18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Doprowadzanie do płaczu pani

kesnall • 2012-06-22, 23:06
Gimbusy doprowadzają do płaczu starszą panią która pracuje jako "bus monitor" (pilnująca bezpieczeństwa podczas jazdy).



[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-06-22, 23:13 ]
Dzięki wrzuconemu do serwisu YouTube nagraniu miliony osób mogły zobaczyć, jak uczniowie jednej z amerykańskich szkół obrażają pilnującą ich woźną i doprowadzają ją do płaczu. Po nagłośnieniu sprawy kilku uczniów zdecydowało się przeprosić kobietę.
68-letnia Karen Klein pracuje jako opiekunka uczniów podczas podróży autobusem. W trakcie jednej z wycieczek uczniowie tak poniżali kobietę i ubliżali jej, że Klein się rozpłakała. Cały incydent został nagrany przez jednego z uczniów i wrzucony do serwisu YouTube.
Co najmniej trójka z uczniów, którzy znęcali się nad Klein, wystosowała przeprosiny. "Kiedy zobaczyłem to wideo, poczułem obrzydzenie i nie mogłem uwierzyć, że zrobiłem coś takiego. Przepraszam, że byłem tak złośliwy, nigdy nie potraktuję nikogo w ten sposób" - napisał Josh w oświadczeniu przesłanym do programu Anderson Cooper 360.

Inny uczeń, Wesley, napisał: "Czuję się naprawdę źle, że coś takiego zrobiłem. Żałuję, że robiłem takie rzeczy. Gdyby coś takiego przydarzyło się komuś z mojej rodziny, na przykład mojej mamie czy babci, byłbym naprawdę wściekły na ludzi, którzy by ich tak potraktowali".

Matka Wesleya w oświadczeniu dla programu napisała: "Nie mogę nawet powiedzieć, jak źle się z tym czuję. Strasznie mi przykro, że mój syn zrobił coś takiego. Wstydzę się, jestem wściekła i smutna z powodu tego, jak Panią potraktował".

Stacja CBS News podaje, że chłopcy widoczni w nagraniu i ich rodziny dostały pogróżki.

Pół miliona dolarów na "wakacje życia" dla poniżanej woźnej

Po upublicznieniu sprawy jeden z internautów rozpoczął zbiórkę pieniędzy w celu podarowania poniżanej woźnej "niezapomnianych wakacji". Chciał zebrać 5 tys. dolarów, ale fala wsparcia dla starszej kobiety przerosła jego oczekiwania. W piątek zebrana suma przekraczała 481 tys. dolarów.

Źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11994325,Uczniowie_ponizyli_i_doprowadzili_do_placzu_wozna_.html

Damian198025

2012-06-24, 13:52
przygnębjające to jest...

blendziooh

2012-06-24, 14:12
sulik napisał/a:



wypie**alaj na zlitujsie.pl grubasie


Podziękuj matuli, że wychowała takiego zjeba. Toż to wyczyn nieprawdopodobny.

babycow

2012-06-24, 14:33
k***a, kurewsko nie fair... 650Tys Dolcow, za takie cos? Mi jak sasiad psa przejechal, to dostalem 100zl...

zreszta, tyle ludzi poszkodowanych przez zycie... walczy, by moc stanac na swe nogi... Wyleczyc sie z raka... i gowno! A tej za 'pare lez' daja prawie 1mln.

Kortens

2012-06-24, 15:05
@up to samo. Rozumiem i współczuję tej panience ale k***a mać! Pół miliona nie dostaje koleś pobity w murzyńskiej dzielnicy nawet! W tym poj***nym świecie trzeba umieć płakać i rozpaczać. Jeśli ta szmata nie przekaże tego hajsu na cele dobroczynne, to osobiście nie mam nic do tych gimbusów

Freakz56

2012-06-24, 15:22
Podobnie gimbusiarnia zachowuje się w Polsce, sam niedawno jeździłem takim gimbusem...

ramallah125

2012-06-24, 15:32
Takich ch*jków wziąłbym na "warsztat" i powsadzałbym łby w imadło i jednocześnie podpalając napie**alałbym bejsbolem po łbach:)

valker04

2012-06-24, 15:37
Niezły sposób na zarabianie kasy. Ustawione wszystko pewnie a potem woźna dzieli się z uczniami po kawałku.

JADOWITY_SZCZYMSZYL

2012-06-24, 15:56
niech mi ktoś pozjeżdża na mnie i się popłaczę i będzie na nowego merca ...
nie no tak szczerze zaj***ł bym te bachory ...

Corey_09

2012-06-24, 16:13
Hehe zebrał dla niej prawie 500tys, pewnie pomyślał o k***a ile kasy ch*j jej w dupę sam pojadę na wakacje i jeszcze sobie samochód kupie :amused:

sulik

2012-06-24, 16:19
Światłocień napisał/a:


To Ty wypie**alaj na harda poszpanować brakiem empatii, bo chyba pomyliłeś działy.

A tych bzdur o byciu grubym, które napisałeś powyżej to nie skomentuję.



w dupie byles, gowno widziales i gowno wiesz, no ale sie wypowiesz bo jestes kretynem

Artu

2012-06-24, 17:56
Jeśli by to była moja babcia/matka czy ktokolwiek z rodziny, to frajerzy z tego filmiku byli by kilka metrów pod ziemią.

Marian Pudzianowski

2012-06-24, 18:29
Polaczki jaki ból dupy, że ktoś dostanie kasę i to niemałą. :lol: No k***a nie mogę. :lol:

Boingu

2012-06-24, 20:41
Żebym tylko miał możliwość to tak bym im wszystkim wpie**olił, że mieliby panikę podczas wsiadania do autobusu.