18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dem3000 o edukacji

Aley_23 • 2013-01-22, 01:01
Sam za gościem nie przepadam i wiem, że na sadolu też nie jest lubiany, ale niektóre jego poglądy mają sens. Ciekaw jestem waszego zdania na ten temat.

Y0SH

2013-01-23, 03:14
@osiek92

"Stary, o czym ty pie**olisz? Jakie działy z matematyki? Funkcja kwadratowa w szkole średniej? Wzór na deltę? Kpisz sobie?
Nie jestem mózgiem z matmy i nie mam się za takiego (miałem nawet poprawkę w II LO) ale poszedłem na Polibudę i uwierz, że matma, którą ogarnąłeś albo i nie to naprawdę ch*j."

HAHA to faktycznie widzę materiał szkoły średniej w małym paluszku masz. Wymieniłeś rzeczy z gimnazjum i to te najprostsze z prostych, a do tego wzór na deltę i funkcja kwadratowa to w zasadzie to samo, mimo, iż użyłeś wszystkich zwojów mózgowych żeby wymyślić co też takiego tam było w tej budzie xD. Jak były tożsamości trygonometryczne, granice funkcji, wielomiany, logarytmy, stereometria i rachunek prawdopodobieństwa to pewnie akurat "nie byłeś na tej lekcji". Aha i byłeś na polibudzie. Niech zgadnę... Zaocznie? W podstawówce pewnie miałeś samo dodawanie i mnożenie xD

nynek345

2013-01-23, 07:42
Ja pie**ole... Za jakiś czas wejdę na sadistica, a jedyną sadystyczną rzeczą jaką tu zastanę to szkielet z loga (o ile to też się nie zmieni). Nic, tylko czekać aż materiały zawierające przemoc, krew lub byle gówno będą lądowały na Hardzie :D
Co do filmiku. Nie dotrwałem do końca, początek ("szkoła powinna być zakazana") już był na tyle głupi, że za dalszą część podziękowałem.
PS: Jakie zajebiste ma słoiki na nosie :D Weź takiemu przypierol, to złamiesz sobie rękę :D

Panich

2013-01-23, 09:00
tępe dzieci to te, które go biorą na poważnie, boże..

LICH0

2013-01-23, 10:05
Wi bo sam otacza te inteligentne dzieci i przez niego one są tępe?

nynek345

2013-01-23, 12:05
Panich napisał/a:

tępe dzieci to te, które go biorą na poważnie, boże..


Jesteś jego fanem? :D

ocwpzw

2013-01-23, 12:11
pie**oli głupoty żeby dzieci nie rosły na idotów to trzeba by zakazać internetu i tv, wystarczy spojrzeć kilka pokoleń wstecz, kiedy dostęp do tych mediów nie był tak powszechny jak dzisiaj a system edukacji niewiele się różnił i sprawa wyglądała zupełnie inaczej niż teraz- może 50% gówna max :)

ProVVe

2013-01-23, 12:20
Gdzieś miałem mój pistolet

sdLechu

2013-01-23, 12:55
Ma po części rację. Szkoły mają dla niektórych posiadają poziom praktycznie zerowy a dla niektórych niemożliwy do ogarnięcia. Mi na przykład wystarczało 2 tygodnie nauki pod koniec roku i miałem wszystkie przedmioty zdane na poziomie dostatecznym lub dopuszczającym. A maturę i tak napisałem z jednym z lepszych wyników w szkole. Dla mnie edukacja na tym poziomie była marnotrawstwem czasu a nim się zorientowano na nauczanie indywidualne było za późno. Szkoły powinny mieć przynajmniej 3 poziomy nauczania: IQ -85, IQ 85-115, IQ +115. Jest to naprawdę krzywdzące dla osób inteligentnych by wymagać od nich tyle samo co od debili. System prosty i przejrzysty a nie hamujący w rozwoju jednostek inteligentnych i debili.

kalosz90

2013-01-23, 16:02
k***a ludzie biorą na poważnie wypowiedzi człowieka, który zachowuje się, jakby cały czas był naćpany. Hejcić w necie to k***a umiecie, ale czekam na film jak go spotkacie na ulicy i mu powiecie w mordę, że jest zjebem i niedorozwojem. Skończcie pie**olić, na pierwszym obrazku od razu widać, że to k***a dębski. Dlatego scrolluj dalej, albo zmień stronę na kwejka.

Episkopat

2013-01-23, 20:17
Szkoła ma uczyć młodych ludzi stania się normalnymi, wartościowymi obywatelami danego państwa.

Co przez to rozumiem: szkoła ma GŁÓWNIE uczyć tolerancji, społecznej wrażliwości, komunikacji (czyli jak przezywać swoje myśli tak by inni zrozumieli), pracy w grupie i poszanowanie wobec reguł. Szkoła ma wdrożyć młodym ludziom, że drugi człowiek to twój przyjaciel i jeżeli będziecie się szanować i tolerować, możecie stworzyć jakąś wspólnotę. A jeżeli stworzycie wspólnotę w klasie, to stworzycie społeczeństwo i naród na poziomie. By razem godnie żyć i respektować się wzajemnie jak ludzie a nie jak dzicz.

Wiedza typu: geografia, matematyka, historia, fizyka itd. MA ZASZCZEPIĆ W LUDZIACH CIEKAWOŚĆ TYM PRZEDMIOTEM, A NIE STRACH PRZED NAUCZYCIELEM CZY TESTEM.

Oczywiście uczeń musi znać podstawową wiedzę o swoim kraju, języku, geografii, historii ludzkości, swojej biologii, troszkę o astronomii itd.

Moim zdaniem obowiązkowym przedmiotem na maturze winna być filozofia (w miejscu religii i etyki). Dlaczego? BO UCZY CIEKAWOŚCI LUDŹMI i ŚWIATEM.

nynek345

2013-01-23, 22:40
kalosz90 napisał/a:

k***a ludzie biorą na poważnie wypowiedzi człowieka, który zachowuje się, jakby cały czas był naćpany. Hejcić w necie to k***a umiecie, ale czekam na film jak go spotkacie na ulicy i mu powiecie w mordę, że jest zjebem i niedorozwojem. Skończcie pie**olić, na pierwszym obrazku od razu widać, że to k***a dębski. Dlatego scrolluj dalej, albo zmień stronę na kwejka.


Ale tak od razu z kwejkiem wyskakiwać? Weź panie, bronić tego gówna... Wstyd! ch*j mnie obchodzi czy żartuje czy nie, gówno jest gównem. Co do filmu z materiałem jak mu w twarz mówię, że go bardzo nie lubię i jest złym, niegodziwym człowiekiem. Przepraszam bardzo, ale nie popie**alam z kamerą całymi dniami szukając jakiegoś dębskiego.
:kjujik:

krychu2007

2013-01-23, 23:47
Każdy film z Demem zaczyna się od "osobiście za nim nie przepadam" :D