18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dosadnie przekazana prawda

Kubbba • 2012-11-14, 15:22
Może nie jest to sadystyczny film, ale takie rzeczy trzeba wrzucać na jak najwięcej serwisów aby pokazać że to co mówi się w mediach jest mainstreamowym otumanianiem! Albo przejmiemy władzę, albo oni przejmą resztki praw i prywatności, które nam jeszcze zostały.




"Łżecie sk***ysyny!"

Kakushkin

2012-11-14, 15:27
Precz z tym uszatym komuchem....

Ojej to nie urban tym razem

kamry

2012-11-14, 15:53
Następny, który wierzy, że policja napadła sama siebie. Historia tak samo prawdopodobna, jak zamach w Smoleńsku.

juki

2012-11-14, 15:55
Az dziw bierze, ze mu jeszcze samobojstwa nie popelnili.

AHAHAHA_NO

2012-11-14, 15:59
"Następny, który wierzy, że policja napadła sama siebie. Historia tak samo prawdopodobna, jak zamach w Smoleńsku."

a słyszałeś kiedyś o policyjnej prowokacji?
albo o prowokacji w ogóle?

kamry

2012-11-14, 16:02
@up

Słyszałem, ale w tym przypadku nie wierzę. W tym kraju dochodzi do takich absurdów, że wszystko co sprawia, że na skrajną prawicę spada fala krytyki jest zaraz przez oszołomów obracane w prowokację.

Dajcie spokój.

taajniak

2012-11-14, 16:03
@Kamry

TVN i płemieł jest z Ciebie dumny.

Moja_Pani

2012-11-14, 16:06
dobrze prawi, szkoda, że pewnie niedługo jakiś zawał go spotka, albo wypadek, albo w Moskwie jakaś nagła choroba, no albo strzeli sobie w plecy kilka razy.
Od 2:23 zrobiło mi się po prostu przykro.

kamry

2012-11-14, 16:09
@taajniak

TVN-u nie oglądam. Wielkim zwolennikiem premiera i rządu też nie jestem. Po prostu obserwuję i wyciągam wnioski. Zdejmij klapki z oczu, może też przejrzysz.

EudezetReprezent

2012-11-14, 16:09
kamry ch*j ci stopy bo w dupe to dla ciebie nagroda

kamyk69

2012-11-14, 16:09
kamry napisał/a:

Następny, który wierzy, że policja napadła sama siebie. Historia tak samo prawdopodobna, jak zamach w Smoleńsku.



Byłem na marszu. Śmierdzi strasznie prowokacją. Dlaczego?
1) Na skrzyżowaniu na którym doszło do awantury, WYJĄTKOWO, tego dnia, zostały zamontowane 4 kamery przemysłowe, wysokiej rozdzielczości. W żadnym innym punkcie pochodu nie było takich cudów. ( sam robiłem fotke )

2) Na filmiku który jest w necie, widać że tajniaki wybiegają z kordonu policji w strone demostrantów by później do nich wrócić w tle petard i flar. Dziwne, prawda? Po co to?

3) Jednostka policji byłą ukryta za winklem. Kiedy marsz dotarł do tego skrzyżowania, wyszli na chodnik, i wtedy dołączyli tajniacy i impreza się zaczeła.

4) Poza tym jednym incydentem, cały marsz przebiegał spokojnie.

Dla tych, co uważają, że policja by sama siebie nie biła, proszę się zapoznać z operacją fałszywej flagi, którą amerykanie stosowali już pare razy.

Moja_Pani

2012-11-14, 16:11
kamry napisał/a:

Następny, który wierzy, że policja napadła sama siebie. Historia tak samo prawdopodobna, jak zamach w Smoleńsku.


i jak to, że to amerykanie zorganizowali zamach na WTC tylko po to, żeby mieć wymówkę do wojny niby przeciwko terroryzmowi, a tak naprawdę o ropę

FCB_ThC

2012-11-14, 16:12
Bardzo mądry człowiek. Szacun k***a piwko leci.

Loaloa

2012-11-14, 16:20
Ta zgredziała swołocz nie rozumie, że ani jego kabarety, ani jego pie**olenie nie było i nadal nie jest śmieszne.

WP...........PR

2012-11-14, 16:20
Szacunek dla tego Pana za niezłomność.