18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dobra kapa

ke...........85 • 2012-06-22, 12:30
Historia:
Czechy.Panienka wstrzyknęła sobie dużą dawkę marihuany. Ubzdurało jej się, że widzi rzekę i chciała przejść na jej drugi brzeg. Postanowiła, że zrobi to korzystając z mostu, który stał tuż obok. No i weszła na ten most... i tak już została ;) Ściągnęli ją po 2,5 godzinach.








baleksus

2012-06-22, 14:04
@zamz
To Ty jesteś niepoinformowany, skoro nie rozumiesz żartu.

@kudlaty1125
Już było.

zamz

2012-06-22, 14:05
baleksus napisał/a:

@zamz
To Ty jesteś niepoinformowany, skoro nie rozumiesz żartu.

@kudlaty1125
Już było.



Jakoś nie przyjąłem tego jako żart, nawet nie było zaznaczone w cudzysłowiu. Imo żenua.

CrosswinD

2012-06-22, 14:06
zamz
Wstrzyknęła sobie marihuanę? Widzę autor poinformowany


No Właśnie! Powinno być "Wstrzyknęła sobie MARIHUANINE" to by ludzie tacy jak zamz zrozumieli...

eryk123

2012-06-22, 14:08
Autor ogarnij się marihuany nie da się wstrzykiwać gdy widzę jak ktoś takie bzdury piszę to aż mi się chce płakać :homer:

Janiewiem

2012-06-22, 14:10
nie lepiej doj***ć klate i trica ?

thewhitestar

2012-06-22, 14:10
Do autora debila - marychę się nie wstrzykuje tylko wciera pod powieki!

HAL-9000

2012-06-22, 14:11
kerim85 napisał/a:

Historia:
Czechy.Panienka wstrzyknęła sobie dużą dawkę marihuany. Ubzdurało jej się, że widzi rzekę i chciała przejść na jej drugi brzeg. Postanowiła, że zrobi to korzystając z mostu, który stał tuż obok.



No weź się tato. Przecież wyraźnie widać na 3 zdjęciu że weszła po plecak który jej tam koledzy z klasy wrzucili :szczerbaty:

swistakwb

2012-06-22, 14:15
"Panienka wstrzyknęła sobie dużą dawkę marihuany." :homer: "k***@ kozioł dlaczego ja nie mam normalnych przyjaciół"?

Entej

2012-06-22, 14:15
P@N KAC jak zwykle trolluje :roll:

irish

2012-06-22, 14:17
eryk123 napisał/a:

Autor ogarnij się marihuany nie da się wstrzykiwać gdy widzę jak ktoś takie bzdury piszę to aż mi się chce płakać :homer:





brawo eryczek, jesteś mój idol!

quarenas

2012-06-22, 14:17
ludzie już nie rozumieją ironii...
specjalistą nie jestem, ale wystarczy przeglądnąć parę stron dalej,
tam można sobie obejrzeć ostatnio jak się jakiś murzyn pięknie upiekł na słupie :)

Nabs

2012-06-22, 14:31
@kudlaty1125 - nie znam się, ale kiedyś widziałem coś takiego:


Sacree

2012-06-22, 14:44
Ja pie**ole... Szkoda mi większości z Was... Zero przebłysków inteligencji... zero tolerancji dla otoczenia... każdy mierzy innego tylko i wyłącznie swoją miarą... Czemu jesteście co niektórzy tak wypaczeni? Po ch*j się udzielicie , komentujecie rzeczy które są dla Was czarną magią? Śmiejecie się i mieszacie z błotem rzeczy których nie rozumiecie... Wiem że jesteście tutaj anonimowi i możecie puścić wodzę fantazji ale to nie jest w żaden sposób sztuką. Każdy tak potrafi... lecz nie każdy potrafi podejść do czegoś z dystansu, przemilczeć lub lepiej się w ogóle nie udzielać jak się nie ma nic ciekawego albo mądrego do powiedzenia... Moglibyście się nauczyć nie krytykować osób które słuchają innej muzyki niż Waszej (bo przecież to czego Wy słuchacie jest najlepsze i przecież nie może być inaczej), to samo dotyczy używek. Kto chce sobie jarać trawkę to niech jara, kto chce pić to niech pije. Wystarczy że państwo polskie już ogranicza w zajebisty sposób niektóre sprawy, więc dodatkowo Wasza super specjalistyczna opinia jest po prostu zbędna, a nie na podstawie STEREOTYPÓW pie**olicie głupoty. Mógłbym tak pisać i pisać i pisać... Ale im dłuższy post bym napisał tym mniejsza szansa że zostałby przeczytany ;-) Zresztą i tak mi trochę lepiej bo wyrzuceniu tego z siebie :-> Pozdrawiam :-P

ke...........85

2012-06-22, 14:46
ja znam elektryków WN, którzy nie potrafią naprawić przeciętego bądź przegryzionego kabla z zasilacza... ale pamiętajcie, że to wy macie rację.

Cytat:

A GIRL who spent four hours smoking super-strength skunk cannabis had to be rescued when she climbed a 40ft electricity pylon after hallucinating that it was a bridge.

Horrified locals spotted the 21-year-old girl - from Zlin, Czech Republic - apparently trying to cross a river and dialed emergency services.

Police spokesman Jan Macalikova said: “It was a nightmare because she was very much under the influence of drugs and wasn’t making much sense.

“She was convinced, though, that the pylon was a bridge across the Morava river.”

Drugs counsellors and police eventually persuaded her to come down after two hours on the pylon.

“She received treatment at hospital for her drugs consumption but was otherwise unhurt. She’s lucky she didn’t get a new high - high voltage,” added the police spokesman.