18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dom spokojnej starości w chinach...

Halman • 2023-02-25, 11:42

nie znam chińskiego ale znęcanie się nad krnąbrnymi dziadkami jest uniwersalne na całym świecie...

Andrzejas

2023-02-26, 02:36
Malone89 napisał/a:

A ja nie rozumiem i nie popieram. Kazdy z nas kiedyś będzie stary, taki dziadek to czyjś mąż, ojciec. A gdybym zobaczyła, że coś takiego dzieje się mojemu to zaj***ła bym ta k***e.



Jakbym ja zobaczył, że zaj***łaś k***ie za ojca, którego niby tak szanujesz, a śmiałaś oddać go w takie miejsce, to sam bym cię zaj***ł!
To trzeba mieć jednak tupet! Taki tatulek ważny i szanowany, ale k***a, na jego jesień życia, to nie masz dla niego czasu, co? Nie pytam, kto ci pieluchy zmieniał, jak byłaś mała, ale ja swojego ojca do śmierci na plecach będę nosił, jeśli trzeba, bo nie jestem hipokrytą.

Dom spokojnej starości to miejsce do umierania. Jeśli uważasz, że tam jest ok, to mam nadzieję, że znajdzie się i dla ciebie miejsce.
Wtedy z chęcią obejrzę, jak grają tobą w kręgle na korytarzu.

kagayaku napisał/a:

Obyś dożył takiego momentu kiedy będziesz wył z bólu i ktos będzie cie kopał w dupe



Póki co, to wszyscy kopią go tu w dupę i nawet kupili mu mecha-nogę, żeby mógł się kopać nią sam.

to...........10

2023-02-26, 02:40
wunhei napisał/a:

jak dziecko przesadza to wie czym jest skórzany pas taty-nigdy ręką. kara to nie bójka- dziecko nie może kojarzyć tego z bijatyką. ma to kojarzyć z przedmiotem nie z osobą



Oho! Już się przyplątał jakiś przemocowiec. W cywilizowanych krajach takim się odbiera prawa rodzicielskie. Tylko u nas w tym grajdole to jest jeszcze tolerowane (coraz mniej na szczęście).

7wporzondku

2023-02-26, 02:58
mwaski napisał/a:

Oho! Już się przyplątał jakiś przemocowiec. W cywilizowanych krajach takim się odbiera prawa rodzicielskie. Tylko u nas w tym grajdole to jest jeszcze tolerowane (coraz mniej na szczęście).



Pasem nie dostałem nigdy i na dobre mi to nie wyszło

MysteryMan

2023-02-26, 03:18
~VeIture napisał/a:

Jako ktoś kto był długo w szpitalu (zarówno na SOR jak i na oddziale) i przebywał ze starymi ludźmi (takimi w ch*j starymi z zaawansowaną demencją na maxa) to nieraz miałem ochotę zaj***ć takiej starej k***ie jednej albo drugiej jak darły p*zdę przez 20h na dobę nie dając innym spokoju swoim jęczeniem, darciem ryja, wzywaniem k***a zmyślonych przyjaciół w postaci jezusa i maryuji najświętszej panienki oraz innymi rzeczami.
Pielęgniarki tak samo miały dość. Ludzie na oddziale również i często krzyczeli nawet aby p*zdę zamknęła jedna czy druga bo k***a się wytrzymać nie daje.
Nie pochwalam tego co na filmie ale rozumiem. Tyle powiem.



Ostatnio byłem w szpitalu i na sali miałem dziada skubany leżał i nawijał sam do siebie, pielęgniarka co przyszła by go ogolić już mu powiedziała żeby się zamknął bo go zarżnie tą żyletką nic to nie dało dalej napie**alał :p

Marcin.Kowalski

2023-02-26, 12:41
VeIture napisał/a:

Jako ktoś kto był długo w szpitalu (zarówno na SOR jak i na oddziale) i przebywał ze starymi ludźmi (takimi w ch*j starymi z zaawansowaną demencją na maxa) to nieraz miałem ochotę zaj***ć takiej starej k***ie jednej albo drugiej jak darły p*zdę przez 20h na dobę nie dając innym spokoju swoim jęczeniem, darciem ryja, wzywaniem k***a zmyślonych przyjaciół w postaci jezusa i maryuji najświętszej panienki oraz innymi rzeczami.
Pielęgniarki tak samo miały dość. Ludzie na oddziale również i często krzyczeli nawet aby p*zdę zamknęła jedna czy druga bo k***a się wytrzymać nie daje.
Nie pochwalam tego co na filmie ale rozumiem. Tyle powiem.



Ty ani tobie podobni, nigdy nie powinni zajmować się starszymi ludźmi!!! P.S. Wielu z was będzie w takiej sytuacji. Powodzenia

Draxiu

2023-02-26, 13:38
MysteryMan napisał/a:

Ostatnio byłem w szpitalu i na sali miałem dziada skubany leżał i nawijał sam do siebie, pielęgniarka co przyszła by go ogolić już mu powiedziała żeby się zamknął bo go zarżnie tą żyletką nic to nie dało dalej napie**alał :p



Tobie się k***a chyba pomyliło i myślałeś że leżysz sobie na wczasach a nie w szpitalu między chorymi ludźmi.

Geraldinio

2023-02-26, 14:28
7wporzondku napisał/a:

Pasem nie dostałem nigdy i na dobre mi to nie wyszło



Faktycznie, gdybyś dostał od starego solidny wpie**ol kablem od prodiża, to dziś wiedziałbyś, że to nie są dobre metody wychowywania.

Piotrb1

2023-02-26, 15:08
[quote="VeIture"]Jako ktoś kto był długo w szpitalu (zarówno na SOR jak i na oddziale) i przebywał ze starymi ludźmi (takimi w ch*j starymi z zaawansowaną demencją na maxa) to nieraz miałem ochotę zaj***ć takiej starej k***ie jednej albo drugiej jak darły p*zdę przez 20h na dobę nie dając innym spokoju swoim jęczeniem, darciem ryja, wzywaniem k***a zmyślonych przyjaciół w postaci jezusa i maryuji najświętszej panienki oraz innymi rzeczami.
Pielęgniarki tak samo miały dość. Ludzie na oddziale również i często krzyczeli nawet aby p*zdę zamknęła jedna czy druga bo k***a się wytrzymać nie daje.
Nie pochwalam tego co na filmie ale rozumiem. Tyle

Nie dożyjesz starości. I to nie wróżba. To przepowiednia. Pamiętaj, żeby ułamek czasu przed śmiercią pomyśleć nad tym wszystkim i powiedzieć: j***niutki faktycznie przepowiedział.

Kurde26

2023-02-26, 15:59
VeIture napisał/a:

Jako ktoś kto był długo w szpitalu (zarówno na SOR jak i na oddziale) i przebywał ze starymi ludźmi (takimi w ch*j starymi z zaawansowaną demencją na maxa) to nieraz miałem ochotę zaj***ć takiej starej k***ie jednej albo drugiej jak darły p*zdę przez 20h na dobę nie dając innym spokoju swoim jęczeniem, darciem ryja, wzywaniem k***a zmyślonych przyjaciół w postaci jezusa i maryuji najświętszej panienki oraz innymi rzeczami.
Pielęgniarki tak samo miały dość. Ludzie na oddziale również i często krzyczeli nawet aby p*zdę zamknęła jedna czy druga bo k***a się wytrzymać nie daje.
Nie pochwalam tego co na filmie ale rozumiem. Tyle powiem.



Ty byłeś pacjentem, więc nie był to twój wybór, dlatego mogło cię to drażnić tym bardziej że miałeś swoje problemy. Jeżeli ktoś przychodzi do pracy w takim miejscu to robi to z własnej woli i dostaje kasę za opiekę nad takimi ludźmi i znoszenie tego 8 godzin. Nie ma wytłumaczenia na znęcanie się nad pacjentem chorym, bezbronnym i często nieświadomym co robi. Oczywiście zdarzają się jednostki wybitne, złośliwe i podłe jednak i na takie przypadki są stare sprawdzone sposoby i nie jest to bicie. Też spędziłem trochę czasu na oddziale paliatywnym i zdaje sobie sprawę z tego jaka to praca.

vladok

2023-02-27, 00:38
Troskliwa córka/wnuczka odwiedza swego ojca/dziadka sadola.

Wombat212

2023-02-27, 01:51
~VeIture napisał/a:

Jako ktoś kto był długo w szpitalu (zarówno na SOR jak i na oddziale) i przebywał ze starymi ludźmi (takimi w ch*j starymi z zaawansowaną demencją na maxa) to nieraz miałem ochotę zaj***ć takiej starej k***ie jednej albo drugiej jak darły p*zdę przez 20h na dobę nie dając innym spokoju swoim jęczeniem, darciem ryja, wzywaniem k***a zmyślonych przyjaciół w postaci jezusa i maryuji najświętszej panienki oraz innymi rzeczami.
Pielęgniarki tak samo miały dość. Ludzie na oddziale również i często krzyczeli nawet aby p*zdę zamknęła jedna czy druga bo k***a się wytrzymać nie daje.
Nie pochwalam tego co na filmie ale rozumiem. Tyle powiem.



Żebyś k***iu sam takiego doświadczenia na własnej skórze nie przeżył

Andrzejas

2023-03-05, 07:16
Wombat212 napisał/a:

Żebyś k***iu sam takiego doświadczenia na własnej skórze nie przeżył



No przecież przeżył, idioto. :P