18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dresiarski taniec rytualny.

GND3321 • 2013-10-08, 14:42
Dresiarski taniec rytualny, trzeba przyznać, ze ma te kocie ruchy :-D i ta muzyka, te klimaty!

Koleś ma dopiero 50% wtajemniczenia, 3 paski tylko do kolan :mrgreen:

Tassadar

2013-10-08, 20:35
Paski to rzeczywiście jak stopień doświadczenia, znam z opowieści jak to kiedyś we wojsku tacy co zostawali po zasadniczej służbie parę lat jeszcze to bodajże butów nie wiązali do końca, zostawały odpowiednio do stażu wolne oczka. Tutaj być może jest podobnie.

CzłowiekDepresja

2013-10-08, 20:46
Wieśniaki j***ne z większości komentujących, to jest cała kultura hardocore'owców a ich historia i wszystkie cechy nie są gorsze czy lepsze od waszych faworek. Wk***ia mnie te wasze pie**olenie i hejtowanie bo na ch*ju się musicie znać. Zwłaszcza idiota który wstawił to nie wiedząc co to jest. Jakbym wstawił jakiegoś metala w długich włosach który (nie znam terminu) kręci głową w rytm swojej muzyki to bym od razu musiał napisać że to j***ny brudas którego poj***ło i sobie robi wstrząs mózgu i do tańca ma to się nijak. Ja pie**ole leczcie się. HARDCORE FOR LIFE #minibóldupy

szefuncio

2013-10-08, 21:27
Rzekłbym że hardcore pochodzi z punk'u a nie z jakiegoś electro - to imo profanacja.
A to że wszyscy z tego podskakiwania mają bekę jest naturalne bo wygląda to na jakiś taniec ludzi z extra chromosomem. Nie wiem co w tym jest ale tego typu ludzie dla większości społeczeństwa kojarzą się z niskim IQ. Oczywiście to stereotyp i wiadomo, że w przerwach patentują wynalazki. Szacunek ludzi ulicy! :)

stanek1235

2013-10-08, 21:28
Autor tego tematu chyba dostal bana na wychodzenie z domu i zostala mu tylko klawiatura i internet.
Gabber, hardcore nie ma nic wspolnego z nazistami. :o W Belgii czy Holandii to jest jeden z najpopularniejszych gatunkow muzycznych, pytajac dziadka czy pierwszego lepszego napotkanego czlowieka pytajac o hardcore czy gabber odpowie ci ze wie co to jes (jezeli kogos to interesuje, skad ona sie wywodzi i co to za muzyka odsylam na wiki http://pl.wikipedia.org/wiki/Gabber_(muzyka) )

Na tym filmiku jest przedstawiony akurat old-school. Wiadomo z czasem ta muzyka nabrala ewolucji i stworzyla kilka podgatunkow znanych dzisiaj jako Hardcore, Hardstyle, jump czy tek (nie mylic z tecktonik).
Jedna z wiekszych imprez ktore na ten moment sa prezentowane do tego gatunku sa to MoH, dominator...


Wiele ludzi z was napewno bawilo sie do tego gatunku muzyki ale nazywaliscie to tylko zwyklym dancem, czy popem lat 90, tutaj macie wiecej znanych utworow gabber z tych lat do ktorego wlasnie tak sie tanczylo, a wiekszosc osob ktore sluchalo tej muzyki to nie byli nazisci!!!



Jak ktos bedzie chcial wiecej takich kawalkow to napiszcie a dodam w komentarzu :)

Ps Autorze tego tematu, aby bylo cos sadystycznego w tym temacie to mam nadzieje ze cie jakis nazista w dupe wyr*cha :)

Sponsorka

2013-10-08, 21:33
@up:

czy przypadkiem teraz 20ty MOH nie byl ostatnim?

stanek1235

2013-10-08, 21:35
Sponsorka napisał/a:

@up:

czy przypadkiem teraz 20ty MOH nie byl ostatnim?



Pomylilas albo pomyliles imprezy
Chodzi ci o Thunderdome :)

Sponsorka

2013-10-08, 21:40
Aaaaaa faktycznie :D sry

wiesiors4

2013-10-08, 23:38
Gossow napisał/a:

@wiesiors4 - jak już piszesz, to się wyrażaj poprawnie - h/c techno, a nie h/c. h/c to punk, a te densiki to spedałowane wersje moshu

btw. to jest hardcore:
http://www.youtube.com/watch?v=b2Y73s6xVNA

//tak wiem dzikusy :)


W muzyce elektronicznej siedzę od małego, więc daruj sobie te wywody :P to nie żadne hardcore techno, bo z techno to nie ma NIC wspólnego. Te "spedałowane densiki" przynajmniej nie są brudasami :amused: wiem, pocisłem, jestem bozki :amused:

Na potwierdzenie :P
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hardcore_%28muzyka%29

szefuncio napisał/a:

Rzekłbym że hardcore pochodzi z punk'u a nie z jakiegoś electro - to imo profanacja.
A to że wszyscy z tego podskakiwania mają bekę jest naturalne bo wygląda to na jakiś taniec ludzi z extra chromosomem. Nie wiem co w tym jest ale tego typu ludzie dla większości społeczeństwa kojarzą się z niskim IQ. Oczywiście to stereotyp i wiadomo, że w przerwach patentują wynalazki. Szacunek ludzi ulicy! :)


Taaa, bo każdy brudas machający swoimi brudnymi kłakami bądź bawiący się w pogo ma wysoki iloraz inteligencji. Bitch please.

DuckDodgers

2013-10-08, 23:40
wiesiors4 napisał/a:

[youtube][/youtube]
Ten taniec nazywa się hakken/hakkuh i jest bardzo popularny głównie w Holandii, gdzie gatunek muzyki hardcore (do której się ten taniec wykonuje) jest bardzo popularny. Oczywiście i tak nikt z was nie ma takiej wprawy, żeby to zatańczyć poprawnie, więc te hejty możecie sobie darować :P

[youtube][/youtube]

Styl ten jest szczególnie popularny wśród subkultury hardcorowców, którzy są holenderskimi odpowiednikami naszych polskich dresów, z wyjątkiem tego, że większość z nich to prawdziwi naziści, a nie tylko nazwani tak w mediach, bo poszli na marsz z Flagą Polski :hitler:

Ten styl powstał i spopularyzował się w latach '90, podczas gdy u nas na topie było disco polo, holendrzy bawili się do happy hardcoru :mrgreen:

@down kawałek to oczywiście Gabber Piet - Hakke en Zage :amused:
[youtube][/youtube]




wiesiors4

2013-10-08, 23:44
stanek1235 napisał/a:


Gabber, hardcore nie ma nic wspolnego z nazistami. :o

no trochę się zapędziłem, pisałem na szybko i miałem na myśli, że w tej subkulturze odsetek neonazistów jest wyższy niż u nas w Polsce na stadionie :amused:
Cytat:

Na tym filmiku jest przedstawiony akurat old-school. Wiadomo z czasem ta muzyka nabrala ewolucji i stworzyla kilka podgatunkow znanych dzisiaj jako Hardcore, Hardstyle, jump czy tek (nie mylic z tecktonik).


Hardstyle nie powstał tylko z hardcoru - był głównie przyspieszonym i "utwardzonym" hard housem sprowadzonym najpierw do podziemia, dopiero potem za sprawą min Propheta stał się rozpoznawalny.

VanHelsingPL

2013-10-09, 05:43
A idź pan w ch*j z takim tym.
Słucham mocnych rzeczy ale to już przesada. Wole mój industrial. Przynajmniej dziewczyny ładne. :emo:

Roczu

2013-10-09, 05:52
Dresy to najbardziej poj***na subkultura na świecie, przyjdzie to takie głupie i będzie wyzywać i niszczyć. nie potrafią usiąść spokojnie tylko będą się czepiać wszystkiego.

VanHelsingPL

2013-10-09, 06:41
Roczu napisał/a:

Dresy to najbardziej poj***na subkultura na świecie, przyjdzie to takie głupie i będzie wyzywać i niszczyć. nie potrafią usiąść spokojnie tylko będą się czepiać wszystkiego.



No ale co to ma wspólnego z tematem? Dresy polskie a dresy tam to co innego.

argoh

2013-10-09, 08:34
O boże jakie to jest maksymalnie ch*jowe :lol: .