18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pl...........us

2012-02-10, 02:40
jak widzę ludzi co im zielsko zrobiło z mózgu + uzależnienie psychiczne to ja dziękuję. Jedynym plusem całej legalizacji była by kontrola nad tym co ćpają gimbusy oraz minimum od 21. roku życia.
Kiniu spokojnie, pan wróci do domu to się Tobą zajmie :pejcz:

sirdiner

2012-02-10, 03:15
@up nie można generalizować. Nie każdy może sięgać po używki, zwłaszcza osoby niedojrzałe.
A plusów byłoby znacznie więcej, oprócz kontroli nad jakością (o czym wspomniałeś) wyeliminowałoby to całkowicie kontakt z dilerami, co skutkowałoby brakiem dostępu do innych atrakcji z ich menu. Państwo zyskałoby również z wpływów.

Pl...........us

2012-02-10, 03:24
wierzysz w to, że kupisz czysty towar? Mafia jest wszędzie. W sklepie kupując wódę ile razy można było kupić ocet =>

sirdiner

2012-02-10, 03:41
Jeśli będzie legalna trawka to mogę w to uwierzyć. Jeżeli będzie też przyzwolenie na hodowlę 3 krzaczków, to będę miał stuprocentową pewność :)

Legalize don't criticise ;)

cichythunder

2012-02-10, 06:05
@Earth jesli chodzi o argumenty to polecam krótka lekturę :D http://pl.wikipedia.org/wiki/Marihuana na samym dole masz źródła informacji :) i są napisane przez profesorów i ludzi bardziej obeznanych w temacie niż Ty czy ja :D szczególnie polecam część "Zastosowania w medycynie" czy też "Zagrożenia" :D ale są też ciekawe informacje na temat prowadzenia pojazdów :D i Twoje ulubione statystyki :D :D :D
Większość krytykujących marihuanę to ludzie którzy kompletnie nie mieli z nią styczności :D nie mają pojęcia o czym piszą a ich argumentami są jakieś komunistyczne stereotypy a'la moherowy berecik :D
Szufladkują palaczy razem z tymi co dają sobie w zyłę czy też napier*alają po nosie jakieś ścierwo :)
Jeśli chodzi o statystyki to w Holandii odkąd zalegalizowano marihuanę spadła liczba przestępstw (wandalizm,pobicia) o kilkanaście procent :) Marihuana jest sprzedawana od 21 lat i tylko kończąc ten wiek jest w pełni legalne jej posiadanie :)
Mam wielu znajomych którzy palą :D sam jestem jednym z nich, ale mają rodziny, dzieci, prowadzą firmy czy tez pracują jak każdy z nas i wiesz co? Żaden jakoś się nie stacza, nie bije dzieciaków ani żony, nie przepie*dala wszystkiego na trawke a traktuje ją jak co niektórzy piwko po pracy, ot tak dla relaksu :) i jesli uważasz że człowiek palący marihuanę jest ćpunem, to równie dobrze typa co popija sobie piwko czy dwa po pracy można zaszufladkować do alkoholików :D i radzę najpierw Tobie zapoznać się z tematem, zanim napiszesz kolejne brednie :D bo z tego co wiem nie słyszałem o przypadkach samobójstw po marihuanie, albo przez nią :D
Ktoś może powiedzieć "od tego się zaczyna, a kończy się na dawaniu w żyłę" tak samo jak ktoś zaczyna od piwa, a kończy na kilku flaszkach dziennie z przymusu :D to może piwa tez zabrońmy sprzedawać :) ))
Prawda jest taka że wszystko jest dla ludzi, tylko z umiarem :) poza tym jest to roślina której toksyczność jest bardzo niska na organizm ludzki, w przeciwieństwie do alkoholu. Ale póki naszym krajem rzadzą takie głąby a nie inne to większość będzie przeciwko legalizacji, nawet jesli nie posiadają ku temu konkretnych argumentów, lub jeden najczęściej wypowiadany "bo tak" . :D :D :D
"Rzeczpospolita w zasady ubrana. nikogo nie zabiła, a jednak zakazana. Dla rasta sakramentem jest marihuana. Sadzić, Palić. Zalegalizować!!!"

borntoride

2012-02-10, 07:30
@Up srać k***a. U nas w kraju nie ma kultury palenia, dzieciarnia myśli jak się naćpać póki nie usną wszyscy. Do tego gówno mieszane z tytoniem w worku, podlewane jakimiś chemikaliami i Bóg wie czym. Trawa jest takim samym syfem jak każdy inny narkotyk. I uzależnia w ku*as. Jak gimbusy dorwą kiedyś dobry stuff, to zobaczą że nie tak łatwo przestać to jarać. Rzuca tobą po pokoju, bo masz chęć wbicia dzidy w płucko i wychillowania po okropnym dniu. Nigdy nie będę za legalizacją, bo to kolejny niepotrzebny problem u nas w kraju się zrobi. Kto chce, niech sobie zasadzi w domu - uwierzcie mi, jak nie będziecie tym handlować czy się specjalnie chwalić to policja ot tak o nie wbije wam na chatę. Przynajmniej macie pewność że syfu jakiegoś nie kopcicie. Ja z tym definitywnie skończyłem, wolę sobie z dupeczką winko opie**olić do kolacji czy po prostu najebkę z ziomkami zrobić, pograć w karty i porozmyślać nad pijackim planem zdobycia świata.

.:...........:.

2012-02-10, 07:42
karoldeicide napisał/a:

mam taki sam młynek



Może fotkę byś wstawił? :roll:

cichythunder

2012-02-10, 09:03
@borntoride ja mam do Holandii 70 km i wiem co to jest dobry stuff :D poza tym jest legalizacja, jest akcyza, są kontrole i na pewno w koffishopie nie podają byle gówna nafaszerowanego chemią i ch*j wie jakimi specyfikami. To po pierwsze. Po drugie wyj*ebane mam na bande debilnych gimbusów, bo prawda jest taka że jak ma sobie zniszczyć życie bo jest na tyle głupi to czy będzie palił czy pił jest bez znaczenia. Jak ktoś ma geny autodestrukcyjne to zawsze sobie znajdzie jakieś gówno. Legalizacja powinna być z myślą o tych normalnych, którzy żyją, mają rodziny, potrafią być odpowiedzialni, ale nie chcą się kitrać jak dzieci po kątach i kombinować z małolatami kilka gram dla chilloutu.Prawda jest taka że właśnie głównie dla takich ludzi są używki, tak samo jak alkohol, a dla kretynów co nie potrafią przystopować i wkręcają się w każde gówno które tylko sprawia że czują się lepsi albo bardziej zajebi*ci polecam czekoladę i kredki. Ja pale już ok 5 lat. Czasem kilka dni pod rząd, czasem tylko w weekendy, a bywa i tak że kilka miesięcy nie paliłem i nie chodziłem roztrzęsiony i rozdrażniony :D

P.S. A co do problemów wynikających z legalizacji to niestety musze przyznać Ci rację. Nasze społeczeństwo nie dorosło do tego i pewnie skończyłoby się to tak jak z dopalaczami ;/ dlatego jak jestem w Niemczech to od czasu do czasu zapalę dla relaksu, a jak przyjeżdżam do Polski to przerzucam się na %% :D pzdr

Massdeath

2012-02-10, 09:23
Niеbieski napisał/a:

Ech, jakieś ćpanie znów. :-/



Jednym postem ztrollować tylu ludzi :D Brawo Brawo

Su...........cz

2012-02-10, 09:53
Człowiek Drzewo napisał/a:

alkocholu ktory nasz narod spozywa



Co to za substancja? Pierwszy raz o takiej słyszę...

Przecież wszyscy dobrze wiedzą, co robią z mózgiem narkotyki. Tylko mało który, małoletni ćpun cokolwiek sobie z tego robi, dopóki sam się nie ocknie z porytym beretem. Pamiętajcie ćpuny, wasza zabawa się skończy, gdy zaczną się stany lękowe, nerwice, depresje, psychozy, schizofrenie, CHAD, depersonalizacja, derealizacja i inne zaburzenia osobowości, a sporo tego macie do wyboru (dużo więcej niż na obrazku z tematu) ;)

Powodzenia i zdrowia wam życzę :evil:


sirdiner napisał/a:

@up słyszałeś o WHO? (Światowa Organizacja Zdrowia) Po przebadaniu zioła nic nie znalazła, żeby się przyczepić. (Sprawdź to, zapytaj wujka google ;) )

Dla ludzi o wąskich horyzontach i klapkach na oczach mówię PEACE :)

Btw 'w oczach Babilonu zawsze będziemy solą' =)



Co to za żałosne pie**olenie. To są właśnie "ćpuńskie" poglądy, opierające się na małej ilości źródeł (często również "ćpuńskich"), które wydają opinię po ich myśli, ale pomijają tony innych informacji, mówiących o tym, jakie są złe strony ćpania. Następnie wchodzą te ćpuny na fora i chaty, przekrzykując się nad wspaniałościami brania. Kto tu ma klapki na oczach? Twoje można jasno określić. Jesteś uzależniony i mów sobie co chcesz :)




Wracając do tematu, chętnie zdmuchnąłbym z niej do gówno, a potem ją samą.

socjalmmv

2012-02-10, 09:53
Cytat:

Ćpanie to ćpanie - spożywanie substancji psychoaktywnych w celach rozrywkowych. Wasze usprawiedliwienia są bezcelowe. Szukacie sobie wymówek, żeby ukryć fakt, że jesteście ćpunami.


W takim razie czemu wódka jest legalna, przeważnie pije się ją dla rozrywki.

Su...........cz

2012-02-10, 10:02
socjalmmv napisał/a:

W takim razie czemu wódka jest legalna, przeważnie pije się ją dla rozrywki.


Tylko się nam tutaj nie popłacz. Wódka, to jeden z niepisanych symboli narodowych. Ćpunom, to się już w p*zdach przewraca. Niczym nie różnicie się od pedałów, którzy krzyczą, że skoro zwykłe związki są legalne, to dlaczego ich miałyby nie być...

socjalmmv

2012-02-10, 10:05
Uważam że powinna być legalna, zakazany owoc zawsze smakował najlepiej.
Co z tego że teraz nie jest legalna, jeżeli ktoś lubi sobie zapalić to i tak sobie zmota i zajara.
Wiele aresztowań i pieniądze przeznaczone na akcje "dilerów" mogły by być przeznaczone na inne cele tak samo mogli by opodatkować marihuane.

Stranuh

2012-02-10, 10:56
Ja bym walił i skręcał... Ach te marzenia :)