18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dostojne zdjęcia z paczek fajek.

Sy...........th • 2013-11-19, 23:28
Witam.
Jako, iż jestem nałogowym palaczem oraz jako tako zbieram paczki fajek, poprosiłem ojca o fajki z jego delegacji. Z Rosji.
Takie o to zacne opakowania otrzymałem :



Teoretycznie, rozważane jest już od dawna (jak zawsze), wprowadzenie tychże zachęcających obrazków na wyroby tytoniowe na terenie całej UE.
Wprowadzone mają być jednolite paczki (ciemnozielone) z małym logiem oraz zdjęciami motywującymi do rzucenia palenia. :lodowka:
Czekamy, aż podobnymi zdjęciami upiększone zostaną produkty alkoholowe :idzwch*j: .
Mam nadzieję, że zachęciłem Państwa do palenia papierosów.
Pozdrawiam, idę na fajkę - jak widać, mój nałóg nie da się pokonać zwykłym obrazkom . :amused:

Nie było - materiał własny.

Po tagach odnalezione nie zostało.

oc...........an

2013-11-20, 23:32
Polak88, seba, co ty odpie**alasz :facepalm: grałem profesjonalnie 15 lat w tenisa ziemnego, do dziś wychodzę pograć co najmniej dwa razy w tygodniu, nie palę, nie piję (pełna abstynencja), a na kompie siedzę nie tak dużo, bo często gdzieś wychodzę.

Zabolało? Mam nadzieję. Mam pełne prawo "rzucać kamieniami" w was palaczy, bo nigdy nie byłem pijany i nigdy nie trzymałem w ustach nawet niezapaloną fajkę. A co do siedzenia przed kompem to nie noszę okularów ani nie mam problemów ze wzrokiem więc wiesz...

Masteroo

2013-11-20, 23:40
Juz niedługo w kioskach:
-Poproszę Camele.
-Proszę (podaje paczkę)
-a mogła by Pani mi dać z jakimś ślicznym martwym dzidziusiem na paczce?
-niestety zostały same amputowane nogi...

Apatia

2013-11-20, 23:53
Mogę podrzucić zdjęcia Denimów (kartonowej jakości). Nie, nie palę(przynqjmniej nie nałogowo), rodzice.

Szeba12

2013-11-20, 23:54
Piwko dla autora za silną wolę i że nie dał się tym obrazkom ;s

lwRazor

2013-11-21, 00:32
Ludzie ale macie ból dupy o te szlugi, co wam tak cholera przeszkadza, że inni się trują? Przecież palacz sam zarabia i ma prawo zdecydować jak sobie zdechnie i jak wyda swoją kaskę, czyż nie? :>
Miałem zamiar napisać to jako pierwszy ale widzę, że mnie ubiegli to tylko powtórzę, ilość pln-ów z akcyzy jest jednym z głównych źródełek budżetu, więc skończcie pie**olić o "leczeniu za wasz hajs".

@DUST DEVIL możesz sobie grać nawet 21 lat... w bolcowanie swojego odbytu własną ręką. Wyj***ne mam na to, że miałeś smutne jak p*zda życie i nie zakosztowałeś uciechy z nałogów.
Twój wybór, nie wnikam, nie wnikaj w mój. Analogicznie powinienem się wk***iać, że Snopp Dog wciąga najczystszą koke, a ja jeszcze nie miałem okazji zakosztować... i z tego powodu będę walił hejty ^^

Wracając do fotek na fajkach, widziałem tego typu akcje reklamową na fajkach we Włoszech (2012), te same foty nawet, także nie jest to jakiś super news.

DeepInLove

2013-11-21, 03:48
Haha Rosjanie to debile zamiast wejsc na harda na sadisticu musza kupowac fajki :D

oc...........an

2013-11-21, 04:45
lwRazor, "uciechy nałogów"... cóż skoro 21 lat nie ciągnęło mnie do skosztowania tych mitycznych "uciech" to chyba nie są to wcale aż takie uciechy :roll: Bo np zawsze interesował mnie smak awokado czy pieczonego węża(!) i kiedy miałem okazję to ją wykorzystywałem i próbowałem tych rzeczy, a skoro nie ciągnie mnie do alkoholu czy fajek to chyba oznacza, że nie są to produkty nie tyle pierwszej, co nawet trzeciej potrzeby i stan rozluźnienia czy dobrej zabawy bez problemu potrafię osiągnąć bez sięgania po alkohol, tak samo jak nie potrzebuję 3 setek żeby wyjść na parkiet.

No ale masz rację, że to Twój wybór i go szanuję ;)

MrGizzy

2013-11-21, 08:46
Taa tato z delegacji przywozi :D

Camele to jedne z lepszych przemytniczych fajek :D

anetamineta

2013-11-21, 10:15
camel Twój stary to kabel ;) tak wiem ,żałosne

joozef

2013-11-21, 10:24
Nie wiem skąd ta awantura o moje zdrowie. Ja zawsze proszę babkę w sklepie o fajki, na których jest napisane, że szkodzą kobietom w ciąży i osobom w moim otoczeniu a omijam te z rakiem płuc itp. Nie jestem kobietą, tym bardziej w ciąży, jestem też sobą a nie osobą w moim otoczeniu więc jaram spokojnie. Jeśli wejdą obrazki to analogicznie będę wybierał te z martwymi bobaskami i wcześniakami a nie z amputacjami i przedwczesnym starzeniem.

quartz75

2013-11-21, 11:26
DUST DEVIL napisał/a:

Polak88, seba, co ty odpie**alasz :facepalm: grałem profesjonalnie 15 lat w tenisa ziemnego, do dziś wychodzę pograć co najmniej dwa razy w tygodniu, nie palę, nie piję (pełna abstynencja), a na kompie siedzę nie tak dużo, bo często gdzieś wychodzę.

Zabolało? Mam nadzieję. Mam pełne prawo "rzucać kamieniami" w was palaczy, bo nigdy nie byłem pijany i nigdy nie trzymałem w ustach nawet niezapaloną fajkę. A co do siedzenia przed kompem to nie noszę okularów ani nie mam problemów ze wzrokiem więc wiesz...


Zapomniałeś dodać, że nie dymałeś. Ale nie musisz, to widać wyraźnie.

oc...........an

2013-11-21, 14:20
quartz75, brzmisz jak ekspert (pewnie znasz się na tym "z autopsji") więc nie będę wyprowadzać ciebie z błędu żeby podnieść tobie samoocenę :P

#gimbo_alert!

psiwytrysk

2013-11-21, 15:17
DUST DEVIL napisał/a:

Polak88, seba, co ty odpie**alasz :facepalm: grałem profesjonalnie 15 lat w tenisa ziemnego, do dziś wychodzę pograć co najmniej dwa razy w tygodniu, nie palę, nie piję (pełna abstynencja), a na kompie siedzę nie tak dużo, bo często gdzieś wychodzę.



Hej Dusty, musze Cię rozczarować -to co robił Ci tato, to nie gra w tenisa...