18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DJ ANGELO - Funky Turntablism

jacobss76 • 2012-11-07, 10:29
Może mało sadystyczne, ale cenię ludzi kreatywnych :)
W tym wypadku Dj Angelo z dużą precyzją i dokładnością

Enjoy !



jego profil na YT : user/DJAngeloUK?feature=watch


PS : Jeśli ci się film nie podobał nie stawiaj piwa i nie komentuj. Dzięki

Nefesh

2012-11-08, 00:24
W aucie mam płyty kazika, nirvany, korn, guano apes, molesta evenement, k44, fedde le grand,sander van doorn chuckie, prodigy,angerfist, drokz czy noisekick(prócz dupstepu), słucham muzyki choć przepadam za jednym stylem ale jeśli ktoś dostaje gęsiej skórki słuchajac metalu bądz dobrego seta to nie przypie**alam się do niego bo wiem że każdy ma swój gust i typ muzyki przy którym zostanie prawdopodobnie na zawsze. A ci co się przypie**alają wyskakując z tekstami ze to nie muzyka to poprostu ch*ja na muzyce się znają, maja tak małe mózgi że ograniczają sie do jednego stylu.

Brooklincz

2012-11-08, 16:06
Nefesh napisał/a:

W aucie mam płyty kazika, nirvany, korn, guano apes, molesta evenement, k44, fedde le grand,sander van doorn chuckie, prodigy,angerfist, drokz czy noisekick(prócz dupstepu), słucham muzyki choć przepadam za jednym stylem ale jeśli ktoś dostaje gęsiej skórki słuchajac metalu bądz dobrego seta to nie przypie**alam się do niego bo wiem że każdy ma swój gust i typ muzyki przy którym zostanie prawdopodobnie na zawsze. A ci co się przypie**alają wyskakując z tekstami ze to nie muzyka to poprostu ch*ja na muzyce się znają, maja tak małe mózgi że ograniczają sie do jednego stylu.





Brawo Bracie!

ZnanyJakoZaganiacz

2012-11-10, 09:04
jacobss76 napisał/a:

PS : Jeśli ci się film nie podobał nie stawiaj piwa i nie komentuj. Dzięki



Nie będziesz mi ch*ju mówił, co mam robić. Komentarze służą temu, by komentować, a nie wystawiać pochlebne opinie.