18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Doprowadzanie do płaczu pani

kesnall • 2012-06-22, 23:06
Gimbusy doprowadzają do płaczu starszą panią która pracuje jako "bus monitor" (pilnująca bezpieczeństwa podczas jazdy).



[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-06-22, 23:13 ]
Dzięki wrzuconemu do serwisu YouTube nagraniu miliony osób mogły zobaczyć, jak uczniowie jednej z amerykańskich szkół obrażają pilnującą ich woźną i doprowadzają ją do płaczu. Po nagłośnieniu sprawy kilku uczniów zdecydowało się przeprosić kobietę.
68-letnia Karen Klein pracuje jako opiekunka uczniów podczas podróży autobusem. W trakcie jednej z wycieczek uczniowie tak poniżali kobietę i ubliżali jej, że Klein się rozpłakała. Cały incydent został nagrany przez jednego z uczniów i wrzucony do serwisu YouTube.
Co najmniej trójka z uczniów, którzy znęcali się nad Klein, wystosowała przeprosiny. "Kiedy zobaczyłem to wideo, poczułem obrzydzenie i nie mogłem uwierzyć, że zrobiłem coś takiego. Przepraszam, że byłem tak złośliwy, nigdy nie potraktuję nikogo w ten sposób" - napisał Josh w oświadczeniu przesłanym do programu Anderson Cooper 360.

Inny uczeń, Wesley, napisał: "Czuję się naprawdę źle, że coś takiego zrobiłem. Żałuję, że robiłem takie rzeczy. Gdyby coś takiego przydarzyło się komuś z mojej rodziny, na przykład mojej mamie czy babci, byłbym naprawdę wściekły na ludzi, którzy by ich tak potraktowali".

Matka Wesleya w oświadczeniu dla programu napisała: "Nie mogę nawet powiedzieć, jak źle się z tym czuję. Strasznie mi przykro, że mój syn zrobił coś takiego. Wstydzę się, jestem wściekła i smutna z powodu tego, jak Panią potraktował".

Stacja CBS News podaje, że chłopcy widoczni w nagraniu i ich rodziny dostały pogróżki.

Pół miliona dolarów na "wakacje życia" dla poniżanej woźnej

Po upublicznieniu sprawy jeden z internautów rozpoczął zbiórkę pieniędzy w celu podarowania poniżanej woźnej "niezapomnianych wakacji". Chciał zebrać 5 tys. dolarów, ale fala wsparcia dla starszej kobiety przerosła jego oczekiwania. W piątek zebrana suma przekraczała 481 tys. dolarów.

Źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11994325,Uczniowie_ponizyli_i_doprowadzili_do_placzu_wozna_.html

Ando

2012-06-24, 09:02
cwe*e w tych angliach, co im ta kobieta zrobiła? niech wyzywają sobie rodziców czy równie inteligentnych kolegów. masakra jakaś, dzięki sadistic za dobre nastawienie w niedziele rano

sulik

2012-06-24, 09:04
beczke podkrecaja gowniarze z grubej baby i taka afera? trzeba bylo nie wpie**alac tyle i sie troche poruszac, chocby spacer (otylosc, wylaczajac osoby o niskim iq, jest spowodowana brakiem samokontroli i lenistwem takze bez gadki typu "moze nic nie dalo sie zrobic, sama tyla")

teken

2012-06-24, 09:07
Cytat:

481 tys. dolarów


to ja chcę być poniżany ;D

blendziooh

2012-06-24, 09:38
damian12091988 napisał/a:

Niby sadol, niby fajnie bo mamy grubasa a jak wiadomo oni są zawsze śmieszni. To k***a mać po tym jak zobaczyłem że kobieta płacze zrobiło mi się jej naprawdę szkoda. Chyba się starzeje...


Dopiero po głupim filmiku dotarło do ciebie, jak "puste słowa" kierowane przez grupkę osób mogą krzywdzić ludzi?
Pomyśl Ty jak i reszta sadoli, ile razy obraziliście kiedykolwiek kogoś grubego, czy to chłopak, czy to dziewczyna, no ile? I to zapewne lepszymi słowami. Więc wk***ia mnie takie coś, że teraz tu każdy struga bohatera o bezstresowym wychowaniu, o braku kultury, a zaraz wyjdziecie na ulice, zobaczycie grubego i zaczniecie wyzywać od "ty ruba świnio", "ale rubaaaas", "idź się naźryj", "nie żryj tyle grubasie".
Pamiętajcie, że fakt, iż ktoś jest szczupły nie oznacza, że taki będzie całe życie. Możecie zachorować, złamać kręgosłup i wtedy też zgrubniecie i miło by wam było tego słuchać? A to niby właśnie "puste słowa". Te puste słowa wyrządzają więcej szkód w psychice ludzi młodych niż siniaki i złamania fizyczne.

drakkarrudy

2012-06-24, 09:58
k***a krew aż mi się zagotowała.. Grupka gimnazjalistów obrażająca bezbronną staruszkę i nie, nie będę wypisywał tutaj o bezstresowym wychowaniu i szacunku, a o cwaniactwie, które wycieka z tego filmiku jak sperma przez nos pięciolatki podczas lodzika ( tak jestem chory ). Zero k***a jakichkolwiek wartości.. to tak jakbym ja poszedł teraz naj***ć panu zbierającemu puszki, czy dzieciakowi z osiedla. Mogę dać głowę, że żaden z nich nie miałby odwagi stanąć przed tą panią i prosto w twarz ją zbluzgać. c*pkarstwo, cwaniactwo i frajerstwo, życzę im jak najgorzej. Na pochybel! :pejcz:

Jackyll

2012-06-24, 10:02
Czuje się obrażony na sadisticu i chce pół bańki:D. Zbierajcie na moją wycieczkę dookoła świata i jakiegoś fajnego mercedesa :D

jasnejasne

2012-06-24, 10:20
632,466 stan na 24.06.2012 10:19

Lechu1234

2012-06-24, 11:07
k***a mać, chciał bym się rozplakać w autobusie i zarobić na tym pół bańki

Boa_

2012-06-24, 11:18
Bardziej na sadola odpowiadl by filmik w ktorym mordują oprawców tej Pani... ;p

abcdefghaijklm

2012-06-24, 11:56
eee moim zdaniem przesada. na kazdym kroku wszyscy w jakis sposob jestesmy ponizani. inni bardziej inni mniej. gdyby kazdemu kto sie rozplacze przez to ze ktos kogos zranil to mysle ze wszyscy bysmy juz byli milionerami :)

sulik

2012-06-24, 12:00
soban2100 napisał/a:


Dopiero po głupim filmiku dotarło do ciebie, jak "puste słowa" kierowane przez grupkę osób mogą krzywdzić ludzi?
Pomyśl Ty jak i reszta sadoli, ile razy obraziliście kiedykolwiek kogoś grubego, czy to chłopak, czy to dziewczyna, no ile? I to zapewne lepszymi słowami...
Pamiętajcie, że fakt, iż ktoś jest szczupły nie oznacza, że taki będzie całe życie. Możecie zachorować, złamać kręgosłup i wtedy też zgrubniecie i miło by wam było tego słuchać? A to niby właśnie "puste słowa". Te puste słowa wyrządzają więcej szkód w psychice ludzi młodych niż siniaki i złamania fizyczne.



wypie**alaj na zlitujsie.pl grubasie

robal007

2012-06-24, 12:23
Ja pie**ole co za bydło...
Kiedy chodziłem do szkoły, kontakt z woźną mieliśmy lepszy niż z niektórymi rówieśnikami, zawsze się na jakąś kawkę szło do kantorka, pogadać, urwać się z lekcji jak nam nie pasowała.
Nie potrafię pojąć tego jak można tak gnoić człowieka.

Światłocień

2012-06-24, 12:42
sulik napisał/a:



wypie**alaj na zlitujsie.pl grubasie


To Ty wypie**alaj na harda poszpanować brakiem empatii, bo chyba pomyliłeś działy.

A tych bzdur o byciu grubym, które napisałeś powyżej to nie skomentuję.

Manian

2012-06-24, 13:22
WickedskillZ napisał/a:

Sk***ysyństwo, chęć dopasowania się do jeszcze głupszych kolegów co w Ameryce jest bardzo powszechne ..

Takie głupie społeczeństwo jak się tam rozwija przewyższa każdą stale. W polskich szkołach nie było by przepraszania na 100% wylecieliby ze szkół, przynajmniej ja do takich chodziłem gdzie brało się odpowiedzialność za to co się robiło.

W dupach im się poprzewracało od tego przepychu.


W Polskich szkołach ? słucham ? że co ?
W Polsce gówno by im zrobili i tyle. Dyrektor ztwerdził by ze o niczym nie wie bojąc się zaraz telewizji i całego medialnego syfu 8-)

Kine

2012-06-24, 13:39
Dzieci są okrutne.