18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DJ ANGELO - Funky Turntablism

jacobss76 • 2012-11-07, 10:29
Może mało sadystyczne, ale cenię ludzi kreatywnych :)
W tym wypadku Dj Angelo z dużą precyzją i dokładnością

Enjoy !



jego profil na YT : user/DJAngeloUK?feature=watch


PS : Jeśli ci się film nie podobał nie stawiaj piwa i nie komentuj. Dzięki

Darson666

2012-11-07, 11:00
jacobss76 napisał/a:


PS : Jeśli ci się film nie podobał nie stawiaj piwa i nie komentuj. Dzięki


Nie mów innym, co mają robić. Mi się nie podoba i skomentuję: nie uważam tego za muzykę. Odtwarza pewne dźwięki, może ładnie poustawiane, ale zero ekspresji. To ekspresja i dynamika czyni muzykę, a tu jest jedynie przetwarzanie sygnału elektrycznego.

rockface123

2012-11-07, 11:25
pytanie brzmi : po co wstawiasz tu muzyke? czy ja do k***y nędzy mam teraz wstawić cały album Stabbing Westward czy ISIS? pie**olne to tyle metalu że modki będą to do końca życia kasować



nie róbcie jaj, przenieście do do ,,czego słuchają sadyści" albo wyjebcie w p*zdu.

jacobss76

2012-11-07, 11:30
Cytat:

Nie mów innym, co mają robić. Mi się nie podoba i skomentuję: nie uważam tego za muzykę. Odtwarza pewne dźwięki, może ładnie poustawiane, ale zero ekspresji. To ekspresja i dynamika czyni muzykę, a tu jest jedynie przetwarzanie sygnału elektrycznego.



a czy to napisałem że jest to muzyka ?
w pewnym rodzaju tak w pewnym rodzaju nie

film przedstawia umiejętności których ty byś z palcem w dupie nie potrafił ogarnąć,
żeś się ku**a filozof znalazł

lapps

2012-11-07, 13:04
Darson666 napisał/a:


Nie mów innym, co mają robić. Mi się nie podoba i skomentuję: nie uważam tego za muzykę. Odtwarza pewne dźwięki, może ładnie poustawiane, ale zero ekspresji. To ekspresja i dynamika czyni muzykę, a tu jest jedynie przetwarzanie sygnału elektrycznego.



tak samo perkusista odtwarza pewne dzwieki, moze i ladnie je ustawia. i tak samo pianista odtwarza ladne dzwieki, przyciskiem klawisza. tez je ladnie pouklada, czasem jakies polaczy, ale to tez nie jest muzyka co. a gitary(do tego elektryczne) to juz wogole. to ekspresja i dynamika tworzy muzyke, a tu jest tylko przetwarzanie drgan, zapisanych pod odpowiednim uderzeniem/przyciskiem/szarpnieciem

Darson666

2012-11-07, 13:14
lapps napisał/a:



tak samo perkusista odtwarza pewne dzwieki, moze i ladnie je ustawia. i tak samo pianista odtwarza ladne dzwieki, przyciskiem klawisza. tez je ladnie pouklada, czasem jakies polaczy, ale to tez nie jest muzyka co. a gitary(do tego elektryczne) to juz wogole. to ekspresja i dynamika tworzy muzyke, a tu jest tylko przetwarzanie drgan, zapisanych pod odpowiednim uderzeniem/przyciskiem/szarpnieciem


Perkusista, zgodzę się. Wystukuje rytm, melodii nie ma. To, co napisałeś o przetwarzaniu drgań w gitarze elektrycznej, to chyba w Guitar Hero. I nie grałeś na żadnej gitarze... I jeszcze jedno: na instrumencie (zwłaszcza na gitarze) tą samą nutę/melodię możesz zagrać na milion sposobów, a na kompie/mikserze/syntezatorze tylko na tyle, ile ten sprzęt (bo nie instrument) ci na to pozwala.

toranaga7

2012-11-07, 13:55
Zajebisty ten sadol ostatnio,czekam jeszcze na wspomnienia Wojtyły jak chodził na kremówki...

Bladeone

2012-11-07, 15:18
Koleś jest świetny, na kanale ma tutoriale podstawowych technik scratch'u, beat jugglingu. Piwko

Brooklincz

2012-11-07, 15:38
@Darson666

„Głupota ma pewien urok- ignorancja nie.”
Frank Zappa (taki człowiek, który używa pewnych słów)


dziaad

2012-11-07, 18:19
jacobss76 napisał/a:


PS : Jeśli ci się film nie podobał nie stawiaj piwa i nie komentuj. Dzięki



Ty mi k***a życia układał nie będziesz!

jeloo

2012-11-07, 18:19
Darson666 napisał/a:


Perkusista, zgodzę się. Wystukuje rytm, melodii nie ma. To, co napisałeś o przetwarzaniu drgań w gitarze elektrycznej, to chyba w Guitar Hero. I nie grałeś na żadnej gitarze... I jeszcze jedno: na instrumencie (zwłaszcza na gitarze) tą samą nutę/melodię możesz zagrać na milion sposobów, a na kompie/mikserze/syntezatorze tylko na tyle, ile ten sprzęt (bo nie instrument) ci na to pozwala.



Tyle, że gitara, jak każdy inny instrument, też ma swoje ograniczenia. Nie ma rzeczy nieograniczonych. I mylisz się mówiąc, że na "sprzęcie" nie możesz czegoś zagrać na milion sposobów. Na gitarze nie zagrasz czegoś w taki sposób, jakby to nie była gitara. Na pianinie nie zagrasz czegoś tak, żeby nie było widać, że to pianino. A na kompie, możesz wziąć dźwięk jaki Ci się tylko spodoba, lub jaki tylko możesz sobie wyobrazić, i robisz wszystko tak jak Ci się podoba. Na gitarze jesteś ograniczony 5 strunami i ilością palców jakie posiadasz, na pianinie tak samo. Na "sprzęcie" nie masz żadnych ograniczeń ;)

lasyk

2012-11-07, 18:22
Ja pie**ole wpadnie jeden filozof grecki z drugim i próbują błysnąć swoim nikogo nie interesującym zdaniem i poglądem. Jak się nie podoba to wyjazd nosz k***a takie to trudne? :facepalm3:

jeloo

2012-11-07, 18:34
lasyk napisał/a:

Ja pie**ole wpadnie jeden filozof grecki z drugim i próbują błysnąć swoim nikogo nie interesującym zdaniem i poglądem. Jak się nie podoba to wyjazd nosz k***a takie to trudne? :facepalm3:



Jak się nie podoba to wypad ;) Takie trudne?

Bimbeer91

2012-11-07, 18:39
PS : Jeśli ci się film nie podobał nie stawiaj piwa i nie komentuj. Dzięki[/quote]

doj***łeś :-/

Powell

2012-11-07, 18:44
kim wy k***a jesteście żeby decydować co jest muzyką a co nie?