśnie gustował w hardcore itp. Kawałek amatorski mega i stary w ch*j, ale sądzę, że powinien się spodobać tym co lubią takie klimaty :-) Tym bardziej na sadolu, bo do stworzenia tego kawałka użyłem mnóstwa dźwięków z horroru "Madhouse" (2004) w wersji hiszpańskiej :-P

Kto chce, to niech sobie posłucha:

http://www29.zippyshare.com/v/54496057/file.html

wiesiors4

2013-10-08, 16:13
shaman01. napisał/a:

w latach 90-tych to chyba ty sie disco jarales i tak Ci k***a zostalo do dzis. Jarasz sie smiesznie podskakujacymi holendrami-nazolami co chyba hard-corowej impry nie widzieli. kocham cię i nie narzekaj na polskie lata 90-te w muzyce


Koleżanko spokojnie, bo ci żyłka w piździe pęknie i się wykrwawisz. Nie wiesz brudasie czym się jaram, a co tylko wiem. Nie wiesz czym się jarałem w latach '90. Nie wiesz czym jest hardcore i co to hardcorowa impreza (no chyba że taka dla ciebie to jak twoi ojcowie zapraszają twoich "wujków" i wszyscy wesoło r*chają cię w dupę). Nie narzekam na polską muzykę.
Jakie musisz mieć smutne życie, żeby spinać się przez neta. A może po prostu masz 14 lat, gimbie :kawa:

trzy2jeden

2013-10-08, 16:58
@ wiesiors4

widzę obeznany w temacie :) zimne leci

qwachu

2013-10-08, 17:04
GND3321 napisał/a:

Koleś ma dopiero 50% wtajemniczenia, 3 paski tylko do kolan :mrgreen:

Załatwił sobie dresik półlegalnie :D

Alphi

2013-10-08, 17:21
bum bum bum bum i kocie ruchy do tego, zajebiste połączenie :krejzi:

Jacek86s

2013-10-08, 17:37
darujcie se oglądanie, nie zabił się ani nie połamał

kueza

2013-10-08, 17:52
Cytat:

że większość z nich to prawdziwi naziści,



gówno prawda. niemcy here, znajomki ino hardcore słuchajo a do nazistów im daleko.

tutaj jeszcze kolesie z 2 widełka. dobrze napie**alajo.

Junki3

2013-10-08, 18:05
tak mój dziadek tańczy na weselach