18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do czego ten świat zmierza?

Cyjanek • 2013-12-06, 17:19


Ja sam musiałem to dwa razy przeczytać, bo k***a nie uwierzyłem w to, co właśnie przed chwilą przeczytałem...

Ezoteryk

2013-12-06, 17:33
Jedni i drudzy siebie warci ..

nygas232

2013-12-06, 17:36
Cioty nie katolicy, prawdziwy katolik w takich momentach bierze katanę lub inny ostry przedmiot i kroi bydło. Jestem tu by łamać stereotypy :ok:

Leet

2013-12-06, 17:39
Bydło się bije a rząd wprowadza sobie różnorakie "reformy". Skoro w Polsce się to sprawdza to dlaczego miałoby się nie sprawdzić gdzie indziej.

fatestay

2013-12-06, 17:51
Co to? Czyżby tłum grzecznych, pokojowych i sponiewieranych homo-owieczek chciał zadać cios swoim straszliwym ciemiężcom? To pokazuje, że są taką samą tempą chołotą jak neonaziści i rasiści tylko, że poprawnosc polityczna jest po ich stronie. Od dawna widać pewne analogie społeczne miedzy tym co dzieje się aktualnie, a tym co miało miejsce przed II wojną światową. Robi się naprawdę ciekawy kociołek i będzie zabawnie. Kiedyś żydzi, faszyści i komuniści. Teraz: islamiści, inwazja arabów i afrykanów na Europe przepełnionych ambicją życia na socjalu, skrajne grupy pełnoetatowych debilów z obu biegunów politycznych. Have fun!

Chleb razowy

2013-12-06, 18:03
fatestay napisał/a:

są taką samą tempą chołotą


Następnym razem pisz nieostrą

blezio

2013-12-06, 19:46
@Ezoteryk ty pie**olony bucu. Co ci chrześcijanie zawinili? Pokazali właśnie swoją wyższość nad tym lewackim ścierwem, chociaż równie dobrze mogliby się z nimi napieprzać. A Ty chcesz się k***a dopasować do ogólnej nagonki na Kościół i pie**olisz takie głupoty.
Jebnij się w łeb.

SalvaCzoko

2013-12-06, 19:52
Cytat:

że są taką samą tempą chołotą jak neonaziści i rasiści tylko,


Tępą ty tępaku. Mówienie źle o naziolach, rasistach itp. jest tak jakby rasizmem samym w sobie. Człowiek, który wymyślił słowo "rasista" powinien zawisnąć na słupie za jaja.

plArc

2013-12-06, 20:07
Warto zauważyć, że z jakiegoś powodu Argentyńczycy nie lubią papieża, który jest ich rodakiem. Polecam poczytać i poszukać drogie owieczki :>

Krzysztof_Jarzyna

2013-12-06, 20:54
Dobrze, że geje i lesby bo jakby tam były muslimy to by posypało się 1,5 tysiąca katolickich łbów.

Leet

2013-12-06, 21:09
who cares...

Catacombe

2013-12-06, 21:11
A można jakieś źródło? Bo dla mnie faktopedia to nie żadne źródło, tylko gówno pokroju bezużytecznej

tds1974

2013-12-06, 21:13
Kościół, meczet, jeden ch*j. Zlikwidować wszelkie religie, bo to ogranicza ludzkość. Wolę 10 lesbijek niż jednego pomidora-pedofila. Amen.

Ezoteryk

2013-12-06, 21:14
blezio napisał/a:

@Ezoteryk ty pie**olony bucu. Co ci chrześcijanie zawinili? Pokazali właśnie swoją wyższość nad tym lewackim ścierwem, chociaż równie dobrze mogliby się z nimi napieprzać. A Ty chcesz się k***a dopasować do ogólnej nagonki na Kościół i pie**olisz takie głupoty.
Jebnij się w łeb.




Nie chcę mi się więcej pisać więc napisze to " Nasrał bym ci do gęby "

JaE

2013-12-06, 21:25
Pisałem to raz i napiszę raz jeszcze. Ta cała dzisiejsza nagonka na wszystko co konserwatywne to podręcznikowy przykład manipulowania tłumem.

1. Określamy przeciwnika.
2. Wyśmiewamy i kpimy z niego.
3. Dystansujemy się od niego co daje nam poczucie wyższości.
4. Kpiny i śmiechy przeradzamy w nienawiść i w efekcie przemoc.

Tolerancyjni tolerują tylko siebie we własnym gronie, do niczego innego tolerancji nie przejawiając. Dziś chcą zmian, jutro będą chcieli budowania szubienic, pojutrze na tych szubienicach będą wieszać.