18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dom spokojnej starości w chinach...

Halman • 2023-02-25, 11:42

nie znam chińskiego ale znęcanie się nad krnąbrnymi dziadkami jest uniwersalne na całym świecie...

Zulu-Gula

2023-02-25, 11:53
Halman napisał/a:

Dom spokojnej starości w chinach...


Chyba nigdy w życiu nie wsiadł na skuter, że doczekał się spokojnej starości :lol:

~Velture

2023-02-25, 11:54
Jako ktoś kto był długo w szpitalu (zarówno na SOR jak i na oddziale) i przebywał ze starymi ludźmi (takimi w ch*j starymi z zaawansowaną demencją na maxa) to nieraz miałem ochotę zaj***ć takiej starej k***ie jednej albo drugiej jak darły p*zdę przez 20h na dobę nie dając innym spokoju swoim jęczeniem, darciem ryja, wzywaniem k***a zmyślonych przyjaciół w postaci jezusa i maryuji najświętszej panienki oraz innymi rzeczami.

Pielęgniarki tak samo miały dość. Ludzie na oddziale również i często krzyczeli nawet aby p*zdę zamknęła jedna czy druga bo k***a się wytrzymać nie daje.

Nie pochwalam tego co na filmie ale rozumiem. Tyle powiem.

~McSadol

2023-02-25, 12:07
Ten chiński masaż jest zajebisty :) ...

Fiksat

2023-02-25, 12:07
Właśnie dlatego służba zdrowia powinna być w Polsce całkowicie prywatna. Jak oglądam rehabilitację stawu biodrowego na NFZ to mi niedobrze, na co ida nasze podatki?

Prywatnie to zupelnie inaczej wyglada, baba za dlugie przerwy robi i generalnie za słabo kopie.

Prywatnie by dziadka we dwojke skopali i po dwoch godzinach zabiegu by sam sp***alal ze szpitala chocby oknem

Zulu-Gula

2023-02-25, 12:07
VeIture napisał/a:

nieraz miałem ochotę zaj***ć takiej starej k***ie jednej albo drugiej jak darły p*zdę przez 20h na dobę nie dając innym spokoju swoim jęczeniem, darciem ryja, wzywaniem k***a zmyślonych przyjaciół w postaci jezusa i maryuji najświętszej panienki oraz innymi rzeczami.


:ok:

Megatrans666

2023-02-25, 12:32
dom zajebiście spokojnej starości


Janko

2023-02-25, 12:47
k***a ciekawe te chińskie masaże miłosne

unpleasant

2023-02-25, 13:15
... i prawą nóżkę na niego kładzie, ruszaj się, ruszaj się Ty stary dziadzie.

Aciaa

2023-02-25, 13:19
Dlatego nigdy nikogo z mojej rodziny nie oddam pod taką opiekę. Ja rozumiem że można mieć dość ale jeśli masz dość zmień k***a pracę

Geraldinio

2023-02-25, 14:27
Aciaa napisał/a:

Dlatego nigdy nikogo z mojej rodziny nie oddam pod taką opiekę. Ja rozumiem że można mieć dość ale jeśli masz dość zmień k***a pracę



Zgadzam się, też nigdy nie oddam nikogo z rodziny pod opiekę w Chinach.

Yolanda

2023-02-25, 15:15
VeIture napisał/a:

Jako ktoś kto był długo w szpitalu (zarówno na SOR jak i na oddziale) i przebywał ze starymi ludźmi (takimi w ch*j starymi z zaawansowaną demencją na maxa) to nieraz miałem ochotę zaj***ć takiej starej k***ie jednej albo drugiej jak darły p*zdę przez 20h na dobę nie dając innym spokoju swoim jęczeniem, darciem ryja, wzywaniem k***a zmyślonych przyjaciół w postaci jezusa i maryuji najświętszej panienki oraz innymi rzeczami.
Pielęgniarki tak samo miały dość. Ludzie na oddziale również i często krzyczeli nawet aby p*zdę zamknęła jedna czy druga bo k***a się wytrzymać nie daje.
Nie pochwalam tego co na filmie ale rozumiem. Tyle powiem.

Wystarczy, zrobić poszczególne oddziały, ale to zbyt skomplikowane. Więc wrzucają wszystkich do jednego wora (odzdziału). My pewnie też tak skończymy, na łóżku kopani w dupę.

tomaszf1990

2023-02-25, 15:48
Mój ojciec był raz w szpitalu w Rzeszowie na lwowskiej, i taki dziadziuś z demencją darł ryja bez przerwy i nie dał spać innym pacjentom. Mój ojciec powiedział mu, że jak nie zamknie mordy, to wypie**oli go przez okno razem z łóżkiem. Tak właśnie wyleczył dziadka, bo do rana był spokój.

opółnocyuciebie

2023-02-25, 17:05
Mam nadzieję, że sam wyląduję w takim. Atrakcji nigdy za wiele :-D

Jokerd

2023-02-25, 17:37
k***a, wysportowana ta locha. Nie jestem pewien czy sam bym tak wysoko nogę podniósł :lol: