18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do czego ten świat zmierza?

Cyjanek • 2013-12-06, 17:19


Ja sam musiałem to dwa razy przeczytać, bo k***a nie uwierzyłem w to, co właśnie przed chwilą przeczytałem...

Rozczochrany

2013-12-06, 21:30
@tds197 Ty ograniczony kretynie, nie rozumiesz że KK przekazuje jedynie pozytywne wartości? Pomijam kwestie takie jak np. in vitro które są raczej kwestią indywidualną każdego człowieka. Islam narzuca nienawiść do innych religii, KK do miłości, szacunku, wartości rodzinnych plus przekazuje to co chyba każdy uważa za słuszne. Proste 10 przykazań, chyba każdy się z nimi zgodzi. Nie porównuj proszę tych dwóch religii. A jeśli wolisz 10 lesbijek to także 10 gejów i oby te dziesięć ku*asów w twojej dupie wylądowało. Pozdrawiam.

ks.Zenon

2013-12-06, 21:30
wszystko powoli sie układa do kupy moi drodzy parafianie

HerpyDerpy

2013-12-06, 21:33
@Catacombe To prawda ktoś wstawił filmik z tego lewackiego "oblężenia".

Poza tym, domagają się równouprawnienia, a zachowują się jak zwierzęta. Te popie**olone feministki odprawiają tańce do swoich lewackich bożków i świecą małymi cyckami. Polecam obejrzeć, żeby zobaczyć jak się niektórym w dupach po przewracało.

kmieciuz

2013-12-06, 21:33
Na początku zawsze staram się weryfikować takie informacje. Faktycznie, działo się - http://www.lifesitenews.com/news/horror-mob-of-topless-pro-abort-feminists-attacks-rosary-praying-men-defend

Jako ateista mogę napisać jedno - fajna dzicz. Traktowanie, w tak poniżający sposób, ludzi wierzących nie jest reprezentowaniem odmiennego światopoglądu. To jest po prostu oznaka skrajnego debilizmu i nadużywania możliwości prezentowania własnych poglądów. Zamknąć te zdziczałe lesby z dywizją murzynów, niech je za głupotę obiją ku*asami po mordach.

varatoma

2013-12-06, 21:44
Ale ch*jowa prowokacja, nic takiego nie miało miejsca, dalej jest że to właśnie pokojowi katolicy są pierwsi do mordowania zaraz za ciapatymi.

Setritus

2013-12-06, 21:49
@blezio, "lewackim ścierwem"? Na jakpiej podstawie stwierdzasz ze byli lewakami? ch*j wiesz o zyciu i nazywasz innych lewakami? Ty polska k***o!

Zielonyyy_

2013-12-06, 21:58
W Argentynie trwa obecnie nagonka na Kościół Katolicki spowodowana (nie tak jak u nas) istotnymi faktami. A mianowicie w latach 70. władzę sprawowała junta wojskowa, czyli to co marzy się większości sadolów (a przynajmniej odnoszę takie wrażenie). Księża wówczas dawali ciche przyzwolenie na zbrodnicze działanie reżimu. Taką osobą był też obecny papież. W 2011 od miała miejsce fala procesów sądowych z udziałem duchownych, Nie jestem pewien, ale zapewne apelacje i inne wyroki słychać echem w całej Argentynie. Nie dziwota, że społeczeństwo zwróciło się przeciwko Kościołowi.
Jestem pewien, że akcje podobne do tej opisanej powyżej mają miejsce nie tylko w wykonaniu osób ze środowisk homoseksualnych. Jak zapewne wiecie więcej szumu zrobią geje palący kościół niż na przykład zwykli ludzie, których rodzice zginęli lub byli prześladowani przez juntę. A może to te same osoby?
Zachowania tego typu zasługują na potępienie, ale nie należy całego swojego gniewu kierować w gejów.

ph...........ks

2013-12-06, 22:21
'lewackie ścierwo' - widać mamy tutaj specjalistę. Weź się k***a w CIA zatrudnij.

Polak88

2013-12-06, 22:27
Ależ pie**olicie, jestem ateistą ale wolę Kościół Katolicki i jego wartości niż lewackie pie**olenie, muslimów na każdym rogu i pie**olone feministyczne ścierwo.
Od setek lat żyjemy w tej wierze i tak powinno zostać.

Wiara bądź niewiara jest rzeczą indywidualną ale jak każdy człowiek mam prawo wybierać i wiedząc,że państwa świeckiego nigdy nie będziemy mieć dlatego też wolę kk niż inne ścierwa.

nic nie jest bez wad a wybrać coś trzeba.

sidian

2013-12-06, 22:28
@Zielonyyy_: Fakt, trzeba to wziąć pod uwagę. Jednakowoż te baby zachowywały się jak ostatnia swołocz. Trudno to usprawiedliwić.

castagir

2013-12-06, 22:59
@Setritus
Widać Ty gówno wiesz i jedyne co widziałeś to jaja swoje chłopaka.
Lewakami nazywa się ludzi o lewicowych poglądach. Sama lewica oznacza przemiany, przewroty społecznie ekonomiczne itp. Wszystkie ideologie: gender, transy, homotolerancja itp to wszystko jest przewrót. Wiec zanim zaczniesz coś chlapać ciemniaku to doucz się wpierw.

A za "polska k***o" powinieneś spłonąć, bo już nawet nie będę mówił ch*j w dupę, bo prawdopodobnie to byłaby dla Ciebie przyjemność.

Zarammoth

2013-12-06, 23:16
W komentarzach widać dobroć chrześcijańską i nauki Jezusa :-/

be...........22

2013-12-06, 23:18
Ja tam Katolików szanuje,chociaż sam jestem Ateista. I własnie tutaj wykazują że są dużo lepsi niż to "nowe" społeczenstwo. A co do Chrzescijań,księży itp. Mam znajomego księdza (Nie,nie obciagam mu,ani nic z tych rzeczy) Normalny mądry człowiek,i nigdy nie zrozumiem dlaczego tutaj tak się po nich jedzie. Rozumiem że po niektórych trzeba,ale to że jeden ksiądz zgwałcił dziecko,nie znaczy że każdy to robi.

paco_x

2013-12-07, 01:32
Katolik:
Wiecie jaka jest roznica pomiedzy katolikiem a katolem?
Jestem chrzczony, biezmowany, po slubie koscielnym.
Do kosciola chodze raz na rok, bo obecnie kosciol to instytucja. Malo jest ksiezy z powolania.
Nie przeszkadzaja mi ciapaci, mimo ze mieszka ich tutaj sporo, nie przeszkadzaja do czasu az nie wchodza mi w droge.
W zyciu wyznaje prosta zasade, zyj i daj zyc innym. Potrafie pomoc innemu bezinteresownie, lecz w granicach rozsadku.
Zaraz sie posypia hejty ze wierze, moja wiara jest moja sprawa, ja nikomu nie wytykam, ze jest ateista, czy protestantem, wazne by mi ni eszkodzil i szedl sobie swoja droga.
Kazdy w cos wierzy, kazdy ma swojego boga....

kurpiq

2013-12-07, 08:00
może wiara w kościół powróci ? pierwszy raz był po dobrej stronie od bardzo dawna.