18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Do czego ten świat zmierza?

Cyjanek • 2013-12-06, 17:19


Ja sam musiałem to dwa razy przeczytać, bo k***a nie uwierzyłem w to, co właśnie przed chwilą przeczytałem...

ZOMOROMO

2013-12-07, 08:09
blezio czy Ty czasami za blisko księdza nie byłeś ? Natomiast bezio 22 bardzo się uwiarygodniłeś tym że napisałeś iż jesteś ateista.

Cyjanek

2013-12-07, 09:09
ZOMOROMO napisał/a:

blezio czy Ty czasami za blisko księdza nie byłeś ? Natomiast bezio 22 bardzo się uwiarygodniłeś tym że napisałeś iż jesteś ateista.


Mojego nicku nie zdrabniaj... I o ch*j Ci chodzi?

R4d0

2013-12-07, 10:21
pewnie kolejna bzdura jakich wiele, a wy się opluwacie w komentarzach :D

Clematis

2013-12-07, 11:18
R4d0
Nie bzdura bo był tu wcześniej filmik, więc zadaj sobie trochę j***nego trudu zanim zaczniesz być opiniotwórczym zdystansowanym gościem.

Setritus
Ależ jesteś twardziel, naprawde nazwać kogoś "ty polska k***o" och! Wszystkim nam tutaj zaimponowałeś, będziemy pamiętać że nie ma co z tobą zadzierać, w końcu posuniesz się do wszystkiego!



Młody jestem, to i głupi. Kiedyś myślałem, że można mieć "lewicujące" poglądy. Popierać ruchy na rzecz kobiet, nie mieć nic do gejów, być otwartym na inność.
Gówno prawda, tylko twardym sprzeciwem uchowa się to, co sprawia, że niektóre opluwające Polskę i Katolików osoby robią to po Polsku. Doceń śmieciu jeden z drugim to kim jesteś.

rew123321

2013-12-07, 14:38
no biedni katolicy, tacy bliscy dżizusowi
szkoda że 500 lat temu tacy pokorni nie byli...

blezio napisał/a:

@Ezoteryk ty pie**olony bucu. Co ci chrześcijanie zawinili? Pokazali właśnie swoją wyższość nad tym lewackim ścierwem, chociaż równie dobrze mogliby się z nimi napieprzać. A Ty chcesz się k***a dopasować do ogólnej nagonki na Kościół i pie**olisz takie głupoty.
Jebnij się w łeb.


tym, że są

Ps. A ty chcesz się dopasować do ogólnej nagonki na lewaków i pie**olisz takie głupoty? (dorównałem ci poziomem?)

JaE napisał/a:

Pisałem to raz i napiszę raz jeszcze. Ta cała dzisiejsza nagonka na wszystko co konserwatywne to podręcznikowy przykład manipulowania tłumem.

1. Określamy przeciwnika.
2. Wyśmiewamy i kpimy z niego.
3. Dystansujemy się od niego co daje nam poczucie wyższości.
4. Kpiny i śmiechy przeradzamy w nienawiść i w efekcie przemoc.

Tolerancyjni tolerują tylko siebie we własnym gronie, do niczego innego tolerancji nie przejawiając. Dziś chcą zmian, jutro będą chcieli budowania szubienic, pojutrze na tych szubienicach będą wieszać.


"a śpiewak, także był saaam..."

Playboy223

2013-12-07, 16:52
a gdzie k***a policja i wojsko, powinni rozpie**olić te ścierwo ostrą amunicją i czołgami, teraz tym k***om będzie się wydawać że mogą robić co im się podoba

oc...........an

2013-12-08, 03:00
Ja tam nie wiem, ale w takiej Holandii wprowadzono związki partnerskie i nikomu krzywda się nie stała - homokomando nie zaczęło nagle gwałcić niemowlaki, lesbijki nie zaczęły palić kościoły... jak dostaną swoje prawa to się uspokoją, bo nie będą już mieć o co walczyć. A prawa powinni dostać, bo co to znaczy, że partner nie może dowiedzieć się w szpitalu o zdrowie czy nie może dziedziczyć majątku?

JaE

2013-12-08, 07:34
rew123321 napisał/a:


"a śpiewak, także był saaam..."



No cóż, zazwyczaj staram się ignorować posty jak widzę że mam do czynienia ze zwykłym prostakiem (a tak wnioskuję po "zawiłości" Twojej odpowiedzi) jednak coś Ci podpowiem. Akurat pierwszy przykład manipulowania tłumem był zdefiniowany pierwotnie przez Nicolas'a de Condorcet'a, XVIII wiecznego liberała z krwi i kości. Chyba się nie wyrzekasz spuścizny swoich ideologicznych ojców?

DUST DEVIL pozwolono na jedno to teraz chcą następnego. Pedofile w Holandii mają swoją partię a niedawno podjęli próbę zalegalizowania tego procederu argumentując że tacy się urodzili. Gdzieś to już słyszałem...

ZOMOROMO

2013-12-08, 08:25
CDBlaze napisał/a:


Mojego nicku nie zdrabniaj... I o ch*j Ci chodzi?


Cyjanek

2013-12-08, 10:17
ZOMOROMO napisał/a:



Już wcześniej zauważyłem, że to nie do mnie, ale zapomniałem o edycji posta. Sory... BTW Blaze czyta się jako blejz, a zdrobnienie z Polskim to właśnie blejzio, więc myślałem, że o mnie chodzi.

iPoCoTaRejestracja

2013-12-08, 17:35
Dajcie jakieś źródło tych rewelacji, a nie jakieś "faktopedia.pl".

A dobra, przeoczyłem link wyżej.

Dzicz i tyle.