18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dlaczego nie powinno się odbierać ludziom kwiatów ;)

tofur • 2010-09-30, 15:46
Z rzadka wrzucam coś na ten portal chociaż jestem tu częstym gościem. Wiem że w kwestii legalizacji (jak i każdej innej) racja jest jak dupa i każdy ma swoją. Myślę jednak, że do wielu przemówi ta animacja. W kilku minutach zawiera cały sens legalizacji. Bo sens przecież jest :P

Wavin

2010-09-30, 18:02
świetnie przedstawione... jakby zalegalizowali jaranie to nic by się nie zmieniło przecież kto nie chce to i tak nie będzie palił a budżet państwa faktycznie by na tym zyskał

Kub

2010-09-30, 20:30
zyskal? i to jeszcze jak... sami palacy by zyskali, na dobrym, sprawdzonym paleniu, a nie podworkowe scierwo. jest moze ta animacja gdzies na utube?

bokun1237

2010-09-30, 20:38
Cała prawda !!!! świetnie zostało pokazane jak może być a jak jest.
Za legalizacja "idą" same plusy kiedy to politycy zrozumieją ???!?!?!!?!??!!?

Gszysztow

2010-09-30, 20:56
Nigdy nie jarałem, więc mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że mam tą waszą legalizację głęboko w dupie :szczerbaty:

Moim zdaniem, jest miliard innych WAŻNIEJSZYCH rzeczy, które trzeba odkłamać, niż to, ze marihuana jest narkotykiem, no ale ch*j ja tam wiem skoro nie czuję sensemili...

Baphomet

2010-09-30, 20:59
Sadzic, palic legalizowac!

to...........un

2010-09-30, 21:08
@up,up,up,up <pomijam gszysztowa>
głupie gnojki z gimnazjum.


"Za legalizacja "idą" same plusy kiedy to politycy zrozumieją ???!?!?!!?!??!!?" - ja pie**olę :facepalm:
dziękuje, dobranoc.

cezarysek

2010-09-30, 21:31
@tomjun - a może jakieś argumenty na potwierdzenie Twojej tezy? bo Ciebie też mógłbym kretynem nazwać, ale osobie logicznej nie wypada przedstawić tezy bez dowodu.

kamuha

2010-09-30, 21:49
bajeczka.
wasze mądrości życiowe są porażające, a wiedza ekonomiczna ? oj ciężko ciężko.

widzieliście kiedyś jarającego wyluzowanego 30 lat brudasa ? ile państwo ma z niego pożytku? ktoś wam coś narysował a wy w to wierzycie. niestety muszę wam powiedziec że tak pięknie to nie wygląda.

cezarysek

2010-09-30, 21:58
Zgadza się. Z 30 letniego chlejącego brudasa też nie ma pożytku - to fakt.

A co powiesz na 30 letnich pracujących jarających czyściochów? Pewnie zaraz powiesz "nie ma takich, bo to narkotyk i zawsze się idzie na dno" - to czemu istnieją 30 letnie chlejące pracujące czyściochy? To narkotyk i to narkotyk.

Wskaż gdzie się mylę lub co pominąłem.

madmanzmc

2010-09-30, 21:58
kamuha napisał/a:

bajeczka.
wasze mądrości życiowe są porażające, a wiedza ekonomiczna ? cieżko to opisać słowami.
widzieliście kiedyś jarającego wyluzowanego 30 lat brudasa ? ile państwo ma z niego pożytku?



państwo potrzebuje niewolników którzy będą płacić podatki i oddawać 50 % kasy. co oni by zrobili jak by np. z milion ludzi przestało pracować i potrzebowało by do szczęścia jedzenia domu sexu i palenia. skończyła by sie ich władzą. oni maja taka władzę jaka sami im dajemy

Lew

2010-09-30, 22:05
W Polsce nie zalegalizują, dlaczego ? za dużo mafia na tym zarabia bez legalizacji, a jak wiemy mafia to też sejm :P

Wszystko ładnie cię toczy wokół kasy.

Za dużo ważnych szych by straciło dużą kasę gdyby zalegalizowali

A co do filmiku przesłanie piękne

EroMedic

2010-09-30, 22:07
hmm? od kiedy słonecznik jest zdelegalizowany?

Baphomet

2010-09-30, 22:18
tomjun napisał/a:

@up,up,up,up <pomijam gszysztowa>
głupie gnojki z gimnazjum.


"Za legalizacja "idą" same plusy kiedy to politycy zrozumieją ???!?!?!!?!??!!?" - ja pie**olę :facepalm:
dziękuje, dobranoc.



emm.. jestes debilem? tak!

smoke8787

2010-09-30, 22:19
Poprostu nie jestesmy wcale wolnymi ludzmi , ani w naszym panstwie ani w zadnym innym zakątku ziemi . A TV robi z glowy jajo , inne media zreszta tez . Jestesmy tylko "robakami" ktore charuja zeby dogodzic tym u gory . Wiec kto chetny wjechac podminowanym STARem w parlament ?