18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dem3000 o edukacji

Aley_23 • 2013-01-22, 01:01
Sam za gościem nie przepadam i wiem, że na sadolu też nie jest lubiany, ale niektóre jego poglądy mają sens. Ciekaw jestem waszego zdania na ten temat.

aveja69

2013-01-23, 00:24
k***a co jeden to lepiej pie**oli byleby w necie,tv "zabłysnąć" a gówno wie. Jedno co mnie w Polsce wk***ia to to, że nauczanie jest "za darmo", ale k***a 500/700zł trzeba przepie**olić na książki, których nikt nie czyta.

Aha i jeszcze coś taki bd mówił, że edukacja powinna być zakazana bo ma ch*jowe wspomnienia ze szkoły, j***li go w dupe pewnie i tyle. Dziękuje ;d

FunkDoc

2013-01-23, 00:26
Ten typ ledwo daje radę składać zdania sensowne...Drugi giertych, pie**oli o edukacji, a chyba sam uchował się poza jej wpływami.

cripkillah

2013-01-23, 00:34
Ale, żeście się rozpisali na jego temat. Ktoś wgl. czyta tak długie komenty ?
Mi tam się podoba i mądrze gada czasem, i jest śmieszny.

Nazwijcie gimbusem za moje gusta.

onion

2013-01-23, 00:35
Rozmowa z poważnym autorytetem, jak widzę...

cripkillah

2013-01-23, 00:40
qrvishon napisał/a:

tak pie**olicie jak to on jest "niby inteligentny", ze gada takie rzeczy itp. to ja sie teraz zastanwiam jak bardzo Wy "niby inteligentni" jestescie, ze bierzecie ta wypowiedz na powaznie
k***a przeciez to widac po jego ryju i sposobie mowienia, ze on to wszystko wymysla na poczekaniu
Aley_23, swoja popularnosc zdobyl dzieki komiksom i reklamie swoich koszulek
i zgadzam sie w zupelnosci z Twoim zdaniem, ze: "Człowiek nie wyniesie nic ze szkoły dopóki sam nie będzie tego chciał"




I brawo dla Ciebie. Popieram w 100%
Nie każdy co występuje w internecie musi być zaraz poważny, bo inaczej będzie uważany za rozrywkę dla gimbusów.
Twierdźcie sobie, że jest głupi, ale to on ma zapewniać rozrywkę bo niektórym się to podoba, a jak się nie podoba to nie oglądaj, ktoś was zmusza ?

bananekx

2013-01-23, 00:40
Ale on pie**oli ... "zgubiłem wątek"

dnr

2013-01-23, 00:43
Chcecie się specjalizować w funkcji kwadratowej, poj***ło was? takie rzeczy każdy człowiek w 21 wieku powinien kojarzyć, to są naprawdę podstawy. Matematyka w edukacji ogólnej ma za zadanie nauczyć was logicznego myślenia ( to jak jest nauczana to inna sprawa). Jest to moim zdaniem najważniejszy przedmiot obok języka, pomijając że trzeba go umieć do każdej pracy technicznej wymagającej więcej niż pół mózgu. No chyba że jesteście zadowoleni z posiadania umiejętności kopania rowów lub spawania itp. a poza tym żadna wiedza czy logiczne myślenie was nie interesuje, pewnie byście się odnaleźli w średniowieczu.

edax

2013-01-23, 00:44
dzieciaki wychowuje szkoła/rodzice albo ulica. Ciekawe sam tak ochoczo by płacił

Peso4

2013-01-23, 00:45
cripkillah napisał/a:




Twierdźcie sobie, że jest głupi, ale to on ma zapewniać rozrywkę bo niektórym się to podoba, a jak się nie podoba to nie oglądaj, ktoś was zmusza ?



Ty tak na serio?
Gdzie tu rozrywka, a gdzie poważny temat jakim jest edukacja..
+
cripkillah napisał/a:


Nie każdy co występuje w internecie musi być zaraz poważny, bo inaczej będzie uważany za rozrywkę dla gimbusów.


Dafuq? "Ogarnij się" i powtórz z SENSEM co chciałeś napisać "gimbusie".

croyna

2013-01-23, 01:15
skoro miał tyle zagrożeń, to on nie był tym tępym dzieckiem?

komandoklucha

2013-01-23, 01:31
typ ma trochę racji
edukacja jest państwowa=niczyja, nauczyciele często nie nadają się do tego co robią/znudziło ich to/są pewni swojej posady więc srają na to ludzie z misją to ewenementy jak by stał nad nimi jakiś kapitalista ze zwolnieniem w ręku to by na pewno wyszło im na dobre
przykładów z mojej edukacji mogę mnożyć
poza tym przede wszystkim w każdym roczniku powinna być klasa dla mózgów tak jak w świecie wg malkolma czy jak to tam sie nazywało
a nie na 30 osób jest 10 kompletnych cymbałów,15 nołnejmów/średniaków i 5 osób które się widocznie inteligencją wyróżniają-powinno być to od samego początku podzielone

oc...........an

2013-01-23, 01:47
Spoiler Alert: W filmiku zobaczymy DNO I DWA METRY MUŁU WERBALNEGO


BTW: czy tylko mi się wydaje, czy ten cały "dem" jest upośledzony?

tmmy

2013-01-23, 01:48
Gdyby to było takie proste! Niektóre dzieci z biednych rodzin są bardzo inteligentne. Np. kurde J.S. Bach - geniusz epoki. Pochowany w grobie zbiorowym. Wykształcaliśmy już elity dla elit - bedą dbać o siebie, nie stworzą żadnego wspólnego dobra. Szkoły powinny być dostępne dla wszystkich, a selekcja wyp***zielać leniwych i cwaniaków.

Okash

2013-01-23, 01:51
No to co wymyśla to przegięcie większe od tego co mamy obecnie.

Ale w jednym mu [właściwie temu pisarzowi którego cytował] przyznam rację - że 90% to gówno