18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dostojne zdjęcia z paczek fajek.

Sy...........th • 2013-11-19, 23:28
Witam.
Jako, iż jestem nałogowym palaczem oraz jako tako zbieram paczki fajek, poprosiłem ojca o fajki z jego delegacji. Z Rosji.
Takie o to zacne opakowania otrzymałem :



Teoretycznie, rozważane jest już od dawna (jak zawsze), wprowadzenie tychże zachęcających obrazków na wyroby tytoniowe na terenie całej UE.
Wprowadzone mają być jednolite paczki (ciemnozielone) z małym logiem oraz zdjęciami motywującymi do rzucenia palenia. :lodowka:
Czekamy, aż podobnymi zdjęciami upiększone zostaną produkty alkoholowe :idzwch*j: .
Mam nadzieję, że zachęciłem Państwa do palenia papierosów.
Pozdrawiam, idę na fajkę - jak widać, mój nałóg nie da się pokonać zwykłym obrazkom . :amused:

Nie było - materiał własny.

Po tagach odnalezione nie zostało.

teken

2013-11-19, 23:40
Skoro tak zniechęcają, to ciekawe jaki by mieli ból dupy, gdyby 90% palaczy nagle przestało palić. Akcyza na paliwo pewnie o 100% w gorę by poszła.

Jak dla mnie całe te zniechęcanie ch*ja warte i niepotrzebne. Wyrzucanie pieniędzy w błoto, jak ktoś chce pali to go i głupie obrazki nie powstrzymają. Obrazki, ktore i tak mają mało wspólnego ze skutkami palenia (zazwyczaj jakieś skrajnie ekstremalne przypadki)

Pącki

2013-11-19, 23:57
Ide zapalić...

cipisek

2013-11-20, 00:24
@up.
ja też

606

2013-11-20, 00:43
Jakby te niemowlęta nie jarały fajek to by tak nie wyglądały! O! Tak powiem.

NieWiemZeWiem

2013-11-20, 00:44
Jak ja nie lubię palaczy i zawsze przy dyskusji na ich temat to k***a "a alkohol pijesz?"...no k***a pije! tylko k***a raz na miesiac lub rzadziej bo nie da sie czesciej bo jest kac a po papierosach? to sie pali codziennie i cały czas.
Dla mnie palacze powinni sie leczyc za swoje pieniądze. Wiem że są alkoholicy i oni tez powinni sie leczyc za swoje pieniadze ale jest ich mniej o wiele mniej wiec patrzymy teraz na ciuchcie.
Jakikolwiek rak czegokolwiek,jakaś operacja spowodowana paleniem idzie z wlasnej kieszeni. Nie i ch*j, nie obchodzą mnie argumenty typu "wciagasz spaliny w miescie" itp. nie robie tego specjalnie a palenie to dla mnie jak wypinanie się dla murzyna a potem płacz, że boli dupa ;(... Nie dość, że jebiecie to ...coś tam bo nie wiem co jeszcze można dopisać.
k***y, które idą przede mną z ćmikiem i ten j***ny dym na mój ryj, no k***a! aż by się chciało mieć murzyna Somalijczyka w pokebollu i go wypuścić na takiego.
W ogóle dla mnie papierosy powinny być zakazane bo po prostu jest to trucizna(już lepsza maryszka, którą sam lubie ;) ALE czasami) a za to powinny wejść w obieg e-papierosy i na nie akcyza aby zastąpić tą "dziurę", która powstała przez likwidację tradycyjnych papierosów.
Mam ból dupy ale już mi lepiej, dziękuje jesteście kochani

brt1529

2013-11-20, 00:58
Zgadzam się, najdebilniejszy z nałogów. Ciężko wymienić zalety poza szpanem w gimbazjum

Sy...........th

2013-11-20, 00:59
NieWiemZeWiem napisał/a:


k***y, które idą przede mną z ćmikiem i ten j***ny dym na mój ryj, no k***a! aż by się chciało mieć murzyna Somalijczyka w pokebollu i go wypuścić na takiego.


A jedno zdanie dalej - >
NieWiemZeWiem napisał/a:


W ogóle dla mnie papierosy powinny być zakazane bo po prostu jest to trucizna(już lepsza maryszka, którą sam lubie ;) ALE czasami)



Troszkę hipokryzja, bo szczerze wątpię, że skoro czasem palisz , to czystą marysię lecisz, raczej nie. Zmieszaną z tytoniem zapewne. Tak czy siak , dym dostaje się do Twoich płuc i powoduje zmiany.
Twój post jest inwalidą.

Galian

2013-11-20, 01:28
@niewiemzewiem ale wiesz że podobno to to podnoszą żeby uwzględnić to że palacze częściej chorują? Jak przestana dojebywać podatek to płacenie za swoje problemy zdrowotne spowodowane paleniem ma sens. Prawda jest taka że biorąc pod uwagę te wszystkie operacje, chemie czy co tam się z tym potem robi to i tak państwo zarabia grubą kasę na tytoniu! Pomyśl zanim coś napiszesz

Tafariel

2013-11-20, 01:37
Jakie działania mają e-papierosy to przekonamy się za 20 lat ;) Kiedyś i analogi były "zdrowe"

Freedomik

2013-11-20, 02:25
Papierosy są legalne, alkohol, a zioło nie. Faje nic nie dają tylko smród i choroby. Po alkoholu jest agresja i otępienie - wypadki. Wiem, że zioło nie ma samych plusów, zwłaszcza jak ktoś przesadza, ale na pewno jest to używka rozsądniejsza - jest pozytywna faza, nie da się przedawkować, ujarzmia kilka chorób.

Earl Grey

2013-11-20, 04:14
Przetłumaczę co pisze na paczkach:
1- Przedwczesne starzenie
2- poronienie
3- amputacja
4- wcześniactwo

dogip

2013-11-20, 10:03
A Ruskie niby zacofany naród, a wychodzi na to , że to UE uczy się od nich. Te fotki na paczkach od fajek są w Rosji już od kilku miesięcy

szopenfeldziarz

2013-11-20, 12:39
Syloreth napisał/a:

(...)
Czekamy, aż podobnymi zdjęciami upiększone zostaną produkty alkoholowe



Takie tam pie**olenie z tym alkoholem. Lubię wypić, czasem więcej, ale im dłużej się nad tym zastanawiam tym bardziej dochodzę do wniosku, że nie przeszkadzałaby mi jakaś wielka kampania antyalkoholowa. Gdyby doprowadzono w końcu do zaniku spożycia to jasne, że byłoby szkoda (fajnie jest wypić), ale picie etanolu nie jest niesamowitą częścią życia, bez której człowiek nie może się obejść.

Byłbym za ograniczaniem dostępu do alkoholu.