18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dosadnie przekazana prawda

Kubbba • 2012-11-14, 15:22
Może nie jest to sadystyczny film, ale takie rzeczy trzeba wrzucać na jak najwięcej serwisów aby pokazać że to co mówi się w mediach jest mainstreamowym otumanianiem! Albo przejmiemy władzę, albo oni przejmą resztki praw i prywatności, które nam jeszcze zostały.




"Łżecie sk***ysyny!"

kaelem

2012-11-14, 16:32
Idzie zima, zadbajmy o rząd, nasrajmy na nich ciepłym gównem

contowsky

2012-11-14, 16:38
ostatnie zdanie o mediach najprawdziwsze

mateuszek31

2012-11-14, 16:45
Byłem na marszu na samym jego czole i potwierdzam tezę o prowokacji. Wiem juz nawet który policjant rzucił we mnie racą jest dużo filmów ktore zarejestrowały tą prowokacje;) najwidocznie władzy przeszkadza że naród się organizuje;) Kibole?? oni byli spokojni gwarantuję ;) koło siebie chodzili legioniści widzewiacy lechici i inni nie było żadnych dymów sami uspokajali tłum aby nie panikował nie atakowali policji. za to pełno było policji w kominiarkach po cywilu. koło mnie szedł człowiek w oliwkowej kominiarce prowokując wszystkich.... ale każdy spostrzegawczy widział ze spod niedosuniętej kurtki wystaje jego policyjna kamizelka;) pozdro dla wszystkich uczestników tego naprawde spokojnego marszu kij w dupe wszystkim prowokatorom z oddziałów policji;)

Plecionkarz

2012-11-14, 16:52
Dajcie te zdjęcia które mówicie, że zrobiliście.

MareKSG

2012-11-14, 16:56
Niestety ludzie wolą wierzyć w to co powiedzą w mediach. Jak się splunie komuś w twarz to powie, że deszcz pada, bo tak mówili na tvn. Jak tak dalej pójdzie to wszystko wam wmówią. Zacznijcie myśleć samodzielnie chyba, że nie macie czym, bo naprawdę żałosne jest to, że nawet mając bite dowody na filmikach słuchacie opinii tvnu, a potem dzielnie jej bronicie na różnych portalach. Pamiętajcie też, że tam nie byli tylko kibice (sorry, bydło) ale też normalni ludzie w tym kobiety i dzieci.

raper900

2012-11-14, 17:04
Kto to w ogóle jest?

EDIT: Dobra już wiem, zajrzałem w tagi. Ale warto byłoby wrzucić jego nazwisko w treść posta.

Svenlee

2012-11-14, 17:04
jak on się nazywa? chciałbym obejrzeć (i pewnie nie tylko ja) więcej jego filmików bo dobrze prawi.

varti

2012-11-14, 17:24
Ja też byłem na marszu i dziwnym trafem jeden z "Policyjnych Prowokatorów" miał na koszulce cuuuudowną literówkę "POLICIJA". Wiem, bo sam go rewidowałem. Więc powtórzę jeszcze raz apel do panów narodowców. Jak następnym razem będziecie się bawić w prowokacje to zadbajcie o poprawną polszczyznę i ortografię.
Myślicie, że nie było widać tego, że całe zajście było wyreżyserowane. Doskonale wiecie, bo nie raz uczestniczyliście w podobnych zadymach, że są specjalne grupy Prewencji do rozbijania agresywnego tłumu. Funkcjonariusze są ubrani po cywilnemu (I NIE MAJĄ NA BOGA ŻADNYCH OZNACZEŃ) i wyciągają z tłumu co agresywniejsze jednostki. Specjalnie poprzebieraliście się w niby Policjantów udając prowokatorów żeby po całym zajściu zrzucić winę na Policję i strasznie represyjny Rząd. Niestety nie udało się, bo kilku debili nie umie przeliterować słowa POLICJA.

Ale i tak najlepsze są argumenty, UWAGA UWAGA! To na bank była policyjna prowokacja bo naczelni zadymiarze mieli UWAGA, zielone kominiarki (do kupienia na bazarku za 5 zeta sztuka), teleskopowe pałki (do kupienia w każdym milszopie za 30 zeta sztuka) i UWAGA najważniejsze koszulki z tandetnie naprasowanym napisem policja (prasowanka 4 zł sztuka na allegro). No proszę was, litości...

Ps. A ten Pan za nazwanie Policjantów swołoczą. Tych samych Policjantów, którzy ochraniali to bydło, tych samych którzy zostali ranni. Powinien dostać wielgachnego murzyńskiego ku*asa w dupę, tak głęboko aż by mu sperma uszami popłynęła.

Ps 2. Na bank policyjni prowokatorzy nosiliby mundury pod dresami i radośnie rozpinali bluzy żeby im pokrzywdzeni narodowcy mogli robić zdjęcia i filmy a potem poszliby ich pałować. :D Ja siur :D

swir150

2012-11-14, 17:27
Jeśli prowokacje robią to co im zależy pare postów prowokacyjnych na najpopularniejszych serwisach jebnąć?
To jeden czlowiek obskoczy. Oczywiscie opłacony z naszych podatków.
Piwo dla Pana Pietrzaka, a ABW wypie**alać!!!

Azazel91

2012-11-14, 17:38
@varti

To samo mi wujaszek z policji o tym gadał, ale i tak sam wiesz że tu nikogo nie przekonasz, policyjna prowokacja i koniec...

pi73rmaster

2012-11-14, 17:43
Akurat z marszu jest tyle relacji i dowodów na prowokację, że trzeba być debilem, żeby w nią NIE wierzyć.
Co do Smoleńska się nie wypowiem, ale skoro opie**alają się już tyle lat, jest tyle afer to chyba logiczne, że coś jest na rzeczy(chociaż możliwe, że ruskie specjalnie kombinują, by Polaków skłócić.

klasakon

2012-11-14, 17:59
Głos tego pana mówiącego "sk***ysyny" jest niczym miód dla mych zawoskowanych uszu! :)
Mówi prawdę i szacunek mu za to.

bioweapon

2012-11-14, 17:59
Coś mi się wydaje,że za niedługi czas ktoś mu pomoże się powiesić.

Darksaider

2012-11-14, 17:59
Pozostało mi się już tylko z tego wszystkiego śmiać, chłopcy się napinają i srają żarem, że rząd szykuje zamach na nich. Nie wiedziałem, że na muchę armatę się wyciąga, jacyś przewartościowani megalomani z tych fletów. xD