18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dekapitacja zabójczyni dziecka

LaChupacabra • 2015-01-15, 21:13
Myślę, że nie hard bo to egzekucja publiczna - każdy mógł zobaczyć na żywo.



PS Ponoć kobieta krzyczy: "Ja nie zabiłam! To niesprawiedliwość!"

Moje tłumaczenie z LL:

Władze Arabii Saudyjskiej poinformowały w poniedziałek, że ścięto zabójczynię dziecka pochodzącą z Birmy, podnosząc do siedmiu liczbę wyroków śmierci wykonanych w tym roku w konserwatywnym muzułmańskim królestwie.

Po procesie, Layla bint Abdul Mutaleb Bassim została stracona za zabicie 6-letniej córki męża Kalthoum bint Abdul Rahman bin Ghulam GADIR - potwierdziło tamtejsze Ministerstwo Spraw Wewnętrznych cytowane przez oficjalną Agencję Prasową Arabii.

Władze zidentyfikowały Bassim - straconą w świętym mieście Mekka - jako posiadającą "birmańskie obywatelstwo", za pomocą byłego nazwiska Myanmar, ale nie określiły, czy była ze społeczności muzułmańskiej Rohingya.

spoiler

Sebawoseba

2015-01-16, 20:22
I łeb upie**olony, mimo wszystko przy mnie nie byloby takiego samo sadu z dupy k***a

LaChupacabra

2015-01-16, 22:05
19888891 napisał/a:

Drogi autorze tematu
Takie rzeczy wrzuca się na harda nie dlatego, że w jakimś tam Ciapalandzie ludzie mogli to obejrzeć na ulicy albo nie. Wrzuca się je dlatego, że w momencie pierwszego uderzenia kwejkowcy dostali rozstroju żołądka...



Drogi użytkowniku,
Nadal twierdzę, że nie ma nic zgorszającego w umieszczonym filmie, choćby dlatego, że bardziej krwawe sceny można obejrzeć już w Grze o tron albo Predatorze (od lat 15). Uważam też, że warto przedstawić młodym ludziom jak za niedługo może wyglądać (oby nie) wymierzanie sprawiedliwości w Europie zachodniej.

Hvsarz

2015-01-17, 00:23
Jak widać, w wielu sprawach, są bardziej cywilizowani niż europa.

pve11

2015-01-17, 01:26
A te rządowe pojeby niech się dalej martwią czy muzułmanie się czują w Polsce bezpiecznie. Ja pie**ole...

Czyli u nich tak oficjalnie kara śmierci wygląda? To przecież pie**olona dzicz, rozstrzelać zanim do reszty Europę opanuje.

_poison_

2015-01-20, 20:22
ch*ja widac!