18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dowcipy o Polakach, zza granicy

Gawroon7 • 2012-11-13, 04:24
Garść kawałów zza granicy o Polakach. Daje w rodzimym im języku, brzmią moim zdaniem lepiej.

A man walked into a bar and asked the bartender, "Hey, have you heard the latest Pollack joke?" The bartender replied, coldly, "No. And I'll have you know I'm Polish." That's O.K.," said the man, "I'll talk slowly."
======
A Pollack stepped in a cow pie and started crying.
He thought he was melting.
======
A Pollack walked into a bar with dogshit in his hand and said to the bartender, "Look what I almost stepped it!"
======
Did you hear about the Polish fish?
It drowned.
======
Have you heard about the Polish kamikaze pilot?
He flew 39 missions.
======
How do you sink a Polish battleship?
Put it in water.
=====
How do you know when a Pollack has been in your back yard?
Your garbage is gone and your dog is pregnant.
=====
How can you tell a Polish neighborhood?
By the toilet paper hung out to dry.

Narazie tyle. Jak się spodoba to wrzucę więcej.

lofix1

2012-11-13, 07:19
ktoś zamienił słowo nigger na Pollack

dashadow

2012-11-13, 07:58
jako Polak jestem zmuszony poprosić Cię serrrrdecznie o wypie**alanie

Adalbert

2012-11-13, 08:09
1. Rodzmy język to polski, zarówno tu, jak i dla osób, które to czytają.

2. Strasznie zj***ny ten angielski. Jeśli już spiąłeś się pisać to w tym "rodzimym" języku, zrób to chociaż dobrze.

3. Pollack?

4
>> Implying that there are no cows in Poland
>> that there are no cows in Poland
>> there are no cows in Poland
>> IMBA SHITSTORM

Mr.ANALigator

2012-11-13, 08:45
oigolnie kawaly niesmieszne.

nasze kawaly sa duzo lepsiejsze :P

rusofil

2012-11-13, 11:27
Dobre. Widzę, że się polaczki już zbutthurtowały? Sracie żarem o kilka dowcipów, a sami nienawidzicie czarnych, Żydów, Cyganów, Rumunów i innych ludzi. Trochę dystansu do siebie, dzieci. Poza tym Polacy zasłużyli na to, by o nich opowiadano takie dowc**y. Panie autor, wstaw tego więcej. A co do angielskiego: chrzanić to, że uciekacie z lekcji. Te dowc**y wcale nie będą śmieszne, jak się je przetłumaczy na polski. Trzeba było się uczyć, a nie teraz pie**olić farmazony.

yankees1989

2012-11-13, 11:30
siedzisz pewnie na wyspach i się jarasz kawałami, które Cię obrażają... spoko

SÅ...........ki

2012-11-13, 13:25
Po jakiemu to?

rusofil

2012-11-13, 13:27
yankees1989 napisał/a:

siedzisz pewnie na wyspach i się jarasz kawałami, które Cię obrażają... spoko



Nie siedzę na wyspach, a w Skandynawii. Poza tym trzeba nabrać trochę dystansu do siebie i nauczyć się śmiać z własnej osoby.

jerfafofer

2012-11-13, 13:40
nie chcę się wymądrzać, ale te kawały są po prostu słabe. wielu z nas by się chętnie pośmiało i nie czuło się urażonych, ale suche to jak sk***ysyn

Echis

2012-11-13, 13:58
O kamikaze dobry żart. Reszta suchary, ale k***a. O murzynach większość to też suchary. A pamiętajmy, że głównie te żarty są o emigrantach w Anglii. Jakby przykładowo do nas przyjechało w k***e węgrów do roboty, to też by nas wk***iali i też powstawałoby w ch*j żartów na ich temat.

dashadow

2012-11-13, 18:57
że co k***a? to można nazwać kogoś ch*jem, a za poproszenie (w dodatku serrrdeczne) o wypie**alanie za kawały o Polakach dostałem warna? co tu się do ch*ja dzieje, antypolskie ch*je?

Safko666

2012-11-13, 20:23
@dashadow
Ogólnie za wypie**alajki idą Osty

Co do tematu, nie srajcie tak o te kawały, w końcu to dowcip o żarówce został wymyślony dla polaków :P