18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dosadnie przekazana prawda

Kubbba • 2012-11-14, 15:22
Może nie jest to sadystyczny film, ale takie rzeczy trzeba wrzucać na jak najwięcej serwisów aby pokazać że to co mówi się w mediach jest mainstreamowym otumanianiem! Albo przejmiemy władzę, albo oni przejmą resztki praw i prywatności, które nam jeszcze zostały.




"Łżecie sk***ysyny!"

lepussy

2012-11-14, 18:01
k***a żeby policja odpie**alała takie rzeczy to już się w pale nie mieści, możliwe że są to tajniaki jakichś wyższych służb. Reszta bandy, która rzucała w stronę szeregowych funkcjonariuszy to była zwykła żulia jak powiedział R.Ziemkiewicz, która przyszła na marsz, bo wyczuła okazję do ustawki. Świetnie się oglądało straż marszu niepodległości, która próbowała zwalczyć tę hołotę rzucającą cegłówkami i kostką brukową w policję.

pit@

2012-11-14, 19:00
A tak lubiłem Pietrzaka i jego kabaretowe spojrzenie na świat...
Jeśli stetryczeję i odlecę tak jak ten miły starszy pan pełen nienawiści, to proszę, zastrzelcie mnie.

Patryg

2012-11-14, 19:20
Smutek mnie ogarnia, bo tak naprawdę nie wierze już nikomu. Oglądając co prezentują media, a co internet mam ochotę pojechać z trotylem na ulicę Wiejską, wejść do budynku w trakcie obrad i wypowiedzieć magiczne "Allah Akbar!"

K-...........an

2012-11-14, 19:31
Już niedługo w TVN: "Jan Pietrzak popełnił samobójstwo, strzelił sobie w głowę dwa racy, po czym podpalił samochód, broni nie znaleziono"

varti

2012-11-14, 20:19
Kto by takiego poskręcanego ramola chciał odstrzelić? Przecież on, ze swoimi paranoicznymi poglądami jest zupełnie nieszkodliwy.

mzksiak

2012-11-14, 20:25
byłem, widziałem, stałem niemal na czele marszu... do tej bandu skuwysynów w milicyjnych mundurach i ich kolegów w tajniackich zagrywkach wielki h w d....

varti

2012-11-14, 20:51
Pewnie byłeś tym dzieciaczkiem w czapeczce Jp co potem beczał przed kamerą że go strasznie Policja skrzywdziła :lol:

Dodus

2012-11-14, 21:09
co to za stary pan?

macgreen

2012-11-14, 21:48
dno. ...i sto metrów mułu.

bovski

2012-11-15, 00:55
@varti dużo ci płacą za pisanie takich bredni?

Przypomnę też, policjant, który w zeszłym roku kopał po głowie uczestnika Marszu w tym roku również był na marszu obecny, aby pilnować porządku ...

Pilotn22

2012-11-15, 02:55
Ech, nie ma sensu się chyba kłócić, ale co do tej całej "prowokacji"... Zastanówcie się. Jesteście policją działającą na zlecenie rządu, dobrze rozumiem, tak? Czyli nie chcecie, żeby się wydało, że to policja wszczęła "ataki zadymy itp", tak? A zatem wysyłacie "tajniaków" (mówcie co chcecie, policjanci tajni mają trochę mózgu we łbie) i każecie im rozpinać bluzy, aby na piersiach mieli dumnie napisane POLICJA, tak dla niepoznaki.

Mało tego, ubieracie ich w koszulki, które chyba nigdy nie były na wyposażeniu policji, chodzi mi o wzór.
Wiecie, nie należę do ludzi najbystrzejszych, ale tak na mój mały móżdżek gdybym chciał zrobić prowokację i zrzucić winę na kiboli i chuliganów, to bym ubrał swoich ludzi w szaliki legii i nie dawałbym im koszulek z napisem policja (uwaga, przeżyjecie szok, ale tajniacy naprawdę nie mają obowiązku, ba, nigdy nie noszą czegoś takiego).

Poza tym ten marsz i marsz narodowościowców napierdzielają się już chyba od kilku lat i jeden na drugiego naskakuje. To naprawdę nie jest takie trudne aby pojąć, że prowokacja może i była, ale ze strony uczestników drugiego marszu.


Ale nadal drodzy sadole wierzcie, że policja przygotowała prowokację nie dbając o absolutnie żadne szczegóły, dając sobie robić zdjęcia z kretyńską koszulką na wierzchu i wszystko co złe to służby mundurowe.

Ach, @bovski - jeśli dobrze pamiętam ten biedny skopany uczestnik marszu kilka chwil wcześniej rzucał kamieniami czy czymś takim. Już nie pamiętam o co chodziło dokladnie, ale jak się okazało wcale niewinny nie był :)


I uprzedzając - nie, nie jestem z policji, rządu, nie głosuję na po i te standardowe argumenty którymi się lubicie obrzucać

varti

2012-11-15, 10:28
bovski napisał/a:

@varti dużo ci płacą za pisanie takich bredni?

Przypomnę też, policjant, który w zeszłym roku kopał po głowie uczestnika Marszu w tym roku również był na marszu obecny, aby pilnować porządku ...



Zabawne bo o to samo miałem zapytać Ciebie :idzwch*j:

xe...........is

2012-11-15, 15:34
A kilka tematów wyżej wszyscy bluzgacie ludzi któzy wk***ili sie na jakiegos gnoja który nie wie o czym mówi ;p
Tu można już och*jeć :P

Kubbba

2012-11-16, 16:56
@varti


pit@

2012-11-17, 07:07
Kubbba napisał/a:

@varti



Masz rację. Trzeba zdelegalizować policję :)