18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dowcipy o Polakach, zza granicy

Gawroon7 • 2012-11-13, 04:24
Garść kawałów zza granicy o Polakach. Daje w rodzimym im języku, brzmią moim zdaniem lepiej.

A man walked into a bar and asked the bartender, "Hey, have you heard the latest Pollack joke?" The bartender replied, coldly, "No. And I'll have you know I'm Polish." That's O.K.," said the man, "I'll talk slowly."
======
A Pollack stepped in a cow pie and started crying.
He thought he was melting.
======
A Pollack walked into a bar with dogshit in his hand and said to the bartender, "Look what I almost stepped it!"
======
Did you hear about the Polish fish?
It drowned.
======
Have you heard about the Polish kamikaze pilot?
He flew 39 missions.
======
How do you sink a Polish battleship?
Put it in water.
=====
How do you know when a Pollack has been in your back yard?
Your garbage is gone and your dog is pregnant.
=====
How can you tell a Polish neighborhood?
By the toilet paper hung out to dry.

Narazie tyle. Jak się spodoba to wrzucę więcej.

Gawroon7

2012-11-15, 17:17
Spodziewałem się butthurtu, ale takiego? Haha! Co do pana wyżej, większość tych kawałów powstała po i przed 2 wojna swiatowa podczas masowych emigracji do stanów. Kto te kawały propagował? Podobno między innymi niemcy. I to tutaj, w Polsce zamienia się na murzynów cyganów, a niestety wszędzie poza granicami, to do niedawna my nimi byliśmy.(no ale teraz wolna ełuropa to sie naj***lo tałatajstwa cyganskiego tez)

Saarth

2012-11-15, 17:18
Jak dla mnie nie powinno być takiego tematu na sadistic. To jest Polska a nie Izrael. Miałem taką sytuacje. Impreza w akademiku z nowymi kolegami ze studiów i jak to zwykle bywa impreza zakrapiana alkoholem, lecą kawały na przełamanie pierwszych lodów. Wszyscy się cieszą, śmieją, i nagle zaczęły kawały o żydach. Momentalnie było widać kto jest tylko polskojęzyczny a kto jest Polakiem. Jak dla mnie spoko. Przynajmniej wiedziałem z kim interesów nie robić, ale wyobraźcie sobie, że w momencie jak ma zostać przedstawiony kolejny wyborny kawał o żydkach to wtrąciła sie jedna dziewczyna z ich przeklętego narodu mówiąc: "ha ha ha bardzo śmieszne no to teraz kawały o Polakach". I co sie stało? Wyszła na idiotkę.

Moje zdanie jest takie, aby wszystkie żydki wróciły do izraela i tam mieszkały.

Sevar

2012-11-17, 22:05
@rusofil
Te żarty nie są smieszne, więc nie straciłyby na niczym nawet przetłumaczone. I nie chodzi mi o to, że są o Polakach, ale o to, że słyszałem je po polsku wiele lat przed powstaniem węgla na Śląsku. A osobiście nie lubie takiego odgrzewanego po tysiącpińcsyt razy, starego suchara. Większość nie śmieszyła mnie i wtedy(w wersji o Żydach, Czarnych, czy amerykańcach) ani nie śmieszy teraz(chociaż ten o kamikaze to nawet średnio-niezły).