18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dem3000 o edukacji

Aley_23 • 2013-01-22, 01:01
Sam za gościem nie przepadam i wiem, że na sadolu też nie jest lubiany, ale niektóre jego poglądy mają sens. Ciekaw jestem waszego zdania na ten temat.

Keepo

2013-01-22, 01:03
Jak, by edukacja nie była przymusowa, to dopiero byśmy tutaj mieli meksyk k***a... :homer: Nawet nie będę drążył tematu, wyłączyłem filmik jak to usłyszałem. Nie wiem, co on tam jeszcze pie**olił. A to, że dzieci są podatne na inne dzieci i chcą być lubiane, to zależy od wychowania (Choć ciężko jest wychować młodego indywidualistę, przeważnie to nie od rodzica zależy. Tylko od charakteru takiego dzieciaka). Niektórzy są podatni na wpływy innych, a inni są indywidualistami. Trzeba przez to przebrnąć, a, jeżeli ten pajac mówi, że dzieci stają się debilami przez inne dzieci to jedzie również sam po sobie, bo jak mniemam jakąś tam szkołę ukończył.

A tak by the way szkoła i kontakt z innymi ludźmi na tak wczesnym etapie życia jest bardzo ważny. Przypuśćmy że jesteś yntelygentny ale nie chodziłeś do tej szkoły, nie masz życia w przyszłości. Jak chodzisz do szkoły to ci inteligencji nie odbierze, a przyswoisz już pewne zachowania związane z życiem w społeczności. Więc k***a typ pie**oli jak potłuczony. Gimbus j***ny :idzwch*j:

DeathALL1273

2013-01-22, 01:12
Za dema i jego "przemyślenia" zawsze piwo. :mrgreen:

osiek92

2013-01-22, 01:16
Jak słucham tego gościa to czuję, że pieniądze moich starych wydane na jego edukacje poszły jak krew w piach.
Najgorsi są tacy, niby inteligentni i wyedukowani, a gówno mają do powiedzenia, bo gówno wiedzą, w dupie byli, exemplum niekryty krytyk.

Aley_23

2013-01-22, 01:31
osiek92 napisał/a:

Jak słucham tego gościa to czuję, że pieniądze moich starych wydane na jego edukacje poszły jak krew w piach.
Najgorsi są tacy, niby inteligentni i wyedukowani, a gówno mają do powiedzenia, bo gówno wiedzą, w dupie byli, exemplum niekryty krytyk.


Zgadzam się z tobą i do teraz dziwi mnie czemu gość cieszy się taką popularnością na YT i czemu odniósł taki sukces. Nie prezentuje sobą nic ciekawego, nie jest zabawny, charyzma porównywalna do Kaczyńskiego, jego filmiki są nudne i chyba żaden nie wywołał u mnie ani banana na mordzie ani jakiegoś przebłysku w stylu "o coś nowego" lub "dobrze gość gada". Przecież pamiętam, że w szkole takie osoby jak on trzymały się z 1 kumplem z którym byli na tej samej fali, a tak to byli outside'rami. Wracając do filmiku to faktycznie zgodzę się z tym, że edukacja powinna być dla osób CHĘTNYCH. Nic na siłę, bo gdy jakąś osobę coś zainteresuje to sama będzie chciała znaleźć informację na owy temat. Ja np. rzadko kiedy wykorzystuje wiedzę, którą nabyłem w szkole, bardziej wykorzystuje to co samemu gdzieś wyszperałem czy to w internecie czy w jakieś książce. Do dziś nie wiem po co były mi te pier****ne działy z matematyki, których nazw nawet nie pamiętam lub nie potrafię powtórzyć. To się też tyczy innych przedmiot takich jak biologia - budowa ameby czy gronkowca, wykorzystuję ją codziennie ku*wa twoja mać.

osiek92

2013-01-22, 01:47
Jakie k***a 'dla chętnych'? Wtedy mielibyśmy armię idiotów i dopiero niezły burdel w kraju. Ale faktycznie dla tych co nie chcą się uczyć powinny byc jakieś szkoły/obozy pracy, żeby chociaż trzymać łopatę potrafili. Wracając do tematu.
Stary, o czym ty pie**olisz? Jakie działy z matematyki? Funkcja kwadratowa w szkole średniej? Wzór na deltę? Kpisz sobie?
Nie jestem mózgiem z matmy i nie mam się za takiego (miałem nawet poprawkę w II LO) ale poszedłem na Polibudę i uwierz, że matma, którą ogarnąłeś albo i nie to naprawdę ch*j. Tak samo z tymi amebami itd. trzeba mieć jakieś podstawy a to właśnie są podstawy, najprostsze rzeczy z możliwych. Gdybyś uważał, to wiedziałbyś, że właśnie dlatego uczyli Cię o amebach. I fajnie mieć wiedzę z wielu dziedzin, chociażby po to, żeby nie zostać tak zgaszonym jak Ty mój drogi w tej chwili.

Aley_23

2013-01-22, 02:18
osiek92 napisał/a:

Jakie k***a 'dla chętnych'? Wtedy mielibyśmy armię idiotów i dopiero niezły burdel w kraju. Ale faktycznie dla tych co nie chcą się uczyć powinny byc jakieś szkoły/obozy pracy, żeby chociaż trzymać łopatę potrafili. Wracając do tematu.
Stary, o czym ty pie**olisz? Jakie działy z matematyki? Funkcja kwadratowa w szkole średniej? Wzór na deltę? Kpisz sobie?
Nie jestem mózgiem z matmy i nie mam się za takiego (miałem nawet poprawkę w II LO) ale poszedłem na Polibudę i uwierz, że matma, którą ogarnąłeś albo i nie to naprawdę ch*j. Tak samo z tymi amebami itd. trzeba mieć jakieś podstawy a to właśnie są podstawy, najprostsze rzeczy z możliwych. Gdybyś uważał, to wiedziałbyś, że właśnie dlatego uczyli Cię o amebach. I fajnie mieć wiedzę z wielu dziedzin, chociażby po to, żeby nie zostać tak zgaszonym jak Ty mój drogi w tej chwili.


"Mój drogi" taki jest właśnie efekt przymusowej nauki, że nawet na proste GENERALNE pytania z podstawowych przedmiotów, które każdego obowiązywały w szkole większość osób nie potrafi udzielić poprawnej odpowiedzi, więc przymusowa edukacja mija się z celem, ale ty chyba żyjesz z wiedzą i metodami, które były z 4 dekady temu. Człowiek nie wyniesie nic ze szkoły dopóki sam nie będzie tego chciał. Tak robi większość uczniów w szkołach podstawowych, gimnazjach i liceach (a nawet teraz na studiach), więc nie pie**ol bzdur, bo widzę, że (cytując ciebie) gówno wiesz w dupie byłeś. BTW. W Polsce studiowanie porównując do stanów jest jak niebo, a ziemia, ale to taki mały przykład. Jesteś chyba ślepy jak nie widzisz jakich idiotów w kraju mamy już teraz, a prostym przykładem jest nasz rząd, który jest wybierany m.in. w dużym stopniu przez kretynów. Ciebie powinni wysłać do takiego obozu pracy żeby potyrał trochę w taką zimę żeby dupsko zmarzło i odechce ci się pisać takie bzdury w internecie. Nawet w więzieniach nie ma czegoś takiego, a co dopiero dla osób, którzy rezygnują z edukacji :idzwch*j: . Żyjesz chyba w swoim zamkniętym świecie, bez rzeczywistej wiedzy jak sytuacja z edukacją wygląda w realu. Funkcja kwadratowa, budowa ameby jest tak potrzebna ludziom w życiu codziennym jak wiedza na temat konstrukcji czołgu PZ IV. Puknij się w łeb i to mocno. Program w szkołach trzeba zmienić i to jak najszybciej żeby nie były takie bzdety uczone w szkołach tylko na SPECJALIZACJACH lub danych kierunkach. Lepiej byłoby gdyby ten czas w szkołach realizowali na programy społecznościowe, które uczą ludzi pracy w grupie jak to jest w praktyce (w życiu codziennym) albo na jakieś życiowe sytuacje, bo założę, że większość osób nie poradziłaby sobie ze zmienieniem koła w samochodzie. Trzeba mieć wiedzę ogólną, bo to konieczne, ale wybierzmy z tego esencję, te najważniejsze rzeczy, a nie pierdoły. Zresztą do takich osób jak ty, to jak grochem o ścianę.

MojeAvi

2013-01-22, 02:18
ja nie wierze, albo ktoś im mózgi podpie**olił albo pomyliłem strony

DO ADMINISTRACJI, DLACZEGO, POZIOM FILMIKOW ZMALAŁ, A WRZUCANY JEST TUTAJ "PSZYSŁOWIOWO CRAP"

Haters gonna hate.

2013-01-22, 02:59
Nie dziwie się ze go w szkole bili, koleś ktory z tego co wiem studiował (ze 3 miesiace) asyriologie w wawie... no to czego tu wymagać. Co za j***ny kretyn, prosze nie wrzucajcie tego gówna.

Powinna być możliwość zabierania piw...

B-B

2013-01-22, 07:43
k***a mać ... "Szkoła dla chętnych" ... No brawo !
Powrót do średniowiecza gdzie pisanie i czytanie to był szczyt marzeń.
Można polemizować na temat jakości edukacji czy jej programu, ale to o czym ten kretyn mówi w tym filmiku to jakaś abstrakcja !
A Wy dyskutujecie jeszcze na ten temat ...

Większość z was się śmieje z Amerykanów którzy nie wiedzą gdzie leży USA, a tak na edukacje plujecie.
Wiecie co, Ja jestem zadowolony z tego że nauczono mnie kilkuset może i bezwartościowych rzeczy ale jednak czasami się to przydaje.
Podstawówka ma na celu nauczyć podstaw typu kto kiedy był królem Polski, kto kiedy się z kim bił, ile jest 2x2 czy kiedy ma być "ż" a kiedy "rz" itp. To tak zwana wiedza ogólna która może w pracy się nie przydaje ale w kontaktach między ludzkich już tak.

Nikt nikomu na siłę nie każe iść do liceum czy na studia !
Można równie dobrze isć do szkoły zawodowej i zarabiać dobre pieniądze po niej, ale na litość Boską podstawy muszą być!

A co do szkół prywatnych to każdy wie jak to wygląda (wyjątki oczywiście są) płacisz = zdasz.

Piotrek-nl

2013-01-22, 14:27
Korwin byłby z niego dumny.

ziemniak1311

2013-01-22, 21:49
ten ziomek wydaje sie na takiega nieogarnieta cipe, ktory dostawal w szkole, ale co jak co ma w tym wszystkim troche racji

zawa44

2013-01-23, 00:05
ja akurat lubię dema za ironię w prezentowaniu jego poglądów (w innych filmach) , ale co tej jego wypowiedzi to zaczynam myśleć że w tym przypadku to on tak na serio . chwała za przymusową edukację nadal na poziomie bo na szczęście nie mamy tak debilnego społeczeństwa jak hamburgery i nie zastanawiamy czy wieża eiffla jest w new jersey . szkoda tylko że w naszym pięknym kraju to wykształcenie ma tak małą wartość
P.S zawaliłem kolosa :p

Plecionkarz

2013-01-23, 00:11
Aley_23 napisał/a:

Sam za gościem nie przepadam i wiem, że na sadolu też nie jest lubiany, ale niektóre jego poglądy mają sens. Ciekaw jestem waszego zdania na ten temat.



Masz na myśli tą łachudrę po lewej czy tego łapserdaka po prawej który się chełpi swoją wiedzą ogólno-gimnazjalną.

qrvishon

2013-01-23, 00:17
tak pie**olicie jak to on jest "niby inteligentny", ze gada takie rzeczy itp. to ja sie teraz zastanwiam jak bardzo Wy "niby inteligentni" jestescie, ze bierzecie ta wypowiedz na powaznie
k***a przeciez to widac po jego ryju i sposobie mowienia, ze on to wszystko wymysla na poczekaniu
Aley_23, swoja popularnosc zdobyl dzieki komiksom i reklamie swoich koszulek
i zgadzam sie w zupelnosci z Twoim zdaniem, ze: "Człowiek nie wyniesie nic ze szkoły dopóki sam nie będzie tego chciał"